Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariacka

Salon Odrodzenie opinie

Polecane posty

Gość gość
Pani Anna Didiuk najlepsza, najlepsza pod słońcem specjalistka. Masaż psychosomatyczny (wow) niesamowite to było. Byłam w wielu miejscach na świecie ale tu czułam fajną atmosferę. Indywidualne podejście objawiało się w każdym z działań: wyborze oleju do masażu, olejku eterycznego i samego masażu. Fajny rodzinny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam to miejsce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na zabiegu regeneracyjnym na twarz. Jestem bardzo zadowolona z dobory zabiegu a masaż twarzy był cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Bardzo duże doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam z zabiegu regeneracyjnego z tlenem i super efekt. Bardzo miła Pani właściciel o dużym doświadczeniu (ona wykonywała zabieg). Wracam tam za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynnn
Byłam na rytuale na ciało. Miałam super peeling ciała gdzie sama wybierałam olejki a masaż- w życiu nie miałam lepszego. Pani Ania Didiuk ma złote ręce. Byłam w wielu miejscach ale byłam zaskoczona indywidualnym podejściem. Relaks relaks i jeszcze raz relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po permanentnym
Makijaż permanentny wykonałam na brwi i z całego serca polecam to miejsce. Bardzo fajne podejście, wszystko było ze mną konsultowane. Pani wykonując doradzała mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kreski. Polecam to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garalina
Chodzę do nich na zabiegi na twarz i jestem bardzo zadowolona. Czuje się tam dobrze i widze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mimo wszysdtko jednak bardziej polecam www.instytut-artdeco.pl przeze mnie sprawdzony i uważam, że to bardzo dobry salon. niejednokrotnie robiłam tam paznokcie, brwi, makijaż. Warty uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PermanentnyBwi
Miałam robiony u nich makijaż permanentny. Pierwsze poszłam na konsultację ponieważ rozważałam jeszcze dwa inne salony. Na konsultacji wszystkiego się wypytałam i zdecydowałam że wybieram Odrodzenie. Pierwsza wizyta była dłuższa od drugiej. Na początku ustaliłyśmy kształt i kolor. Najbardziej jestem zadowolona że w trakcie zabiegu Pani wykonująca pokazywała mi lusterko i konsultowała ze mną wszystko- czułam że mam kontrolę nad tym co się obywa, Bo słyszałam o miejscach gdzie efekt Pani widziała na samym końcu. Mam takie wrażenie że Pani wykonująca była bardzo zaangażowana abym wyszła z pięknymi brwiami :) Miedzy pierwszym z drugim zabiegiem maiłam czas aby się zastanowić co zmienić. To była dla mnie komfortowa sytuacja. Przy korekcie zagęściłam trochę brwi. Jestem bardzo zadowolona z efektu i z miejsca które wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejsce kameralne o bardzo fajnej atmosferze. Dostałam od męża bon na zabieg. Po przyjściu Pani mi dobrała zabieg odżywczy. Najlepszy był masaż twarzy i dłoni. Niesamowity relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udzielinia
Rozpoczęłam serie zabiegów karboksyterapii i masaży na nogi z zabiegiem detoksykującym z błotem. Niestety siedzący tryb pracy bardzo mi nie służy i pomimo chodzenia na siłownię cellulit robi się coraz większy. Czasami już się śmieję że to inwazja ale tak naprawdę juz mi nie jest do śmiechu ;( Pani dobrała mi cykl zabiegowy. Obecnie miałam już trzy zabiegi detoksykujący z błotem połączony z masażem oraz karboksyterapią. Zaczynam widzieć różnicę co mnie bardzo cieszy. Cykl zabiegów to nie relaks ale mobilizuje mnie widoczny efekt. Dam znać jak po seri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pytanie do Udzieliny,a jaka Pani wykonywała karboksyterapię ? ja chodzę na karboksyterapię oczu .Jestem po 5 zabiegach i nie widzę poprawy, a po kazdym zabiegu mam siniaczki pod oczami . Zastanawiam sie czy jest sens wykonywać dalej te zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udzielinia
Gdybyś mogła doprecyzować pytanie o rodzaj karboksyterapii. Ja mam zabiegi nogi i ostantio miałam na trybie gdzie miałam podawane manualnie gaz. Na nogach też mam czasem siniaki. Może problem przy oczach wynika ze zmian w organizmie. Moja koleżanka przy anemii miała straszne sińce pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już precyzuje , moją zmorą są wiecznie podpuchniete oczy wszyscy pytaja czy jestem znowu niewyspana, a nie raz śpię po 12h i nic zadnej poprawy, oczywiscie przerobiłam rożne kremy , maseczki i oklady z herbaty... Spróbowałam 4 zabiegi krioliftu , wyrzucone pieniadze...teraz jestem po 5 zabiegu karboksyterapi i dalej nie widzę efektu, moje pytanie czy potrzeba więcej zabiegów. ?a moze ktos podpowie o innym zabiegu na moją zmore, bo juz nie mam pomysłu...dodam ze mam 37 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zmień dietę. Na to wygląda że organizm się nie regeneruje. Zabiegi pomagają jeżeli nie ma zaburzeń w organizmie. Ja kiedyś miałam straszny trądzik chodziłam na kwasy aby stan mojej skóry się nie pogorszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brwipermanentne
