Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hgg

CZY KOBIETA PO PORODZIE TRACI PIERSI?

Polecane posty

Zupełnie tego nie rozumiem. Wszędzie tylko "cycki". Karmię "cyckiem". Dziecko nie chce "cycka". Mleko z "cycka" najlepsze. Przecież to totalny brak szacunku do samej siebie i ze strony męża! Nie mówię że słowo jest obraźliwe, obelżywe czy cokolwiek innego, ale wydaje mi się ze kobiety zachowują się jakby po porodzie już nie było piersi a tylko cycek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...:)
ja tez nie lubie słowa cycki, ale niech każdy sobie mówi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przesadzam ale ostatnio słyszłam rozmowę 2 facetów w stylu "żona nie chce już karmić cyckiem". Gdyby mój tak powiedział... spałby chyba miesiąc na kanapie. Zero szacunku do własnej żony i matki swojego dziecka jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaalfagamma78
Mój maż mowi zawsze o tym, ze karmie piersia. Cycki to slowo ktorego uzywamy raczej jak opisujemy np jakas laske w tv "ale ma duze/niezle/brzydkie/sztuczne cycki" ale moje to sa piersi, no chyba ze w lozku sie zdarzy rzadko cycuszek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja karmię piersią
przynajmniej oficjalnie, przy rozmowach nieoficjalnych z bliskimi czasami mówię cycek, dziecko też nie pytam czy chce pierś, tylko czy chce cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja karmię piersią
żeby było śmieszniej teściowa mówi pieszczotliwie że wnuczek dostaje cycusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie mówiłam cyc.cycki. Mówiłam że karmię albo karmię piersią i tyle:P Ale mi to nie przeszkadzało jak ktoś mówi inaczej, jego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to racja. Słowo "pierś" brzmi bardziej kobieco i subtelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitsezonu
bo to dlatego że jak się karmi to piersi są duże i nieatrakcyjne, takie "cyce" właśnie... ja sama się czułam jak bym miała "cyce" bo rozmiar 70G mnie przytłaczał... na szczęście mam to już z głowy i znowu mam "piersi" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;ljmhknujn
a nie słyszałam żeby faceci narzekali na piersi o rozmiarze 70G raczej przeciwnie a że Ty czujesz się lepiej przy mniejszych to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJ TAM OJA TAM
Mi nie przeszkadza słowo cycki, a z piciem pleka czyli "cyckaniem" barzdiej kojazry się słwoo cycki, zresztą ja zywam tego słowa z przymruzeniem oka, usmiechem, iersi sa do seksu a cycki dla malucha i bolą przed okresem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;ljmhknujn
a tak bolą cycki ale jak karmię to nie mam żadnych bóli okresowych ani piersi ani brzuch, przed ciążą przez2-3 dni byłam na prochach bo zwijałam się z bólu a teraz odpukać, patrzę na wkładkę a tam krew i dopiero do kalendarza a rzeczywiście to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×