Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whoiwhomot

Uważam, że facet który ma 20+ lat i jest prawiczkiem to ciota i lamus

Polecane posty

Gość gość
jak sie zadnej nie podobasz to moze sciagnij z tonu i szukaj na swoim poziomie prezencji, to chyba lepsze niz samotnosc? no chyba ze juz tak z toba zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiekszymi lamusami tego siwata sa rodzice co nie potrafia przyszłemu pokoleniu stworzyc warunkow i startu, ale bzykac to oni sie potrafia :D banda plebsu umyslowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No raczej. Nawet największe zło tego świata, mordercy itp. mieli partnerki i żony. To trzeba być lamusem, żeby sobie laski nie zapoznać, albo wymagać h*j wie czego, ale nawet miśki z brzuszkami mają naiwne i je oczywiście tresują (sałata, ćwiczonka, operacje) lub się skojarzyli po "inteligencji"." * * * * * Pytanie tylko, czy oni (reprezentanci największego zła tego świata znaczy się) mieli te partnerki POMIMO TEGO że są źli czy WŁAŚNIE DLATEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychol jeden z drugim mógł mieć a kafe prawiczki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiekszymi lamusami tego siwata sa rodzice co nie potrafia przyszłemu pokoleniu stworzyc warunkow i startu, ale bzykac to oni sie potrafia banda plebsu umyslowego I z takich plebsów umysłowych rodzi się następna banda lamusów, co dziewczyny mieć nie może lub desperacko szuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychol mógł mieć bo kobiety nie chcą NORMALNYCH mężczyzny w większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epstein
Panie które w młodym wieku wybrały nie- prawiczków tylko macho rodem z mielna teraz same wychowują bachory i desperacko szukają frajera. Znajdują tylko dziadów bo tacy faceci jak np ja nie będą sobie zawracać nimi głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już nie chodzi o nie- prawiczków ale fakt kobiety mają w młodości skłonności do nieodpowiednich facetów i to często dużo starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczki, jak was czytam to widze ile w was kompleksów, zamiast udzielać się na tym żałosnym forum, weźmiecie sie za siebie, troche ćwiczeń, dieta, ładny ciuch, lekcja manier i będzie okej ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co to wszystko? Nie ma zbyt wiele kobiet o które warto się starać. Zresztą skąd wiesz czy ktoś będąc prawiczkiem nie zadbał o to już wcześniej? Czy będąc prawiczkiem nie wolno mi ćwiczyć, dbać o swoje ciało? Macie jakieś dziwne myślenie, że jak mężczyzna jest prawiczkiem to wygląda jak shrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epstein
To prawda nie ma zbyt wielu kobiet wartych zainteresowania. Np. u mnie w pracy część ma problem nawet z higieną nie pisząc już o tym że kompletnie nie posiadają zainteresowań poza serialami, pudelkami. Oczywiście zawsze mają takie same zdanie na wszystkie tematy tempaczki. Jak im dopieprzam słownie to niektóre nawet się nie orientują. Niektóre nawet lubią mnie za niewyparzoną gębę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
knkjl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się robi (zapoznaje laskę) powiedz mi krok po kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościuffka9
Raczej jest porządny i nie ***** wszystkiego co sie rusza:) Bezmózga zdzira złożyła ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc7777777
Z takich ktora zalozyla ten temat i jej podobnych powinno sie kalekow robic. Co to kogo obchodzi czy dymal,czy nie sie pytam. To sa prywatne,intymne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhhj
j**** was i tak pojdziecie w piach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New Orlean
Dlaczego obrazacie tych nie szczesliwych chlopakow ze co? ze olaly ich materialistki? to nie wina tych chlopakow ze baby leca tylko na dobrobyt bo im nie chce sie pracowac! Zobaczcie tylko ile z waszych okolic materialistek zonatych a nawet siksy chca sie b..... dla chajsu. puszczaja sie nawet wasze zony i siostry taka jest prawda bo facet bez dziurki by zwariowal a bycie debilem i psychopata dla baby bo tak jej sie podoba jest po prostu chore to tak jak by udawac kogos kim sie nie jest nasladowac dzikie towarzystwo.Stado alfa to dla porzadnego faceta bydlo bez uczuc haha a te laseczki to ich przydupasy bez kasy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No... no... Wygląda na to że jestem przystojnym, wysokim, inteligentnym, znanym w internetach i znakomicie dogadującym sie z dziewczynami, lamusem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Jest to jednak forum dla debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
A jeszcze bardziej dla zezwierzęconych debilek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oświecony
Usunąć ten toksyczny syf 'kafeteria' przecież wypowiedzi 98% ludzi powyżej kwalifikują się pod gburstwo i ciemnotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat i jestem prawiczkiem, nigdy nie byłem w związku. Nie chcę być, bo widzę sporo minusów takiego układu, biorąc pod uwagę moją osobowość i charakter. Dzieci nie chcę mieć, bo na ojca się nie nadaję i nie czuję instynktu ojcowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy wszystkie "modelki" i "super laski" wolicie zasyfiałych bawidamków, takich co to w******** już niejedną i niejedną zostawili z bahorem. Potem płaczecie po kątach ze was zostawił dla młodszej i ładniejszej a wy staniecie sie starymi,zgorzknialymi, nieszczęśliwymi w******nymi babami. Albo zdewociejecie i będziecie umoralniać młodsze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam ze autor\ka jest k****arzem,******* co popadnie, ma syfa i tak to sobie wytlumaczl\a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni chlopacy w tym wieku juz uprawiali seks z wieloma dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni chlopacy w tym wieku juz uprawiali seks z wieloma dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zakladacie ze ktos chce uprawiac seks? Czy chce byc w zwiazku? Jak sie nie podoba bycie z prawiczkiem to wezcie sobie roochaczy. A kompleksy to maja ludzie tacy jak autorka. Pewnie ma chcice i nikt jej nie chce wiec wyzywa sie na innych by sobie ulzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p********ie, trudno jakąś laskę poznać jeśli nie ma się znajomych bo dookoła same nerdy i nudziarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można być zwykłym śmieciem, który nigdy nie wychodzi z domu , brak kolegów, koleżanek, dziewczyny itp ,koledzy zabierali mi kanapki w szkole?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dhshdhdhd
Jesteście p******i i tyle.Mam na myśli osoby które pierdolą bez sensu :-D Ludzie weźcie się za siebie i swoje życie :-D. Prawniczek to p***a c**a c***a i wgl wgl wgl cep.A zapytam tak :a kim ty k***a jesteś że wp*****lasz się w czyjeś sprawy sexualne :-D. pozdrawiam dymiaczy i laski im dający ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×