Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whoiwhomot

Uważam, że facet który ma 20+ lat i jest prawiczkiem to ciota i lamus

Polecane posty

Gość prawiczek po 20tce to dno
laski takich nie znosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek z Częstochowy
uważam że autor tematu to c***a i lamus, mowa tekstu na to wskazuje,ulegająca psychicznie,emocjonalnie i mentalnie sobie podobnym c****m dostosowywacz bezmózgi,silny przed wykryciem,duża projektywność czyli głupkowata osobowość autorytarna podziwiana przez samice "gapie",łanie,stadne bezmózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BO macho musi chodzić z P/A/Ł/K/Ą na wierzchu i r/u/c/h/a/ć wszystko co ma dziurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma rację. Od siebie dodam, że nie wolno wierzyć w zapewnienia,że jest inaczej. Przykład z własnego życia: kiedy już nie chciałem dłużej słuchać o tym z kim sypiała, sypia lub komu planuje wskoczyć do łózka dziewczyna która mi się podobała to nagle z fajnego, atrakcyjnego faceta który podoba się dziewczynom (wg. niej) stałem się śmieciem ze z*****ym charakterem. Tyle byłem dla niej wart pomimo jej zapewnień. Siedem lat życia w peezdu z czego cztery z powodu depresji i wciąż się nie mogę pozbierać. Jestem teraz dość obojętny w stosunku do kobiet bo czego bym nie zrobił to i tak będzie źle o ile nie jest w moim interesie udawanie fałszywej uprzejmośc***Prawda jest taka, że jeśli dziewczyna pomimo twoich starań cię ignoruje i nie wynajduje sytuacji do wspólnego spędzania czasu to po prostu cię skreśliła ale zawsze próbuje wycisnąć z ciebie jak najwięcej aż do samego końca. Po czym wyrzucić jak szmatę. I tak utknąłem na tym forum. Sylwester zapowiada się wprost fenomenalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy mężczyzna ma w tym wieku pełno seksualnych przygód, seks układów i wiele poważnych związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbb
bbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tymi ktorzy maja jeszcze jakies idee? Ktorzy uwazaja ze seks jest przeznaczony dla jednej osoby w zyciu? Ktorzy nie sa pieprzonymi hedonistami zaspokajajacymi swojego fiuta na pierwszym miejscu... Ale czego innego sie spodziewac po takich jak zalozyciel tematu, glupich marionetkach. W zyciu nie bylabym z kims wyuzytym, nie-prawiczkiem, chocby mial 40 lat . Jak wgl cnote mozna nazywac balastem kiedy to najwyzszy dar i oddanie jej to dowod milosci i zaufania. Ale idioci i zwierzeta-.- trace wiare w rozum przez takich jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość - Po mojemu dorabiasz ideologię do tego, że nikt cię nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z autorka tematu , prawiczki 20+ to przegrance zyciowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc z 30.12.13 Mam narzeczonego, we wakacje slub. :) Tylko ze on spelnia moje wymagania i nie przypadkiem, a dlatego, ze chcial ta sfere dzielic z jedna osoba. A mial 2 dziewczyny przede mna, wiec i mozliwosc*****kusa byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez szmatę nie dotknęłabym puszczalskiego faceta! Co za erotomańskie prymitywy tu piszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvhvv
nkbhjbhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając już żenująco niski poziom lwiej części komentarzy widniejących w tym topiku - przyznam, że nielicho się uśmiałem z tego, że hmmm, "osoby" skrajnie niezrównoważone psychicznie i chore z nienawiści (pokroju tej <> i <<20 letni prawik, nie wspomne>>) według których ludzi, co wprawdzie żadnej krzywdy im nie wyrządzili, ale za to są nieaktywni seksualnie (ciężko mi pojąć w czym aż tak bardzo to komuś zupełnie obcemu może przeszkadzać, że z tego powodu wylewa z siebie kaskadę żółci - no ale jak się jest zezwierzęconą samicą myślącą c**ką, która ocenia innych na podstawie ich zdolności do pełnienia biologicznych i ewolucyjnych powinności, takich jak powielanie swoich genów poprzez kopulację, to chyba trudno od "kogoś" takiego oczekiwać czegoś ambitniejszego i bardziej ludzkiego), powinno się MORDOWAĆ (coś tam było o utylizacji takowych, usuwaniu ich z obiegu, eliminacji ze społeczeństwa etc.), jeszcze odsyłają innych ludzi do psychiatrów i każą im się leczyć, podczas gdy sami są tak wypaczonymi wykolejeńcami, że pałają żądzą mordu do kogoś kto nic im złego nie uczynił, tylko i wyłącznie na podstawie braku jego aktywności seksualnej i tym samym wątpliwego potencjału reprodukcyjnego. Dziękuję za konkretną dawkę śmiechu i zarazem proszę o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka do trzeciej linijki mego powyższego wpisu, *(pokroju tej "oni sa prawiczkami bo boja" i "20 letni prawik, nie wspomne")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erers
