Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zadziorna babeczka :)

ginekolog w londynie

Polecane posty

kto ma sprawdzonego polskiego ginekologa? nie obchodzi mnie cena wiem ze z usg bedzie mnie kosztowac okolo 120F - mam niby stalego ale nie jestem zadowolona :/ po za tym jest bardzo daleko na nie zabardzo bezpiecznej dzielnicy. jezeli ktos ma prywatnego polskiego ginekologa - sprawdzionego prosze o rade i dane przychodni . z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbnv
A do kogo chodzisz, ze go nie polecasz, bede wiedziala kogo unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
reetreteujk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latawicczka
Niestety nie znam dobrego ginekologa, ale tez jestem zainteresowana. Przez 8 lat mieszkania w UK nie udalo mi sie dostac do ginekologa przez nhs dopoki mi sie nie zrobily zmiany na macicy. Wolalabym sie badac profilaktycznie, ale nhs nie robi profilaktycznych badan oprocz cytologii co pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dzieje sie cos konretnego dostaje normalnie lekarstwo. Poza tym mozna chyba powiedziec, ze niechcesz pracetamolu,i dostajesz cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red dragon- sorry ale nie zgodze sie z toba - nie mieszkam w angli od miesiaca mieszkam juz tutaj 10 lat i wiem jak jest, z jakim kolwiek problemem nie pojdziesz do lekarza dostajesz paracetamol lub ibuprofen. nie raz chcialam sie dostac do ginekoloka przez nhs i rowniez mi sie nie udalo - mialam bole jajnikow - oni stwierdzili ze nic mi nie jest - jednak nie bylam do konca pewna poszlam do ginekologa w PL i powiedzial ze na lewym jajniku mam torbielke a prawy jajnik jest napuchniety- musze to kontrolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziorna babeczka- ale tu nie chodzi i zgadzanie czy nie zgadzanie.Ja ci pisze jak jest u mnie u lekarza.Jasne ze nie raz mialam pracetamol,nawet ostatnio corkqa miala duza goraczke i nie moglam jej zbic niczym.jakiegos wirusa przniosla ze szkoly.Nie pomogl Calpol a paracetamol jak raka odjol.Pamietam tez jak kszlalam straszmnie...i chcail mi dac paracetamol to sie zaczelam smiac i powiedzialam ze niechce tego,wiec wypisal mi jakis syropik .Nie mam tez problemow jaesli chce sie zarejestrowac,dzwonie i mam tego samego dnia wizyte lub nastepnego co zadko sie zdaza. Anie probowalas moze zmienic lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zmienialam lekarzy ale niestety caly czas to samo jezeli mam byc szczera to ich paracetamol to juz dla mnie jak tic taki. mam straszne bole glowy juz od 5 lat - poszlam do lekarza i prosilam o skierowanie na x-ray aby przeswietlili i zobaczyli czy nic mi nie jest- oczywiscie stwierdzili ze nie ma sensu ze to tylko migrena i paracetamol tylko ze wieksza dawka- poszlam prywatnie okazalo ze mam maly guzek po prawej stronie ktory naciska dlatego mam bole- owszem teraz jak dostalam list od lekarza ze musi byc do kontrolowane - to mam wizyty co 3 miesiace dzieki Bogu nic sie nie dzieje ani on nie rosnie ale tez karmili mnie paracetamolem. dziekuje zaraz sprawdze stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do red dragon she*
Przez tych konowalow w UK stracilam jedno dziecko, druga ciaze mialam juz przeprowadzona w Polsce, bo w UK mnie wyslali do domu jak krwawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre. Ja nie moge powiedziec nic zlego na moj porod.Mialam bardzo dobra opieke przed i po. Jesli bylas na poczatku ciazy to sie mnie nie dziwi ze nie intereweniowali .Tutaj ciaze do 12 tyg. nie ratuja..naturlany selekcja. Moja kolezanka byla w 5 miesiacu :( jak stracila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kibica
Dobrze ze mieszkam w Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wszystkich polecasz, od ginekologa po dentystę, ale "krypto" reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inculz
również polecam przychodnie Tooting Medical Centre Polska przychodnia w Londynie świetni lekarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna77bb
Zgadzam się z wypowiedziamy wyżej, dr Malgorzata Kolodziejczak jest swietnym lekarzem. Prowadzila moja zagrozona ciaze, teraz mam zdrowego synka. Gdyby nie p. doktor to nie wiem jak by to wszystko sie potoczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady87c
również chodzę do Tooting Medical Centre i rzeczywiście są tam bardzo dobrzy lekarze i to polscy! jeśli chodzi o ginekologa to bym poleciła dr Roberta Klimaszewskiego, bardzo doświadczony lekarz i na dodatek bardzo miły, co w ostatnich czasach jest bardzo rzadkie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie reklamowac tooting i ich klinike, od dawna wiadomo, ze sa tam problemy z narkotykami, a lekarze zmieniaja sie jak rekawiczki. nie ma pediatry, jest tylko ogolny intyernista, a wciska sie kit, ze troi pediatra. omijajcie to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta mama
Witam ja polecam profesor Agate Karlowicz Bilnska, jest najlepsza ma super podejscie bardzo uprzejma I profesjonalna, jest profesorem ginekologii wiec ma najlepsza wiedze I ogromne doswiadczenie, mi prowadz ciaze jestem po 3 poronieniach , dobrze mnie zdiagnozowala dobrala leki I dzieciatko rosnie zdrowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynalondon
Hmm dziwne ze tak wszystcy chwala jedno miejsce, a ja dla odmiany dodam swoje opinie na temat polskiej przychodni MyMedyk. Wybralam sie tam do pani dermatolog- nie bede zdradzac nazwiska. Kobieta na prawde wie co robi i co mowi, umie odpowiednio podejsc do pacjentki... MyMedyk moge polecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek uhot
Tooting Medical to naciagacze i lekarze bez kwalifikacji do tego maja ceny tak ze za 1 wizyte moglbym pojsc do 2 innych prywatnych przychodni i jeszcze by mi zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaa77
owszem w MyMedyk sa na prawde swietni ginekolodzy - dr Pospiech jest wart polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tooting!-to naciagacze!!za'nie moge pani pomoc" placisz jak za normalna wizyte z zabiegiem (tyczy dermatologa) NIE POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×