Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MDR-mama dobra rada

Jak można zabić 1,5 roczne dziecko poprzez strzał z przyłożenia ?!!!

Polecane posty

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Brutal ne-zabojstwo-w-centrum-Gdanska-Bandyci-zastrzelili-3-osobowa -rodzine,wid,15415037,wiadomosc.html brak słow, to nawet zwierzęciem nie mozna nazwać,bo nawet one mają akieś uczucia i w takich sytuacjach naprawdę jestem za karą śmierci. Sama mam 1,5roczne dziecko,szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak można zabić własne?
Już nie przesadzaj :O kobiety brutalnie zabijają włase dzieci-dźgają nożem, pieką w mikrofali... tatuś dziecka był kryminalistą,ktoś go skasował. chciało się łatwych pieniędzy to ma. a dziecko? a z drugiej strony kto by się nim zajął? to była szybka śmierć. nawet nie wiedziało co się dzieje. a tak by się tułało po domach dziecka,było tam bite, gwałcone przez starszych kolegów. to by była mordęga. albo by trafiło do rodziny zastępczej gdzie by je zatłukli za rozlanie herbaty :O smutne jak każda śmierć,ale lepsze to od późniejszych cierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej s...powyżej
A może dziecko miało babcie,ciocie? Pomyslałas? Dla mnie ten co to zrobił zasługuje na tortury. Najgorsze jest to ze nasza policja jak zwykle nic nie zdziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
Ja w czoraj sie popłakałam jak tak mozna ,chuj ojciec sobie zasłuzył i w ogóle nie jest mi go szkoda ale dziecko ja pierdole co to za zwyrodnialcy mam nadzieje że zgnija w więzieniu o ile nasz wspaniała policja ich znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzzzm
nikt na pewno w więzieniu nie zgnije jeśli w ogóle ktoś będzie w ogóle siedział za to. Jeśli mafia robi egzekucje to albo ma ustawiona policję albo inny pewniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnbcfdhbfhdjf
może powstrzymajcie się z takimi ocenami, skoro sprawa jest niejasna jeśli to porachunki gangsterskie to niestety, ale te ćwierćmózgi liczące na szybką i łatwą kasę powinni się liczyć z ciemną stroną dziecka mi oczywiście szkoda, ale za nie odpowiedzialni są rodzice, którzy żyli w takim, a nie innym środowisku nie wierzę, że partnerka takiego chłystka nie wiedziała co robi sami narazili swoje dziecko nie chcąc zabrać się do normalnego życia i normalnej pracy a co Wam daje wyobrażanie sobie szczegółów technicznych? zaspokajanie swoich sadystycznych zapędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja moje drogie to ma
zabezpieczyć ślady. Prokuratura ma przeprowadzić dochodzenie, wykryć i złapać zabójców, a od sądzenia i ewentualnego wsadzania za kraty (a częściej wypuszczania) to są Sądy. Ale dzieci PO zamiast się zainteresować co do kogo należy, będą pluć na policję, bo tak im media każą :o. Brawo, o światłe i oświecone :o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzzzm
G*wno wiecie i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja moje drogie to ma
Akurat w przypadku KAŻDEGO zabójstwa policja działa POD NADZOREM i KIERUNKIEM prokuratora i nie robi NIC bez jego wiedzy, zgody i poleceń :o. Także jeśli coś jest nie zrobione, to wynika to z niedopatrzeń i błędów prokuratury. Jeśli przestępcy chodzą na wolności, to wynika to z tego, że wypuszczają ich sądy. Ale co tam - policja to samo zło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja moje drogie to ma
Inez, a tobie co :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja moje drogie to ma
Chyba w drogówce pracujesz a nie w dochodzeniówce, w takim razie. Wiesz, że gdzieś dzwoni, ale nie wiesz gdzie. Skoro masz dzięki tej pracy chleb, to powinnaś wiedzieć, że Prokuratura spełnia w takich sytuacjach rolę NADZORCZĄ nad Policją a nie równorzędną :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja moje drogie to ma
To, że Sądy wymierzają najniższy zamiast najwyższego wymiaru dozwolonej albo odmowę zatrzymania na 3 m-ce (jak w przyupadku Katarzyny W.) "bo wniosek musi być poparty FAKTAMI a nie PRZYPUSZCZENIAMI co do obawy matactwa, ukrycia się bądź ucieczki" :D kary nazywasz błędem kodeksowym :)? Bo ja czynnikiem ludzkim, Sądu w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja moje drogie to ma
