Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominisiaaa

ŚLUB CYWILNY!!!

Polecane posty

Gość dominisiaaa

hej! niebawem będę miała ślub cywilny, nie mam pojęcia jaką suknie wybrać: krótką czy długą, prostą czy ''na bogato''. Pomoże ktoś???? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego czy bedziecie miec tylko cywilny czy np za jakis czas koscielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm
wybierz taka która Ci sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisiaaa
Raczej pozostaniemy tyko przy cywilnym, dlatego mam mętlik- z jednej strony wybrać skromną- będę czuła niedosyt, z drugiej gdy wybiorę bogatą- ktoś może powiedzieć że się za bardzo wystroiłam. Osobiście ten dzień jest dla mnie bardzo ważny, ale nie chciałabym się zbłaźnić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalagnida
To jest Twój dzień, jeśli marzysz o strojnej białej sukni-to taką kup. Ty masz się czuć dobrze w ten dzień. Innych olej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalagnida
jeśli masz fajną figurę- bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala misi kasia
nie oszukujmy się, ale cywilny to tylko podpisanie papierka, nic wielkiego, wystarczy skormna suknia, te ładniejsze zarezerwowane są na kościleny. W ostateczności jak weźmiesz zbyt wymodzoną to goście mogą zarzucić ci brak znajmości savoire-vivru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
od kiedy savoir-vivre wytycza jaka sukienka jest odpowiednia dla panny młodej na ślub cywilny? Ślub kościelny jest dla ludzi wierzących i praktykujących, tylko tyle. Tak naprawdę to właśnie ślub cywilny czyli dla niektórych "podpisanie papierka" jest ważniejszy bo dzięki niemu w świetle prawa jesteście małżeństwem. Co do sukienki to oczywiście kup taką jaka ci się podoba. Bardzo dużo dziewczyn idzie do USC w strojnych sukniach ślubnych. To w końcu Twój ślub i to ty masz się czuć dobrze i wyjątkowo w swojej kreacji. A opinii że to żadna uroczystość i powinnaś wystąpić w skromnej sukience to nawet nie słuchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sierpniu też biorę ślub cywilny (kościelnego nie planujemy) i idę w ślubnej białej sukni, a później mamy normalne wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooooooooooooo
co to za głupie gadanie ze na cywilny musi być skromna ? bo co? ślub to ślub i panna młoda powinna ubrać sie jak chce . Jak masz ochotę na bogata suknie i do tego 10 metrowy welon to go załóż i nie przejmuj sie innymi. ..to jest TWÓJ dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że to zależy od wystroju sali ślubów. Moja koleżanka miała ślub w pałacyku. Miała na sobie białą suknię w style empire i w ogóle to nie raziło w oczy. Z kolei u nas na Ursynowie jest sala ślubów, która wygląda jak biuro - strojna suknia ślubna zupełnie by tam nie pasowała. Ja się przez pewien czas zastanawiałam nad cywilnym na Starówce i szkoda mi było rezygnować z pięknej, białej sukni. Zastanawiałam się nad czymś w tym stylu: http://www.lisaferrera.eu/suknia/63492

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna nie taka mloda
Hej dziewczyny.Proszę o radę. Biorę ślub cywilny w czerwcu, nie jestem zbytnio zamożna, więc nie mogę szaleć.I nie chcę kupować butów, w których już nigdy nie wyjdę. Mam sukienkę do kolan, białą zdobioną kryształkami na gorsecie. Chciałam zapytać czy mogę iść w butach w takim kolorze? http://allegro.pl/new-look-szpilki-lato-2013-rozmiar-37-i3096388434.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie? Tylko dopasuj bukiet do tego :) A jeśli wolisz białe buty, to pamiętaj, że skórzane buty zawsze można zafarbować na inny kolor. Koszt buteleczki to jakieś 30zł - mi starczyło spokonie na dwa sandałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna nie taka mloda
super! dzięki za informację. Powiedz mi jeszcze gdzie się kupuje takie barwniki? I jak się to farbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54y6grvbf
te buty przeciez nie sa skorzane niby jak chcesz je zafarbowac? W sumie jak ktos ma ryzykowac farbowanie butow skorzanych to lepiej sobie bazarowe biale kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyko, że bazarowe często nie są wygodne. Na sam ślub ok, ale bawić się całe wesele w plastikach? Nie jestem pewna czy stopy to wytrzymają. Chociaż faktycznie takie buty z tzw. ekoskóry potrafią wyglądać ładnie i być tanie. Farbę kupuje się u szewca albo na Allegro. http://allegro.pl/farba-do-skor-butow-wilbra-42-kolory-zestaw-i3092420813.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki '' jak nie po dobroci to będzie siłą''- wybaczcie ale nie wiedzieć czemu nie wchodzą mi linki w ogóle a chciałabym Wam pokazać moje faworyty, zatem wpisze wam nazwę sukienek które widnieją w 'google grafika'- 1. Lipsy Bandeau Ruffle Chiffon Dress 2.Long Strapless Prom Dress Evening Party Gown champagne ebay ( o ile u Was nie będzie to wyglądało inaczej chodzi mi o taką w kolorze szampana- powinna być pierwsza) Czekam na porady :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselniczka 21.09.2013- nasz ślub odbędzie się w pałacu ślubów sale z tego co widziałam nie wyglądają biurwo, mimo to się waham co wybrać, heheh cóż taka moja natura ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×