Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

Gość macius juz ci tylko
Zuzanna Sasanka i boona zostaly do kitowania trzy idiotki niepotrafiące do trzech zliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaba w jej wieklu byla w zwiazku teraz nie jest bo niedawno go zakonczyla nie wiem co jest niejasne i po co te bzdurne porownania? to nie zaba zaklada 20 tematow na miesiac na temat bruneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dla Ciebie moge sie poswiecic, bo jestes tego warta" ­ 😘 szczegóły ustalimy na @, bo sam widzisz, że tu się nie da rozmawiać z powodu tych zazdrośników :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żaba już jest skończona" Bzdura. Zaba idzie w kierunku reaktywacji. Zaba wraca do gry. Back in the game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zuzanna Sasanka i boona zostaly do kitowania trzy idiotki niepotrafiące do trzech zliczyć" ­ sasanka to przecież mi mała, jedna z kafe-idolek wszech czasów zdaje się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szczegóły ustalimy na @, bo sam widzisz, że tu się nie da rozmawiać z powodu tych zazdrośników" Ok, napisze do Ciebie wieczorem. Eh ci hejterzy. Ja nie wiem, ze niektorym przeszkadza szczescie innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Zaba no moze i tak, nie wnikam bo wszystkie sa na jedno kopyto i tak:) skonczylam prace i sie zmywam milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jest tu jakaś żaba?
No i chuj celibat trafil;) Macius dasz rade! W razie czego dzwon to przyjade i pomoge. Żabko z tym syndromem niedopchania chodzilo o wplyw braku seksu lub malo satysfakcjonujacego seksu na meczenie otoczenia w tym czytajacych i udzielajacyh sie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jak but czyli
idealna na kafeidolke i psiapsiole maciusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Macius dasz rade! W razie czego dzwon to przyjade i pomoge." Nie obrazaj mnie, oczywiscie ze dam rade. Choc Zaba jest chyba bardzo wymagajaca, ale pokonam treme i pokaze jej co to znaczy seks z prawdziwym Kujawiakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jest tu jakaś żaba?
że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jest tu jakaś żaba?
No ciekawe co lubi żaba? Ale z tym pejczem to chyba furory u niej nie zrobisz. Ostra kobieta lubi ostro ale raczej domina to ona nie jest. Hmm a moze lubi tez delikatnie i romanttcznie z duza dawka namietnosci skoro tu taka ostra i staniowcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie Zaba jest domina. Mozemy odegrac scenke, ze ja bede jej wojownikiem, a ona jakas Kleopatra. A jesli nie, to ja bede np. Neronem, a Zaba moja niewolnica. Wszystko jest do dogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hmm a moze lubi tez delikatnie i romanttcznie" No moze, ale nie odbieraj mi marzen. Wg mnie Zaba nie jest az tak nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z byd
dziewczyny sex jest cudowny po co się męczyć kochajcie się ja chętnie jakąś poznam 603467938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×