Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracujaca iga

cofniecie wypowiedzenia w ciazy

Polecane posty

Gość pracujaca iga

szef zwolnił mnie dostałam wypowiedzenie pracowałam 7lat umowa na czas okreslony. zaszlam w ciaze na pewno przed dostaniem wypowiedzenia czy mam szanse by szef cofnal mi je? nie chce robic durnia z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca iga
szukam przykladow z zycia wzietych :) nie z netu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aint nobody
nie wiem, nie bylam w takiej sytuacji, jestes jeszcze na wypowiedzeniu? na pewno zanim pojdziesz do bylego szefa sprawdz w kodeksie pracyc lub no dzwoniac do urzedu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca iga
wczoraj skonczylo mi sie wypowiedzenie a dzis zrobilam test i jestem w 6tygodniu ciazy, wlasnie musze zadzwonic do PIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaAAAbg
wypowiedzenie jest nieważne. Zgłoś do szefa, weź zaświadczenie od lekarza. Moja znajoma była w takiej sytuacji. Poradziłam jej, to co tobie, przywrócił ją. Oczywiście poszła na zwolnienie lekarskie od 1 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca iga
no właśnie tez tak mysle, ale termin do lekarza mam za 2tyg mam andzieje, ze to nie jest problem, ze dopiero w 8 tyg wysle to pismo do szefowej? wyczytałam, ze kobieta musi do 7 dni od kiedy dowiedziala sie ze jest w ciazy zglosic ten fakt szefostwu. no ale kto mi udowodni, że wiedziałam wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu załatwiłabym sprawę jak najszybciej. Nie czekaj 2 tygodni. Idź prywatnie do lekarza, potwierdz wszystko i z papierami do pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×