Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariacka

Salon Odrodzenie opinie

Polecane posty

Gość kasiawarman
Uwielbiam Panią Małgosie i Anię. Jest to takie przyjemne że jak się tam wchodzi to jest uśmiech na twarzy. Zawsze mi się humor poprawia jak do nich chodzę. U nich niezależnie czy zabieg jest nieprzyjemny i tak starają się aby był najbardziej przyjemny. Chodzę już tam od 14 lat Pierwszy raz mnie mama zaprowadziła jak miałam problemy trądzikowe i tak do teraz. Fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem o czym mówisz bo miałam przyjemność chodzenia na kwas migdałowy do nich. Efekt super bo od dłuższego czasu nie mogłam sobie poradzić z brzydkimi zmianami na twarzy. Jestem wielka fanką kwasów a chyba jeszcze większą tego salonu. Czuć serdeczność i doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasssminna
Miałam przyjemność wykonania w tym salonie serii zabiegów na twarz (mezoterapia, karboksyterapia, zabiegi odżywcze i tlenoterapia) Trafiłam z polecenia mojej lekarki i bardzo się cieszę bo Panie podchodza bardzo indywidualnie. Seria zabiegów u nich jest to seria zabiegów regularnie wykonanych nie koniecznie jeden zabieg x 10 i płatne jeszcze z góry. Wszystko dobierają do stanu skóry, rodzaju i momentu wykonywania zabiegu. Pokuszę się o stwierdzenie że jest to jedyny salon gdzie dba się o pacjenta jakby był kimś w rodzaju rodziny, przy maksymalnym podejściu indywidualnym. Czuć że jest to prowadzone przez mamę z córkę. Ja chciałam poprawić stan lecących lat przed ślubem mojej córki i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wczoraj na konsultacji. Bardzo fajne miejsce !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się do nich w cel poprawy makijażu który mi zle wykonano w innym salonie. Zaleje że wtedy nie trafiłam do nich bo ominęłoby mnie ten cały stres.Tak jest jak ktoś szuka najtańszych ofert ;( Odrodzenie ma bardzo duże doświadczenie a atmosfera jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annettt
Wczoraj byłam w tym salonie na zabiegu odżywczym. Pani po diagnozie i wywiadzie dobrała zabieg uwzględniając kwotę jaka miałam przeznaczoną. Już przy pierwszym etapie zaczęłam zasypiać. W życiu nie spotkałam się z tak konkretnym a zarazem delikatnym dotykiem. W trakcie zabiegu był wykonany masaż który był poezją ruchów. W życiu nie spotkałam się z takim masażem aby każda ręka wykonywała inny ruch. Leżąc z maska na twarzy dodatkowo miałam masaż rąk który był mistrzowski. Widać że to interes rodzinny prowadzony z dużą pasją i pieczołowitość a zarazem sercem mimo iz jest to sektor usług. Tak się składa że nie mieszkam w Krakowie ale będąc przejazdem trafiłam tam z polecenia mojej klientki. Byłam w rożnym spa i salonach w Polsce i na świecie. To co wyróżnia takie kameralne miejsca to serce które się wkłada w pracę. Jak będę ponownie również opiszę przeżycia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy salon w Krakowie!!! Najlepszy makijaż permanentny :) Najlepsze samopoczucie po zabiegach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toollkka
W poniedziałek poddałam się korekcie brwi po nieudanym wcześniej makijażu permanentnym w innym salonie. Z beznadziejnych brwi które miałam zrobione stały się przepiękne. Sam zabieg korekty trwał długo ale bardzo sie ciesze na efekt jaki juz jest. Oczywiście jeszcze brwi muszą sie wygoić ale już jestem bardzo zadowolona :) Przychodząc na zabieg miałam straszny stres bo bałam się że sprawa jest juz przesądzona. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś u nich na zabiegu. Fajne miejsce i widać że posiadaja doświadczenie.Ponownie wybieram się we wtorek i dam znać. Bardzo przyjemne miejsce, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaswira
W sobotę zrealizowałam bon urodzinowy który wykupiła moja mama. Wcześniej poddawałam sie rożnym zabiega na wyjazdach. Peeling ciała był super ponieważ Pani wszytko przy mnie łączyła i go tworzyła od zera. Masaż był czymś niesamowity z uwagi na asynchroniczne ruchy. Obejmował twarz, ciało, stopy i głowę. Bardzo podobało mi się że do diagnozie i wywiadzie Pani uwzględniła moje biedne plecy gdzie juz od dawna ma problem i stopy. Serdecznie podziękowałam mamie za prezent bo był super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Święta otrzymałam od męża bon na masaż psychosomatyczny twarzy i ciała. Wczoraj go zrealizowałam i stwierdzam że było to coś niezwykłego. Bywałam w różnych miejscach na całym świecie (taki mam charakter pracy) ale masaż twarzy w asynchronicznych *****ch miałam pierwszy raz. Niesamowite odcięcie się od stresu i ogromny relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssienka78
