Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieatrakcyjnyfacio346553

Jestem nieaktrakcyjny dlatego korzystam z usług prostytutek

Polecane posty

Gość Nieatrakcyjnyfacio346553

Mam dzisiaj podły humor i chciałem się wygadac na tym forum. Otóz jestem nieatrakcyjnym facetem, do tego strasznym nudziarzem i tak naprawdę niczym nie moge zaimponowac kobiecie. Nigdy nie miałem tez dziewczyny. To znaczy kiedys nawet próbowałem 2 razy poderwac rózne dziewczyn ale robiłem to tak nieudolnie, że skończyło sie totalną kompromitacją. Od tamtej pory dałej sobie spokój. Mimo, że taki ze mnie nieudacznik to jak każdy facet mam swoje potrzeby i dlatego od prawie 10 lat regularnie korzystam z usług prostytutek. wiem, że zaraz pewnie napiszecie, że to niemoralne, że jestem świnią itp. Może i macie rację ale jakie mam inne wyjście. Nie każdy jest przystojny, nie każdy umie wstawić fajną gadkę żeby poderwać dziewczynę wreszcie nie każdy ma w sobie to coś. Każdy natomiast zdrowy facet ma pewne potrzeby seksualne i musi je jakoś zaspokoić. Co mam robić gwałcić? Dla mnie korzystanie z usług prostytutek to po prostu mniejsze zło. Niestety świat nie jest idealny i czasami trzeba dokonywac trudnych moralnie wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieatrakcyjnyfacio346553
sory ze 2xtopik ale nie weszlo za 1razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś wolny więc jaki to moralnie trudny wybór? Nikogo nie zdradzasz, nikogo nie krzywdzisz. Pasuje Ci i Cię stać to baw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×