Jeszcze raz, bo mi zjadło słowa i jakiś bełkot wyszedł :). To, że Sądy wymierzają najniższy zamiast najwyższego wymiaru dozwolonej kary albo wydają odmowę zatrzymania na 3 m-ce (jak w przypadku Katarzyny W.) "bo wniosek musi być poparty FAKTAMI a nie PRZYPUSZCZENIAMI co do obawy matactwa, ukrycia się bądź ucieczki" nazywasz błędem kodeksowym ? Bo ja czynnikiem ludzkim, Sądu w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja moje drogie to ma
Nie mówiąc już o odroczeniach wyroków, "niskiej społecznej szkodliwości" i powszechnej pobłażliwości dla "biednych młodych" nieletnich bandytów. A społeczeństwo wini Policję za niekompetencję sądów, prokuratorów i Bóg wie kogo jeszcze :). Zauważ - piszę społeczeństwo - nie piszę personalnie o Tobie, i jeśli przeczytasz co napisałam ze zrozumieniem - będziesz wiedzieć, że nigdzie nie twierdziłam, ze Ty personalnie masz przeciwko Policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja moje drogie to ma
Ani mnie ziębi ani grzeje ile wynosi twój dochód :). Podobnie jak to, że kiedy wykaże ci się brak kompetencji i wiedzy, uciekasz się do inwektyw zamiast do argumentów :). Przeczytaj jeszcze raz ZE ZROZUMIENIEM :) SWOJEGO pierwszego posta 1. "Akurat nie masz racji co do roli policji. Oni mają zabezpieczyć miejsce,ZEBRAĆ DOWODY..." 2. "więc jeśli sprawa polegnie to właśnie na etapie śledztwa z racji na BRAK DOWODÓW." Czyli wina Policji - bo nie zabezpieczyli, czego powinni. A guzik - to Prokurator na miejscu zdarzenia decyduje, co zabezpieczyć i w jaki sposób :). I nakazuje te czynność wykonać technikom policyjnym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja moje drogie to ma
Nie, to nie mąż policjant (także nie ja tu błysnęłam głupotą ;)..), a mój dochód to 124 tys, więc sobie wydedukuj gdzie mogę pracować :D. Albo sprawdź w necie - moje oświadczenie majątkowe jest już jawne, a nie zastrzeżone jak twoje :). Powtarzam - w przypadku zabójstw Policja nie działa "do spółki" z Prokuraturą, tylko POD JEJ NADZOREM niezależnie od etapu śledztwa (którego postępowanie przygotowawcze jest początkowym etapem, jak sama nazwa wskazuje). Więc za wszelkie błędy w śledztwie należą się baty Prokuraturze, a nie Policji. Czy teraz już jasne, skarbeńku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda, że angoli nie
jakie to wszystko ma znaczenie, dzieci giną na całym świecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja moje drogie to ma
No i wpadłaś - specjalnie wystawiłam ci podpuchę :D, a ty się nawet nie zorientowałaś. Śledztwo jest etapem postępowania przygotowawczego a nie na odwrót "pani policjant" a raczej pani "policjantowa" :D. No i tak - funkcyjni w ogóle nie pracowali w terenie, teleportowali się ze szkółki policyjnej wprost na stołek Komendanta Stołecznego :D. A spółka - w takim kontekście jak to przedstawiłaś w pierwszym poście (czyli że wszystcy robią to samo po 3 razy) oznacza równe prawa - a tak nie jest. I nie - to nie policja jest w tym wszystkim zbędna, a prokuratura. Bo oni tylko zlecają wykonanie zadań (i tak, wygląda to tak jak piszesz - często policjant z 20 letnim stażem nie ma nic do powiedzenia, bo prokurator z mlekiem pod nosem uważa, że zęby zjadł na tej robocie), a policjant sam często lepiej wie co ma robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż wstyd czytać :\
Czepiacie się słówek i nazewnictwa a tu chodzi o głębszy problem. policja nie jest bezwolnym wykonawcą poleceń prokuratora! Jak to wygląda na miejscu? Przyjeżdża prokurator i pyta co mamy? Policjant mu streszcza z grubsza, potem krótka wymiana uwag i tyle prokuratura widzieli :O Ja mogę być tutaj bezstronna,bo nie pracuję ani w policji,ani w prokuraturze ani w sądzie,ale jestem lekarzem-wiem to też uwielbiana grupa zawodowa-i bardzo często z racji specjalizacji mam możliwość być na miejscu wypadku lub przestępstwa i powiem tak-cały system jest do niczego! Policja nie jest bez winy bo nie raz potrafili wleźć buciorami w krew :O albo przesunąć zwłoki gdy sprawdzali czy ktoś jeszcze żyje...Z mojego punktu widzenia jest to bez sensu aby policja prowadziła sprawę, ja na miejscu oglądam wszystko, potem robię sekcję i przekazuję im protokół wraz z dokumentacją foto,potem prokuratura występuje o dodatkową opinię,a potem sąd chce opinii plus mam zeznawać.Płacą za to ale po co to ma tak wyglądać?Nie można raz a dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż wstyd czytać :\
