Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zadziorna babeczka :)

ginekolog w londynie

Polecane posty

Gość gość
ja pierdole dajcie wiecej reklam tego medyka ,bo naprawde wierzymy ze tak wspaniali sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula2303k
bylam kilka razy juz w MyMedyk - dr pospiech wart polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam chodze do Private Medical Centre, jestem bardzo zadowolona i tyle na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32zmc
Wiecie co ja już w swoim krótkim życiu nachodziłam się do gienkologów. W Londynie co prawda byłam tylko kilka razy u dr Grzegorza Pośpiecha, aktualnie przyjmuje w polskiej przychodni MyMedyk http://www.medyk.co.uk Jestem zadowolona z wizyt, a przede wszystkim z prowadzonej przez niego ciąży, która była mocno zagrożona. Wiem, że to dzięki niemu mój Arturek teraz jest zdrowym chłopcem. Zawsze podczas wizyty szczegółowo mnie badał, wypytywał o wszystko, robił usg i inne badania, 2 razy nawet wykonywał badania prenatarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMedyk
Świetnym polskim lekarzem w Londynie jest Dr Grzegorz Pośpiech. Jest to lekarz o wielkim sercu któremu bardzo zależy na zdrowiu każdego swojego pacjenta, nie owija w bawełnę i mówi wszystko prosto w oczy . Ponadto ma bardzo zabawne poczucie humoru co bardzo mi się u niego spodobało . Przyznam że byłam u niego kilka razy, ale z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Tutaj podaję stronkę na której możesz trochę poczytać i dowiedzieć się więcej. http://www.medyk.co.uk/klinika.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaggggg
Moge z czystym sumieniem polecić Ci świetna przychodnie http://www.medyk.co.uk/ ja lecze sie u dr Grzegorz Pośpiech jestem z niego zadowolona prowadził moje dwie ciąże chodze do niego na badnia kontrolne i jest przesymatycznym lekarzem a przede wszystkim dobrym u lepszego nigdy nie bylam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 345
Dziewczyny chcecie pojsc do dobrego ginekologa wybierzcie sie do tej przychodni http://www.medyk.co.uk/ ja chodze i jestem zadowolona :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterwe
naczytałam się tych dobrych opinii o mymedyk i o dr G. Pośpiechu także postanowiłam się do niego wybrać ;) Z mojego punktu widzenia lekarz jest na prawdę kompetentny i wie o co w tym chodzi. Cięzko teraz trafić na lekarze, który z przyjemnością wykonuje swój zawód, dla wiekszości ginekologów to tylko zysk, a kobiety to przypadki. U dr Pospiecha czułam się jak pacjenta, moje pytanie nie były ignorowane, a wręcz przeciwnie na każde pytanie dr pośpiech odpowiedział wyczerpująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskasokolowska
Ja również mam bardzo dobre zdanie o przychodni http://www.medyk.co.uk/ złego zdania powiedzieć nie mogę, a wręcz przeciwnie. Zostałam potraktowana tak jak pacjentka, lekarz życzliwy i usmiechnięty, oopowiedział na moje wszystkie pytania. Nie mam zastzreżeń ;) i jesli zajedzie potrzeba to na pewno wybiorę się do nich ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klufus88
Wszystko zależy od tego na jakiego lekarza się trafi. Sama chodziłam po przychodniach w Londynie i mam mieszane uczucia. W wspomnianym MyMedyk byłam, ale nie u ginekologa tylko u innego specjalisty. To co wyróznia MyMedyk na tle innych przychodni jest faktycznie życzliwość do innych i usmiech lekarzy . Wiele nie trzeba, wystarczy sam usmiech i bycie miłym i pacjent od razu ma inne zdanie o przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1958
