Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariacka

Salon Odrodzenie opinie

Polecane posty

Gość gość
Jestem po permanentnym kresek i brwi. Możecie iść bez obaw ;) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellula
Zrobiłam u nich trzy mezoterapie oraz permanentny brwi i kreski. Następnym razem jak będę w Polce idę na kolejne mezo na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam sie na kreski i brwi metoda permanetną jakieś rok temu i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MileniaKun
Wykonałam w tym salonie makijaż permanentny brwi. Podobało mi się bardzo że Pani rysowała mi kształt i konsultowała że mną wszystko. Szłam na ten zabieg ze swoja wizją ale po doborze różnych kształtów zdecydowałam się na inny. Podejście profeska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u nich na permanentnym brwi i oczyszczaniu twarzy. Z obu zabiegów jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Robiłam tam dwa lata temu brwi i kreski na powiekach, efekt super bardzo jestem zadowolona, w tamtym tygodniu skończyła zabieg karboksyterapi na nogi i twarz, i efektami jestem po prostu zachwycona. W salonie pracuje Pani Małgosia i Pani Edyta, obie bardzo sympatyczne, pomocne w każdej sprawie, i niesamowicie kompetentne. Bardzo mi się podoba ze jest to kameralny salon i cały czas panuje tan miła i przyjacielska atmosfery. Kto jeszcze nie był w gabinecie Odrodzenie zachęcam, bo na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×