Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia42

39 tydzien ciazy

Polecane posty

hej dziewczyny mam pytanie wy tez w 39 tygodniu mialyscie bole w pachwinach ?? ja mam te bole ale tylko z prawej strony .. nie wiem co to oznacza i czy mam wybrac sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana w 39 tygodniu ciąży nie było miejsca które by mnie nie bolało o pachwinach nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ... to moja pierwsza ciaza wiec boje sie troche ... ale czuje ze niedlugo bede juz miala synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizej niż dalej;-) Zaraz zrobi sie ciepło i bedziesz miała extra pogodę na spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówa2121
Arszenika ma świętą rację :) Mam TP na czwartek i płakać się chce bo już wszystko boli. Spojenie łonowe i pachwiny też więc nie jesteś sama autorko :). Już już niedługo będziemy miały nasze kruszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jestem w 38 tc i nie mogę się ruszać i siedzieć, mam bóle w pachwinach, spojeniu łonowym, tyłku (rwa kulszowa). to moja 2 ciąża więc podchodzę na luzie,ale mała daje w kość okropnie. przetrzymaj jeszcze max parę dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówa2121
Betka12 będziesz mieć córeczkę? U mnie urodzaj na chłopców i ja też będę miała synka :) Tylko moje maleństwo ostatnio się ugrzeczniło i nie zasadza takich zamaszystych kopniaków jak wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×