A najlepiej jak kiedyś mądry policjant sprawdzał czy poszkodowany żyje i obrócił ciało na drugą stronę-twarzą do góry. Przy okazji przewracając jakiś stolik. Pytam go po co to robi? Bo facet miał ranę wylotową w czaszcze wielkości mandarynki,a znaczna część mózgu była na przeciwległej ścianie :O Ale co tam policja jest bez winy. Tak samo dają ciała jak i reszta. Tylko oczywiście policja wini sądy i prokuraturę prokuratura wini policję i sądy sądy winią prokuraturę i policję A co ma taki świadek zrobić? W aktach podręcznych policji,które są przesyłane do sądu są dane świadków,a tam ADRES-OBLIGATORYJNIE I TELEFON-FAKULTATYWNIE. Potem dane adresowe są w załączniku do aktu oskarżenia, potem na kopertach/zwrotnych potwierdzeniach odbioru. Oskarżony ma prawo przejrzeć w każdej chwili akta... Czyli ze świadka robi się cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej madrej co jako pierwsza
sie wypowiadala- ty jestes nienormalna,LECZ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aż wstyd czytać
A artykuł w Kodeksie Karnym o nieudzieleniu pomocy jest Ci znany? I kwestia odpowiedzialności karnej z tego tytułu :o? Niestety - Policjant ma obowiązek sprawdzić czy u delikwenta jest wyczuwalne tętno (i w razie czego podjąć resuscytację), nizależnie od tego czy delikwent jest sino-fioletowy, ma ranę postrzałową głowy czy leży w wodzie od tygodnia. Bo jeśli tego nie zrobi, może mieć na sumieniu życie ludzkie a oprócz tego utratę roboty i kilkuletni pobyt w więzieniu. A że ci to sekcję utrudni - trudno. Co do włażenia w ślady i potrącania stolików - nie usprawiedliwiam tu ludzkiej niezdarności, ale jak to niby lekarzowi ma sekcję utrudniać? To najwyżej prokuraturze nabruździ, kiedy ślady na miejscu zdarzenia są zniszczone, ty masz ocenić zniszczenia w ciele ludzkim i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aż wstyd czytać
Aha - co do danych personalnych podawanych w formularzach obligatoryjnie i fakultatywnie: zgłoś sobie te roszczenia do ustawodawcy (czyli rządzących), bo to nie Policja sobie te ustawy (a co za tym idzie - treść formularzy do wypełnienia) wymyśla :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jak można zabic
Musisz być bardzo nieszczęśliwa i mieć rodzinę do dupy, gdy sytuaja dotyczya mojej rodziny, to w moje dziecko zanim trafiłoby do tych wszystkich okropnych miejsc, to miałoby w kolejce do siebie z 15 osób, które go kochaja i otoczyłyby go opieką (od dziadkków, naszego rodzeństwa po przyszywane "ciocie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biniaaaaaaaaaaaa
Podobno zabito je uderzeniem kolby a nie strzałem,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż wstyd czytać :\
A wiesz czym jest protokół oględzin zwłok? Należy w nim opisać sposób ułożenia zwłok i napisać w jakim były stanie-DLATEGO CIAŁA NIE WOLNO RUSZAĆ! A żeby sprawdzić funkcje życiowe wystarczy przytknąć dwa palce do tętnicy szyjnej. Nie trzeba obracać gościa wylewając przy tym resztę zawartości czaszki na podłogę. A potem w to wlazł i pytał co to za mazia! Kurna ludzki mózg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż wstyd czytać :\
Nigdzie nie napisałam,że to wina policji,że jest taki formularz protokołu. Napisałam,że system jest chory i żadno ogniwo nie jest bez winy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie w polsce dzieje i slychac na swiecie to jakos wiele osob nie ma z tych problemu aby zabic dziecko czy tez wlasne dziecko,a co gorsza w o wiele bardziej jeszcze okrutny i sadystyczny sposob niz jednorazowy postrzal w głowke Często w mediach slyszymy o zbrodniach dokonanych na dzieciach,co gorsza wlasnych wiec autorko twoje pytanie jest zbyt retoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aż wstyd czytać
Nie dość, że czytałam to i bywałam na sekcjach jak była taka konieczność :o. Co do ułożenia ciała - lekarz przepisuje to, co było zapisane w protokole oględzin miejsca zdarzenia (przez Policję pod nadzorem Prokuratury, a nie przez Ciebie) :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aż wstyd czytać
1. Podkreśliłam wyraźnie, że nie usprawiedliwiam ludzkiej niezdarności (głupoty też nie). 2. Jak gość ma tzw. ABS (absolutny brak szyi), albo leży w takiej pozycji, że nie idzie określić gdzie jest tętnica, to TRZEBA go odwrócić i sprawdzić. Sorry Winnetou. 3. System jest durny? No tu się zgodzę, ale co poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×