TOOTING MEDICAL CENTER SW17 9JR LONDYN, to banda oszustów i złodziei. Sprzęt z trzeciej ręki, brud i smród. Pacjenci powinni być pociągnięci do odpowiedzialności za finansowanie nielegalnego biznesu. Lekarze zmieniają się jak rękawiczki. Ludzie miejcie godność i omijajcie to miejsce !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata i jestem w 32 tyg ciazy i nigdy nie bylam u ginekologa. U gp tez nic o ginekologu nie mowia. Pierwszy raz strace godnosc przy porodzie jak beda musieli mi sie gapic na krocze. Okropne. Opowiedzcie Co jak sie czujecie jak wam ktos tam zaglada? Strasznie sie boje wstydu bo u mnie to nie jest normalne swiecic kroczem. U was na pewno tez nie ale wiekszosc z was pewnie ma jakies problemy intymne i musza chodzic do ginekologa. Czy glupio wam nie jest jak ktos wam tam zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko reklamy przychodni mymedic, tragedia! Sama tam byłam i juz nigdy więcej nie pójdę. A dr Pośpiech najgorszy!!! Co z tego, ze miły i uprzejmy jak przez niego straciłam ciąże, ponieważ podczas kolejnej wizyty okazało sie, ze serduszko przestało bić i z rozmowy z panem doktorem wyszło, ze miał zapisać mi jakies tabletki, gdyż miałam drobne problemy, ale niestety zapomniał! Przecież cos takiego jest niedopuszczalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam p.dr.Malgorzata Kolodziejczak, najlepsza lekarka w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Malgorzata Kolodziejczak odeszla z Tooting Medical Centre. Dziewczyny , czy ktoras z was wie gdzie mozna ja znalezc? Na recepcji nie chca udzielic informacji. Teraz moja kolejnego ginekologa, star ego dziadka,ktory nie Umie zalogowac sie w systemie, naciaga na badania laboratoryjne. OMIJAJCIE to miejsce!!!!! Naciagacze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Emma F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się- tylko dr Kołodziejczak- prawdziwy dr z powołania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo. Mam nadzieje ze pomoglam. Kilka tygodni temu gdy dr Kolodziejczak byla chora skorzystalam z uslug prof Knappa. Rowniez moge szczerze polecic. Podobno jeden z najlepszych lekarzy w Polsce. Tutaj znajdziesz info o dr http://pawelknapp.co.uk/ . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Mi82
Witam, ja jestem pacjentką dr Artura Chełmickiego.Dostałam namiary od koleżanki , która też jest zachwycona więc z polecenia.Super lekarz, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy, specjalista jakich mało w UK. Kiedyś przyjmował na Greenford a teraz na Acton Lane. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti33
Mała Mi82, znasz może dokładny adres do doktora Artura Chełmickiego?Też chodziłam do niego, ale jeszcze na Greenford. Miałam trochę przerwy i nie mogę namierzyć nowego adresu. Może ktoś, coś? Zależy mi żeby u niego kontynuować, bo chodziłam na te wizyty bez stresu, co u mnie w ogóle jest rzadkością. Nie chcę znowu zmieniać ginekologa. No i rzeczywiście doskonały specjalista, a wizyta przebiegała zawsze w bardzo miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając opinie o ginekologach postanowiłam wybrać się na wizytę do doktora Chełmickiego- młodszego, bo wiem, że jest dwóch. I mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że wszystkie opinie w 100% są prawdziwe.Fantastyczny lekarz i człowiek, podejście do pacjentek,wiedza i co najważniejsze nie patrzy na zegarek. Wszystko dokładnie tłumaczy- byłam tak zdenerwowana, że mnie tłumaczył 2 razy:) jestem zadowolona, że wreszcie znalazłam lekarza z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Londyn
Dr Kolodziejczak najlepsza ginekolog!! Z powolania. Proszę nie polecać Pośpiecha bo to żaden lekarz. Oszust i naciagacz. Nie umie odróżnić płodu od krwotoku wewnętrznego i rozpoznać ciazy pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×