Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariposa863546

marne efekty?

Polecane posty

Gość mariposa863546

Zmieniłam dietę na Southbeach. Bardzo dużo warzyw, węglowodany tylko te "dobre". Energii mam mnóstwo, i nastawienie na to żeby wreszcie schudnąć i poprawić sylwetkę. Chodze na fitness 5 razy w tyg. Do tego dwa razy w tyg. na saune. Zamierzam dodać teraz dwa razy w tyg basen. Efekty niesttey bardzo marne, a próbuję tak już od 4 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
cześć! Ja właśnie zaczynam odchudzanie, ale z tego co wiem to tłuszcz podczas ćwiczeń przerabiasz na mięśnie, które są cięższe. Nie waż się tylko mierz obwody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa863546
tak tak, tyle wiem. Mierze się i różnica jakaś tam jest. Ale nie tego się spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
z tego co piszesz to jesteś bardzo aktywna fizycznie, dużo ćwiczysz więc pewnie masz dużo mięśni, nie powinnaś się więc przejmować. Może zmień dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa863546
tak, mięśnie się ładnie zarysowały, ale okolice brzucha i bioder to nadal masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariam
to na brzuch może hula hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Skoro ćwiczysz to wyrabiasz mięśnie a mięśnie ważą dwa razy więcej a nawet 3 razy więcej niż tłuszcz i tez mięśnie są objętościowo mniejsze niż tłuszcz więc zacznij się mierzyć zamiast ważyć ;) ja z tym nie mam problemów bo moją jedyną aktywnością jest spacer z dzieciakami którymi się opiekuję to mi mięśnie nie rosną a w sumie i tak chudnę dlatego mogę się ważyć i widzę efekty a Ty powinnaś się mierzyć skoro ćwiczysz ;) Ja w sumie poszłam na łatwiznę oprócz zdrowej żywności stosuję tabletki Forever Slim i nie mają nic wspólnego z objętością mięśni tak mi się wydaje więc moja jest raczej prawidłowa. Ale Ty zdecydowanie powinnaś się mierzyć zamiast ważyć aby zauważyć postępy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×