Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katjaa

Powracam na drogę wiary

Polecane posty

I dobrze mi z tym Możecie mnie wyśmiewać ,ale ja tego potrzebuje byłam niewierząca 12 lat. Nie brałam komunii, nie byłam u spowiedzi, ale potrzebowałam nagłej chęci do życia. Poprosiłam o Boga , aby mi pomógł i stał się cud. Nie mam pracy od kilku lat, aż tutaj nagle nie mogę opędzić od ofert. Na dodatek nowy papież nosi imię mojego zmarłego dziadka. Czuję, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackHeavy
Ja obecnie przeżywam mały kryzys wiary:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to samo nie brnij w to , bo ja dostałam karę od życia. Popełniłam błąd chce go naprawić. Nie przejmuj się ,że inni Ciebie przezywają ,że jesteś wierzący, święty i cnotliwy. Każdy ma prawo wierzyć , w co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra powiedzmy, ze
Rany z kim Ty przebywasz, ze Cie wysmiewaja, ze jestes wierzaca? Zadajesz sie z jakimis drechami spod bloku czy jak? Fajnie, ze wracasz na droge wiary, ja tez tak chce zrobic. Normalni ludzie w zyciu nie beda kpic z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi objawiali się już po kolei: Eliasz, Jezus, bóg, bozia, budda, allah, Adolf Hitler i wszystkim zawsze każe spierdalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutejszy aparat
a ja na drogę wiagry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, że nie tylko mi się mieni w oczach i przeczytałam "wracam na drogę wiagry" A ja jestem niewierząca 20 lat i źle mi z tym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gshshhh
autorko, chwała Panu!!! :) :) :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×