Miałam wykonany w tym salonie permanentny brwi i jestem bardzo zadowolona z efektu. Stresowałam sie bardzo zabiegiem ale Pani wykonująca jest bardzo fajną kobietą i rozluźniła mnie. Brwi są piękne i zastanawiam się teraz czemu tak długo zwlekałam z decyzją o przystąpieniu do zabiegu. Końcówek sowich nie miałam a teraz twarz zyskała ładnego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam córeczkę na przekłuwanie uszu bo bardzo chciała. Jako mam się bałam że będzie ją bolało. Zabieg wykonała Pani z super podejściem do dzieci. Aby rozluźnić atmosferę posadziła córeczkę na fotelu elektrycznym i woziła ją góra-dół. Wszystko opisała i pokazała dźwięk pistoletu. Zabieg był przeprowadzony na obu uszach w jednym czasie. Córeczka jest bardzo zadowolona a ja jako mama doceniam super podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Permamentne Brwi
Robilam w tym salonie makijaz permamentny brwi. Pani Malgorzata pomogla mi dobrac ladny ksztalt i zdecydowalam sie na odpowiedni dla mnie kolor. Wspolnie wybralysmy metode wloskowo-mieszana i na koniec jeszcze bylo kilka kresek metoda piorkowa. Brewki sie zagoily i powiem tak, nie ma tragedii, ale za tyle pieniedzy, jako perfekcjonistka, spodziewalam sie bardziej spektakularnego efektu! Wloskow nie widac w cale, troche zaciemnien zostalo, a najbardziej widocznych jest dziesiec krech wykonanych metoda piorkowa. Moze moj organizm tak akceptuje, a raczej nie akceptuje tych barwnikow, w kazdym razie o ile w ogole zdecyduje sie jeszcze na jakakolwiek poprawke, zrobie ja w innym salonie. Liczylam na efekt prezentowany na zdjeciach salonu Perfect Lines Studio https://www.facebook.com/Perfect-Lines-Studio-144688765727297/. W salonie Odrodzenie niestety takiego nie uzyskalam. Zamiast od razu jechac do Czeladzi, zrobilam zabieg w Krakowie, liczac, ze tutaj tez sa tacy czarodzieje. Niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłaś na korekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w tym salonie bo chciałam brwi metoda włoskową i taką miałam wykonaną. Miałam dwie wizyty ale to jest standard bo po pierwszej często barwnik sie idealnie nie przyjmuje. Koleżanka i siostra robiła w innym mieście i korekta to czas święty. Podsumowując ja jestem bardzo zadowolona z wyboru tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sobińska Kat
Po urodzeniu dziecka nie miałam czasu dla siebie i tak zleciało 4 lata :) Zapisałam się na odżywczy zabieg na twarz. Przed rozpoczęciem Pani dobrała do mojej skóry najlepsze rozwiazanie. Pierwszy raz miałam przy zabiegu na twarz dodatkowo masaż dłoni i karku. Bardzo się zrelaksowałam. Drugi raz kiedy byłam zapisałam moją córeczkę na przekłuwanie uszu. Inna Pani wykonywała zabieg ale miała świetne podejście do mojej córki. Widziała że Antosia się boi, więc rozluźniła atmosferę. Bardzo fajne kameralne miejsce i o dobrym podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie i fachowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręglec
Jakiś czas temu miałam urodziny (40) i mąż słysząc moje narzekania związane z wyglądem postanowił podarować mi serie zabiegów. Tak, trafiłam do Salonu Odrodzenie. MIałam konsultacje i ustaliłyśmy zabiegi. Miałam zrobione dwie kwasy, mezoterapie oraz jeden zabieg osocza bogatopłytkowego. Jestem zachwycona efektem i będę miała za 3 miesiące jeszcze jedno osocze na potrzymanie efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u tych Pań na zabiegach i jestem zadowolona z efektu. Robiłam sobie osocze oraz trzy mezoterapie. Miejsce raczej kameralne ale z dobrą aurą, Panie wykonujące zabiegi z fajnym podejściem (czego brakuje w większości krakowskich gabinetów). Wczoraj byłam jeszcze z młodszą córką na przekłuwaniu uszu i również się nie zawiodłam. Fajne podejście do mojej pięcioletniej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlennna
Byłam u nich na permanentnym brwi i jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeh
W styczniu zapisałam sie na mezoterapie bo koleżanka mi polecała ten zabieg. W tym Salonie spodobało mi sie ze Panie nie wciskały mi żadnego pakietu (jak często jest w salonach) ale podeszła indywidualnie mówiąc ze zobaczymy jak skóra reaguje po pierwszym zabiegu. Jestem po 3 mezoterapiach i 2 karboksyterapiach. Stan skóry mi sie poprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×