Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfmvndjkfhusi

**** KIEDY POCZULYSCIE ZE JESTESCIE W CIAZY??? ****

Polecane posty

Gość sdfmvndjkfhusi

JESTEM W 15 DC CYKLU i mam nieodparte wrazenie ze jestem w ciąży :) wiem ze to wczesnie,ale ja czuję, że to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjyhjyjyt
kiedy moj sąsiad liznął mnie po jajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfmvndjkfhusi
i w jaki sposób to czulyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, można robić to badanie
następna nawiedzona- dziewczyny opanujcie się, bo to jest żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaakkkkk
za wcześnie dopiero co jesteś po owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nie czułam, że jestem w ciąży nawet jak już o niej wiedziałam. Nie doszło to chyba do mnie jeszcze. Chociaż biegałam do łazienki co chwila, męczyłam się strasznie to poczułam, że będę mamą dopiero gdy poczułam pierwszy ruch.. :) Sama świadomość, że maleństwo rośnie mi nic nie dała. Musiałam poczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama2013aaa
czarna_jagodziankaa u mnie było to samo.... dopiero jak poczułam ruchy , kopniaki doszło do mnie że naprawde bede mama :) teraz moja mała daje niezle popalic jak sobie fika w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 40 tc
i są chwile, że nie czuję że jestem w ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlamama2013aaa a w którym jesteś tc? Ja jestem w 32 tc i już czasami chcę żeby wylazł :D I martwię się bo już nie kopie tak mocno jak przedtem ale wyczytałam, że teraz ma już coraz mniej miejsca i tak dalej... :o Nie ma reguły na to, kiedy to się poczuje. Czasem można dopiero przy porodzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama2013aaa
ja jestem dopiero w 24, no ponoc pozniej ruchy słabną, ja czasami jak mi się mała nie kręci za długo to przezywam ze cos sie jej stało, ale to moja pierwsza ciąża i troche wariuje :) To Ty juz niedlugo rozwiązanie.. zazdroszczę! :) ja już mam wszystko dla córeczki wyszykowane a tu jeszcze tyle czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie szczerze z reka na sercu, o ostatniej ciązy dowiedzialam sie kiedy bylam juz w 4 msc (do 3 miesiaca krwiawilam zgodnie z terminem mentruacyjnym tyle ile zawsze na miesiączke)i slabo tez sie nie czulam ,dlatego nie wiedzialam ze jestem w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic :D troszkę ciuszków... wstyd :P i niby mam mieć synka, ale tak powiedział jeden lekarz. Drugi stwierdził, że córka. Komu tu wierzyć :( Moja też pierwsza ciąża :) czasami tak małego męczę, aż się poruszy... nakopie mi jak wylezie :) ToksycznaKobita - u mnie był przypadek, że dziewczyna się dowiedziała, że jest w ciąży w 6 miesiącu i to dlatego, że "latało jej po jelitach" haha :D Poszła do lekarza a tam psikus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszlam na przeswietlenie bo kłuło mnie pod zebrami, nie mocno aczkolwiek wskazywalo to ze z watrobą cos nie tak, lecz nie podobalo mi sie to ,bo nie jem w ogole tlustych potraw ani alkoholu nie pije to no niezabardzo dawalo mi to spokój. Wielkim zaskoczeniem byla informacja ze to mały lokator jest sprawcą mojego dyskomfortu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama2013aaa
toksycznakobita to ja znam lepszą historie :) moja sąsiadka tez mama trójki już dzieci pewnego dnia zadzwoniła do męża że CHYBA jej wody odeszły... oczywiście o ciąży nic nie wiedziała, przez te 6 miesiecy miała miesiączki! no i urodził sie chłopak w tym 6 miesiacu... długo byli w szoku hehehe... na poczatku z małym było bardzo zle, nie dawali mu szans na przezycie ale dzisiaj to juz spory zdrowy chłopak... U mnie ciąży nie dało się nie zauważyć od samego początku wymiotowałam, codziennie, odwadniałam się, szpital, leki i tak w kółko do dzisiaj mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama2013aaa
czarna_jagodziankaa chyba najgorsza taka niepewnosc bo niewiadomo jaki kolor ciuszkow kupowac itd no ja miałam niedawno 2 scany, jeden w polsce i jeden w UK bo tutaj mieszkam i na obu mi powiedzieli że córcia :) w sumie to od początku wiedziałam że mi się pierwsza dziewczynka urodzi... intuicja chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko po pierwsze nie nakręcaj się za bardzo, bo rozczarowanie boli, a tym bardziej że jesteś dopiero w 15 dc :o. Więc zluzuj ;). Ja w ogóle nie czułam się na ciążę to raz. Jedynie co to bardzo szybko czułam się jak na okres i myślałam cały czas że go zaraz dostanę, byłam zmierzła i w ogóle. Niezłym szokiem było dla mnie to jak zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×