Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzik'a

16 lat, 169cm i ważę 69 kg.

Polecane posty

Gość dzik'a

Mam 16 lat, 169 cm wzrostu i niestety 69 kg :( Chciała bym schudnąć bo źle się czuję z taką masą ciała, którą mam teraz. Chciała bym osiągnąć chociaż na razie 60 kg. I teraz czy macie jakieś sprawdzone diety, które mogły by mi w tym pomóc ? chciała bym trochę zrzucić do czerwca. A i jeszcze jeżdżę codziennie do szkoły rowerem 3km (ale teraz nie bo jest dużo śniegu) Proszę podajcie jakąś dobrą dietę i po tego może sposób jak radzić sobie z głodem gdy chce mi się bardzo jeść ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nie bierz sie za jakies drastyczne diety wylaczajace zbyt wiele produktow. Jestes w takim wieku, ze jeszcze sie rozwijasz, wiec narzucenie zbyt duzego rygoru raczej zaszkodzi niz pomoze. Chyba najrozsadniejsza dieta to po prostu MZ :) Odstaw slodycze, zamien produkty z bialej maki na pelnoziarniste, staraj sie zastapic smazone jedzenie gotowanym, ewentualnie pieczonym. Sprobuj odstawic sol - na poczatku wszystko bedzie dziwnie smakowac, ale sol zatrzymuje wode w organizmie, co tez nie sprzyja chudnieciu. Na innym watku pisalam taki post systematyzujacy, co plus minus mozna jesc na diecie 1200-1500 kcal. Jak chcesz moge go wygrzebac i wkleic tez tutaj. A co na gloda? Napic sie - wody albo "nie czarnej" herbaty (osobiscie polecam zielona - pobudza niemal jak kawa, a dobrze dziala na metabolizm). Ewentualnie zjesc jablko tudziez 1-2 marchewki. Kalorii tyle co nic, a ze wzgledu na zawartosc blonnika skutecznie "zapychaja" i tez pomagaja na trawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×