Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egarhoover

Fajna praca przez internet

Polecane posty

Gość egarhoover

Witam. Szukam chętnej kobiety (min 18 lat), która posiada kamerę internetową. Praca jest bardzo prosta i przyjemna (a przynajmniej tak mi się wydaje). Szukam kobiety do videorozmów przez internet, w których ja będę się masturbował a Ty będziesz tylko patrzeć. Nie wymagam niczego więcej poza widokiem Twojej twarzy w kamerce internetowej. Płacę 15zł za godzinę patrzenia. Płatność przez Paypal (ewentualne inne płatności do dogadania). Oczywiście gwarantuję pełną poufność. Chętne panie, mogą wysyłać zgłoszenia na mój adres mailowy: edgarhoover@interia.pl wraz z dołączonym swoim zdjęciem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pracę w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Praca polega na sprzedaży pożyczek przez internet, 2% prowizji. Można sobie zarobić. Wygodna praca w domu, masz czas na inne obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sciemek.Jest to ciezki kawalek chleba i nie dla kazdego.Chcesz pozostac anonimowa (mam na mysli Twoje dane ?).Twarzy nie ukryjesz.No chyba ze chcesz robic pokazy w kominiarce.Chcesz ominac portale posredniczace ?Jest tylko jedno wyjscie.Prywatne pokazy skype ,whatsapp itd.I tu pojawiam sie ja.Moi klienci pochodza glownie z Usa uk i Canady.Ale ja jestem bardzo wymagajacy.. Od Ciebie wymagam -wysoka kultura osobista -musisz byc bardzo atrakcyjna.min 18 lat -pracowitosc (nie marnujmy swojego czasu jesli nie rozumiesz co to znaczy -minimum podstawowy angielski -kreatywnosc.... Moi klienci sa w stanie zaplacic 3-5 e za minute.Ja zajmuje sie wszystkim.Wybiore tylko nieliczne..Prosze o wiadomosc na maila ze zdjeciem i numerem telefonu. rrooberto40@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×