Chodzi o to ze pozerzy ida za modom promowana seksualnoscia a samodzielni ludzie inteligentni robia co chca a maja w******** na te glupoty z mediow i swiat facebooka i innych troli jaskiniowych. Lewactwo wam zatruwa mozgi szukajcie odrutki w logice ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Na początku myślałem, ze ten temat to kolejna prowokacja. Ale, gdy zauważyłem wzrastającą liczbę odpowiedzi na niego to postanowiłem zobaczyć co tu się dzieje. Generalnie spora część komentarzy prezentuje poziom dna szamba. A co do samego tematu prawictwa, to uważam, że jest to każdego własna sprawa. Co to za poglądy, które wymuszają i oceniają zachowanie innych? Czy każdy musi postępować tak jak motłoch nakazuje ? Wy wszyscy już pozamienialiście się z k****sami / piz dami na łby? Może zamiast tego, kto kiedy i i le razy "zaliczył" spytajmy co osiągnął w życiu. Czy ma jakieś pasje, zainteresowania, osiągnięcia, jaki ma system wartości i jak traktuje innych? Zamiast tego rozprawiacie tylko o tym kto ile razy gdzie i komu włożył. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to kogo obchodzi, co uważa jakaś sfrustrowana swoim bezsensownym życiem babiczka, bo jak inaczej nazwać takeigo damskiego prymitywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka i typopodobne kobiety powinny sie leczyc na glowe ! Krzywdza , wyzywaja , ublizaja , zachowuja sie agresywnie i glosza hasla by eliminowac takie osoby to juz jest przestepstwo i podchodzi pod paragrafy ! Kobiety mysla ze im wszystko wolno otoz nie ! Zal czytac****atrzec jaki poziom reprezentuja i sie pozniej dziwic ze tyle jest prawiczkow bo kto by chcial byc i seks uprawiac ze zdegenerowanymi , egoistycznymi , pozbawionymi uczuc wyzysz tepymi idiotkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dokładnie. Trzeba mowic o tym wprost, prawda zwykle bywa bolesna. Tu zaraz zlecą sie hieny i zaczną cie atakowac smiech.gif Tez widze, ze nie mieli nikogo takie ''lamy'' - niesmiali, bardzo niska samoocena, nie odzywają sie, są nudni, czesto mole ksiązkowe , krykują innych np pewnych siebie, przystojnych/ladne kobiety a prawda jest taka, ze nikt ich nie chce. Przystojny, fajny, inteligentny 'prawiczek' ktory czeka na odpowiednia bo ma wysokie wymagania to rzadkosc." * * * * * To "trochę" śmieszne, że przestrzegasz autorkę tematu przed rzekomo mającymi nastąpić atakami na nią ze strony innych w sytuacji, gdy to właśnie ona już na samym początku tematu zaatakowała wszystkich mężczyzn nieaktywnych seksualnie (swoją drogą ciekaw jestem, w czym to oni jej tak bardzo przeszkadzają tym, że nie palą się do seksu - czemu aż tak jej to zawadza że musi ich wyzywać, to naprawdę trudno zrozumieć) i nie napisała ani jednego zdania, w którym nie obrażałaby bezpodstawnie obcych ludzi, których nawet nigdy na oczy nie widziała i którzy nic jej przecież nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epstein
Klasyk. Nienawidzi spokojnych chłopaków bo w wieku ok 20 dała d**y dla miejcowego rozrabiaki. Wychowuj****chora sama bo jej men zwiał albo siedzi. Żaden normalny facet jej nie chce i z tego powodu w wolnej chwili udziela się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma autorka tego postu do prawiczków, oni chociaż się szanują a ona nie, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale autorka ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma racji, autorka tyle wie ile zje, prawiczkami w poznym wieku czesto zostaja nie tylko faceci mniej atrakcyjni jak i c**przystojni, tylko co z tego jak wychowani w beznadziejnym domu, to sa własnie synowie samotnych matek, alkoholików, lub przez ojca ktorego tak naprawde nie było tyrana, to samo sie tyczy kobiet, ktorym nic nie brakuje fizycznie ale maja obawy przed wejsciem w głebsze kontakty, ale mimo wszystko ci ludzie z wiekiem wychodza na ludzi . . odnosnie jadu jai tu jest wylewany,to jestem swiecie przekonany ze pisze to kobieta, ktora została olana przez wyrodnego tatusia jej dziecka lub inne wyposzczone stworzenie, ktore mimo tak wspaniałego, silnego charakteru nikt nie chce, nie pomaga nawet fakt ze juz nie jest dziewica, juz nie nosi tego ciezaru na barkach . . obrazacie zarówno dziewice jak i prawiczków, kto tu jest bardziej nienormalny oni czy wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze po prostu ma wyzsze wymagania. Przeleciec panienke potrafi kazdy muł, jaka to filozofia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej. Nawet największe zło tego świata, mordercy itp. mieli partnerki i żony. To trzeba być lamusem, żeby sobie laski nie zapoznać, albo wymagać h*j wie czego, ale nawet miśki z brzuszkami mają naiwne i je oczywiście tresują (sałata, ćwiczonka, operacje) lub się skojarzyli po "inteligencji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się żadnej nie podobam. i co mam jakąś se na siłę brać? zresztą i tak z babami mam złe doświadczenia, źle się czuję w ich towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×