Byłam dziś na zabiegu i muszę stwierdzić że klimat rodzinny mi przypadł do gusty. nie jest to miejsce nadymane w którym Panie zachowują się jak zjadły kij. Bardzo sympatyczna właścicielka która pracuje i dzieli sie swoja wiedzą z takimi osobami jak ja ( które mało co wiedzą) starając się je wyedukować. Bardzo dużo się dzis dowiedziałam i jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na makijazu permanentym brwi i kresek. Bardzo mi sie podoba efekt jaki uzyskałam. Pani wykonująca bardzo dużo czasu mi poświeciła na dobór kształtu bo nie mogłam się zdecydowac :) Widać duże doświadczenie i podejscie do klienta. Fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuu
Mega fajne miejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym salonie byłam na konsultacji do zabiegu bo chciałam się czegoś więcej dowiedziec. Miłe, sympatyczne miejsce. Chyba rozmawiałam z właścicielką (wszystko mi opisała i wytłumaczyła). pierwsze wrażenie bardzo przyjemne :) po zabiegu dam znac jak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisałam daje znać jak było a było bardzo przyjemnie i fachowo. Nie zawiodłam się na nich. Panuje tam bardzo przyjemna atmosfera takiego luzu (człowiek nie czuje się skrępowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja włąśnie lecze się na trądzik i jestem ciekawy efektów. Miałem dopiero jeden zabieg, teraz zaczynam się złuszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantaja
Powinni się nazywac BOSKIE ODRODZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salma1978
Jestem wielką zwolenniczką masażu, jak tylko czas mi pozwala wybieram t ą formę relaksu. Umówiłam się na masaż psychosomatyczny bo byłam bardzo ciekawa na czym on polega. Pełen relaks i uczucie jakby pracowało nad tym stanem kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam u nich na zabiegu nawilżającym i jestem bardzo zadowolona. Nie da się ukryć że wiedza jest ogromna a najważniejszy jest fakt że można się u nich zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super specjalistki dobrze ze trafiłam do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80Kasia
W Polsce jest parę razy do roku. W tym okresie przeważnie obskakuje, dentystę lekarzy itp. Z polecenia trafiłam do tego salonu bo chciałam zrobić sobie zabiegi. Przed Świętami i wczoraj byłam u Pań na zabiegu na twarz oraz masażu ciała. Obecnie z tęsknotą wielką wspominam te chwile relaksu i nie mogę się doczekać kolejnego powrotu do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakończyłam w tamtym tygodniu serie karboksyterapi na cellulit. Bardzo fachowa obsługa, w trakcie rozmów kiedy zadawałam pytania na wszystko bez problemu mi odpowiadano oraz tłumaczono. Na pierwszej wizycie poświęcono mi uwagę aby wytłumaczyć mechanizm działania zabiegu i zostałam poinformowana o wszystkich możliwych odczuciach. Karboksyterapia rządzi- super zabieg. Nie należny do przyjemnych ale liczą sie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzystałam z makijażu permanentnego brwi i ust i jestem bardzo, bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super miejsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka3
Właśnie wróciłam z córeczką z przekłuwaniu uszu. Mała, z jednej strony bardzo chciała, a z drugiej się bała. Salon odrodzenie stanął na wysokości zadania. Przekłucie dwóch dziurek w jednym czasie to świetna sprawa. Bardzo fajna atmosfera cały czas dziecko moje się śmiało. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie, kończe u nich serie Karboksyterapi na nogi i brzuch. Bardzo fajnie go wykonują. Maja indywidualne podejsce. Efekt super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze ratują mnie jak potrzebuję się odstresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×