Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebna pomoc81

Pulneo-syrop dla dzieci !!

Polecane posty

Gość kwiatek1979
9 lat i 26 kg????Twoje dziecko jest niedożywione !Żaden lekarz tego Ci nie powiedział???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiśkaaaa
zdecydowanie 3 lata i 19 kg to nadwaga i nie ma się z czego cieszyć.dzieciom o masie powyżej 10 kg minimum podaje się 30 ml na dobę w 3 dawkach podzielonych czyli 3x 10 ml to normalna dawka.zbyt małe dawki proporcjonalnie do wagi sa nieskuteczne.mozna je obniżać,ale w przypadku gdy działanie leku powoduje tachykardię lub inne niepokojące objawy.mamuski nie bądźcie tak nafazowane jak na tym forum bo czasami jesteście mądrzejsze od lekarzy.nadgorliwość gorsza od .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do d**y ten syrop, w zeszlym roku lekarz mial caly gabinet w ulotkach i gadzetach promujacych ten szajs-zapisywal dzieciom wszystkim i na prawie wszystko. Moje dziecko tez sie zalapalo, ale mimo to kaszel trwal-wiec wydana kasa w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela23
też go odstawiłam (pulneo) po tym jak zauważyłam, że po tym syropie Maćka boli brzuch. Potem wzięłam ulotkę i przeczytałam o działaniach niepożądanych i o składzie. Pulneo ma w składzie żółcień pomarańczową, która może powodować alergie i do tego może mieć działanie rakotwórcze – tak przynajmniej wskazywały badania na zwierzętach. Są inne syropy, osobiście wolę nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja właśnie odstawiłam Pulneo po dwóch dniach dawkowania 3x12ml, 8,5 letnie dziecko, waga33kg miało przyspieszone picie serca oraz ból brzucha.Wszystko jest możliwe jeśli dzieci mają alergie na składnik występujący w leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktiww
bardzo duża dawka! niestykana. kup lepiej jakikolwiek syrop prawoślazowy, przykładowo dicotuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×