Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan of Flowers

Czy jest tu osoba lubiąca kwiaty ogrodowe?

Polecane posty

Ah, mam dylemat... Mam do oddania cebulki Lilii Presidente (różowej) i Lilii Dimension (czarnej) oraz Acidanthery, tzw. mieczyka abisyńskiego. Mam dylemat ponieważ nie mam totalnie komu ich oddać a żal mi serce ściska jak pomyślę, że się zmarnują :( Jestem zarejestrowana na pewnym forum ogrodniczym, ale dość długo tam nie zaglądałam i okazało się, że po długim czasie mojej nieobecności, moje konto jest jałowe i mogę tyle, że się zalogować i nie chce mi się tracić czasu na wyjaśnianie tego z adminem... Szukam kogoś, kto zechciałby cebulki tych kwiatów po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie do Ciebie
czytałaś może temat Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem ??? założyła go margolka (ja nią nie jestem, żeby nie było!!), ta kobieta jak dla mnie jest genialna i ma pierdolca na punkcie ogrodu, najczęściej pisze o warzywach, ale widziałam też jej zdjęcia na garnku. Poczytaj ten temat jeżeli chcesz i może jej byś oddała?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie do Ciebie
zdjęcia kwiatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddam całkowicie za darmo. Oczywiście w grę wchodzi tylko wysłanie przesyłką pocztową, ponieważ nie mieszkam w Polsce, a tu nie mam nikogo, kto ma ogród jakkolwiek i w Polsce też nie :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->a ja mam pytanie do Ciebie, nie znam tego forum, nie wiem co to garnek (oprócz ten do gotowania) :D Jakkolwiek, mogę oddaź jak ktoś chce, ale przecież nie będę się logowała na nie wiem ilu forach, szukała nie wiem jakich ludzi, żeby oddać cebulki. Eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie przyjmę kocham kwiaty kocham ogród :DD:D:D poprostu kocham i będe dbała jak o swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×