Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaMałomównego3latka

Przedszkole publiczne VS. przedszkole prywatne.

Polecane posty

Gość gość
moim zdaniem wszystko zależy od naszych możliwości! my wybraliśmy „Zespół Przedszkolno-Żłobkowy Montessori LITTLE GIANTS – MALI GIGANCI w Pszczynie”. i nie żałujemy, bo nasze dziecko jest pod najlepszą opieką.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was ma dziecko w przedszkolu Tequesta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwójka moich dzieci chodzi do tego przedszkola, jeśli masz pytania, to pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytania odnośnie karnetów godzinowych - jak to wygląda w praktyce. I też jak wtedy wyglądają posiłki dziecka. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że wybór językowej Sowy był dla naszego dziecka bardzo dobry z wielu powodów, a przede wszystkim chodzi o to, że faktycznie widać efekty tego przedszkola. Nie jest to chodzenie dla chodzenia, ta nauka po prostu przynosi realne korzyści i tak właśnie powinno to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie - a po tych kilku latach w prywatnym przedszkolu językowym to dziecko z jakim wychodzi zasobem słów? To jest poziom konkretnej klasy szkoły podstawowej? Bo zakładam, że dziecko wtedy zdecydowanie wyprzedza rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na przedszkole prywatne. Zapisałam moje dziecko do przedszkola www.promyk.szczecin.pl w Szczecinie i mogę wam powiedzieć, że była to świetna decyzja. Dziecko chętnie tam chodzi, dobrze się rozwija i jest szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z językiem po językowym? Wiele dzieci nawet w drugiej połowie podstawówki nie będzie umiało tyle, co dziecko po kilku latach przedszkola. W szkole to już inna nauka - w przedszkolu wszystko odbywa się przez zabawę, dlatego ta nauka jest taka skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przedszkola językowe - to całkowicie inny poziom, sama doskonale to widzę, po dzieciach znajomych. Zresztą - przedszkola publiczne mają ograniczony program i po prostu nie mają budżetów na zorganizowanie tylu atrakcji, co przedszkola prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam prywatne, to nie jest duzo wiekszy koszt a naprawde lepsza opieka. CHodzilismy do publicznego i zmienilismy na http://www.elfik.pl/ - teraz corcia uwielbia chodzic do przedszkola, ma kolezanki i kolegow i jest przeszczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm u nas w okolicy jest świetnie przedszkole publiczne - http://www.alaikot.pl/ :) kiedyś było prywatne ale teraz to zmienili. Jest super opieka a do tego fajne zajęcia dodatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na przedszkole prywatne. Moje dziecko chodzi do przedszkola www.promyk.szczecin.pl w Szczecinie. Widzę jak moje dziecko jest szczęśliwe gdy tam idzie. Zajęcia prowadzone w tym przedszkolu pozytywnie wpływają na jego rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym przypadku wygrało przedszkole niepubliczne i jesteśmy zadowoleni. Wybraliśmy Raz Dwa Trzy My http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ z warszawskiego Mokotowa i to był strzał w dziesiątkę bo przedszkole ma program nagrodzony I nagrodą MEN, dobrą kadrę, zdrowe żywienie. Pod każdym względem nam odpowiada, dzieci są pod dobra opieką i dobrze się rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja Zuzka chodzi do prywatnego przedszkola http://hocki-klocki.com.pl/ mają ekstra dodatkowe zajęcia, fajną kadrę dydaktyczną itp. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.22 Ja polecam prywatne, to nie jest duzo wiekszy koszt a naprawde lepsza opieka. CHodzilismy do publicznego i zmienilismy na http://www.elfik.pl/ - teraz corcia uwielbia chodzic do przedszkola, ma kolezanki i kolegow i jest przeszczesliwa usmiech.gif Zgadzam się z tą wypowiedzią!Moje dziecko chodziło do publicznego,a potem je przenieślismy do Elfika i naprawdę doskonale jest teraz. Teraz bawi się świetnie dużo się uczy i lubi chodzić do tego przedszkola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na prywatne. Często takie przedszkola mają rozbudowane oferty, bardziej niż publiczne. Moje dziecko chodziło do Akademii Rozwoju Malucha i mam świetne wspomnienia, dużo zajęć językowych i pracownicy dbali o dzieciaki bardzo. Ogólnie polecam pójść do danego przedszkola i zobaczyć jak tam wygląda wszystko i dopiero podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem tego zdania, bez porównania oferta naszego przedszkola Bystrzaki z Rzeszowa z publicznymi. Tam niby nie płaca ale zajęcia dodatkowe, wycieczki wszystko mają dodatkowo odpłątne, ja fakt płacę ale wiem za co. Język na bardzo dobrym poziomie, gimnastyka z fizjoterapeutką, logopeda, w kazdej sali oczyszczacz powietrza, skończyły się częste choroby u mojego synka alergika. Także ja pozostanę przy swoim , rok wytrzymał w placówce publicznej, tu jest o niebo lepiej i jego ulubiony Pan Tomek.Najlepsza przedszkolanka na ziemi https://www.facebook.com/bystrzakirzeszow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam prywatne przedszkole i wiem że była to dobra decyzja. Moje dziecko chodzi do www.promyk.szczecin.pl Dbają tam o każde dziecko i zapewniają mu prawidłowy rozwój. Polecam ich wszystkim z Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się zastanawiałam długo. Dałam córkę do publicznej, ale nie przyniosło to efektu, bo musiałam ją zabierać... małej się w ogóle nie podobało. Teraz Basia jest w prywatnym i przyznam, że to najlepszy wybór, przedszkole Tequesta, międzynarodowe, dwujęzyczne, fajne zajęcia, bardzo urozmaicone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od września córka idzie do prywatnego w Częstochowie, językowego o nazwie Sowa. Długo sprawdzałam przedszkola, sama nie wiedziałam, jakie wybrać, ale wydaje mi się, że dobrze wyszło. Z wieloma mami rozmawiałam. Nawet nie sądziłam, że różnice w poziomie są aż tak duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Publiczne nie ma takiego programu, jak prywatne. I to niestety norma. Norma, która nie powinna mieć miejsca, ale fakty są po prostu takie, że dzieci z publicznego przedszkola wyjdą po prostu z o wiele mniejszymi umiejętnościami. Publiczne są ograniczone programowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, nie ma porównania właściwie, moim zdaniem zwykle niepubluczne są lepsze, oczywiscie zdarzają się wyjatki, ale to pewnie tylko wyjątki. Znam Raz Dwa Trzy My na Mokotowie i zgadzam się, ze to fajne przedszkole, córeczka siostry tam chodzi, więc co nieco słyszałam o tym przedszkolu. Ja sama szukam powoli dobrego przedszkola na Białołęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.18 gość 2018.01.22 Ja polecam prywatne, to nie jest duzo wiekszy koszt a naprawde lepsza opieka. CHodzilismy do publicznego i zmienilismy na http://www.elfik.pl/ - teraz corcia uwielbia chodzic do przedszkola, ma kolezanki i kolegow i jest przeszczesliwa usmiech.gif Zgadzam się z tą wypowiedzią!Moje dziecko chodziło do publicznego,a potem je przenieślismy do Elfika i naprawdę doskonale jest teraz. Teraz bawi się świetnie dużo się uczy i lubi chodzić do tego przedszkola! Ja się również zgadzam, ze wszystkim co Panie tutaj napisały. Dlaczego? ponieważ w niepublicnzym przedszkolu znacznie bardziej przejmuja się naszymi dziecmi. ja widze po swoich, że tutaj maja "ciocie" którymi są swietne i zaangazowane panie. W publicznych byla tylko pani, która wieczni emiała z czyms problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze oceniam Gumisiowe Przedszkole w Kaliszkach (przy Kampinosie), dokladną mapkę z dojazdem do nich można na gumisiowe-przedszkole.pl znaleźć. Mają tutaj gabinet integracji sensorycznej i widzę z miesiąca na miesiąc jak duże efekty praca terapeuty Pani Sylwi przynosi rezultaty. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka22
Ja z publicznego przeniosłam córeczkę do prywatnego, bo niestety opiekunki źle traktowały moje dziecko, nie dbają w ogóle, katastrofa, albo przynajmniej akurat pechowo trafiłam. Teraz córę wzięłam do tequesty na Żoliborzu i nie ma żadnych problemów, super przedszkole. Mogę być spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie przedszkole możecie polecić w Pruszkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie prywatne. Nie ma w ogóle nad czym się zastanawiać. Ja dwa razy rpzepisywałam córkę z publicznego, aż wreszcie zdecydowaliśmy z mężem, że najlepszym rozwiązaniem będzie prywatne, więc zapisalismy do tequesty na warszawskim mokotowie. Według mnie bardzo dobre przedszkole, ważne, że dziecko jest zadowolone:) Pzdr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też z mężem zdecydowaliśmy się na przedszkole prywatne. Mieszkamy w Katowicach więc wybraliśmy Wesołe Siódemki, ma najlepszą renomę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę przedszkole prywatne i uważam że jest ono lepszym rozwiązaniem od publicznego. Grupa jest mniejsza a dzieci ze sobą bardziej zżyte. Nie giną w tłumie i zawsze się nimi opiekujemy. Przedszkole rozwija się na tyle dobrze że ostatnio zakupiliśmy dodatkowe meble przedszkolne od firmy www.refas.pl, które są dostosowane do małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×