Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whoiwhomot

Uważam, że facet który ma 20+ lat i jest prawiczkiem to ciota i lamus

Polecane posty

Gość gośćvfxv
ja lubiłem i lubię samotność, nie lubię długo przebywać z ludźmi , -nie wiem dlaczego , taki się urodziłem mam gdzieś co gadaja o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tematy udowadniaja, ze kobiety kochaja roochaczy i d****arzy oraz zdradzajacych zonatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reLy
Ja mam 21 latek i wszystko sie zgadza. Jestem skryty, niesmialy, brzydki i jestem prawiczkiem <3 Adrian jestem, milo mi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie mam żadnych fobii społeznych czy depresji. Zwykły zdrowy facet. Śmiały, dowcipny, odziwo popularny, przystojny a tez jestem prawiczkiem i to w wieku 25 lat. Zwyczajne nie miałem okazji nikogo poznać, nie mam z kim iść na imprezy. Zresztą towarzystwo innych ludzi zwyczajnie mnie nuży. Nie ma reguły. Można być równie dobrze szpetną spierdoliną społeczną i zruchać połowę osiedla znam dobrze takie przypadki gdyż mieszkam z nieciekawej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^^I to jest chyba twój problem. Jak nie trafiasz w towarzystwo na swoim poziomie to nie znajdziesz dziewczyny z którą byłbyś w stanie się dogadać. Na portalach randkowych tez trudno znaleźć drugą połówkę . Aczkolwiek rzadko się to zdarza. Inteligentny przedsiębiorczy facet nawet jak mieszka w patologicznej okolicy to z czasem i tak pozna jakąś dziewczynę i znajomych na poziomie czy to na studiach czy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś podszedłem na przystanku do dziewczyny z zamiarem podrywu i mówię "Ej czarnulko coś ci muszę powiedzieć. Spodobałaś mi się, dasz się zaprosić gdzieś?" A ona krótko NIE i spierdzieliła. To kiedy będę miał dziewczynę do cholery skoro taki trend ma miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba być lamusem, ciotą, brzydalem. Wystarczy mieć jakieś skrzywienie typu fobia społeczna czy osobowość unikająca i już ma się przekichane w praktycznie jakichkolwiek kontaktach z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć są wyjątki to jednak przeważnie tak jest a im starszy delikwent tym większe prawdopodobieństwo że to właśnie, brak rozgarnięcia, nieśmiałość, czy wyjątkowo szpetny wygląd a nie coś innego jest tego przyczyną. 20 lat...no dobra, są faceci mało imprezowi, studiujący/pracujący w męskim gronie, nieco mniej przystojni. Ale już 30-35 kiedy faceci już swoje przejdą a kobiety i obniżają wymagania to już faktycznie facet musi być głupi, niezaradny, biedny, brzydki, wycofany a najprawdopodobniej to wszystko w zestawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FASZYŚCI!!! PI.....LENI FASZYŚCI!!! Każdego prawiczka traktujecie jak g..no, w normalnym demokratycznym kraju bylibyście męczeni za kratami jak najgorsze ludzkie ścierwo, wy świnie! W Konstytucji jest zapis o przeciwdziałaniu faszyzmowi, przynajmniej rok w kiciu dla was sk.....syny jest wskazany żeby was wyleczyć z faszyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu cie obchodzi zdanie płazińców ,ja mogę mieć każdego a nic mnie tak nie bawi jak zlewanie sraczo maczo *****czo ,oni sa beznadziejniii uwierz mi ,nadaja się tylko dla tępych suuczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc prawiczkiem niz ryzykowac pojawienie sie wstretnego rozwrzeszczanego bachora i problemow z zonka czyli w wiekszosci przypadkow alimentow czyli 2/3 wyplaty. Wolalbym zdechnac prawikiem niz sie tak uzerac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym "koledzy i kolezanki" w polsce to falszywe qrwy obrabiajace sobie doopy nawzajem za plecami. Kto normalny chcialby sie z nimi zadawac?:o Chyba takie same mieczakowe przyglupy jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysla ze do szczescia potrzebne im problemy opisane powyzej. Wrecz przeciwne wyprane mozgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę wirtualny seks,korzystam z http://sextelefon.ovh bo jest tanio i dyskretnie, fajne laski, napalone i robia wszysco co zapragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto jest to polaczenie kilku cech, rzeczy ... brak urody mieszkanie w przyslowiowej dziurze bez perspektyw czesto osobowosc introwertyk rozne dziwne hobby ktore wiele dziewczyn nie toleruje lub je odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj No to ja jestem zaprzeczaniem twej teorii -W miarę przystojny -ósme co do wielkości miasto w polsce, sporo studentek -ambiwalentyk z odchyleniem w ekstrawertyzm -wiele zainteresowań wśród których nie ma piwniczenia się 24/dobę przy RPG czy hodowli tarantuli Po prostu, nie mam talentu do poznawania ludzi a co za tym idzie okazji do poznania jakiejś fajnej dziewczyny na spotkaniu. Sam muszę się wpraszać bo normalnie ludzie sami mnie nie zaproszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że osoba która założyła ten temat a później pisze post za postem ubliżając mężczyznom, którzy mają dobrze poukładane w głowie, bo nie zarywają do pierwszej lepszej zdziry i seksoholiczki jaką jest autorką. Wstyd, że takie coś chodzi ulicami katolickiego państwa. Obnażanie swojej seksowności jest to co tępią muzułmanie biada wam zdemoralizowane kobiety w chwili kontaktu z takimi.Przyzwoitość w stroju i zachowaniu nikomu jeszcze nie zaszkodziła ani też nie stawia kogoś takiego w grupie ludzi gorszego sortu. Nie masz prawa ubliżać ludziom z wyższym wychowaniem moralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manooo
Witam. Stary post jak diabli ale z chęcią się wypowiem. Odnośnie samego prawictwa u facetów, to jest na prawdę sporo takich osób i uważam, że nie ma sensu takie osoby zbesztać z błotem. Sam mam 29 lat (jestem prawikiem) i nie miałem za sobą jakiegokolwiek związku, raczej z wyboru bo okazje były. Prawda jest taka, że dziewczyny same mnie próbują sobą zainteresować, tylko że zwykle to nie jest to czego bym oczekiwał. Wyglądam nieco młodziej na swój wiek i nawet oglądają się za mną co niektóre młódki. Jestem wyluzowanym gościem i nie mam fobii z porozmawianiem z kimkolwiek, odnoszę wręcz wrażenie, że to dziewczyny się bardziej obawiają :) Mam swój system wartości jakiś wykreowany i się go trzymam i mam gdzieś co inni mówią jak się pytają czy z kimś jestem. Jednym słowem nie narzekam na brak zainteresowania i sam na siłę nie szukam sobie partnerki jak jakiś desperat, a zrobić ten pierwszy raz z byle kim to przepraszam bardzo. Mam znajomego (młodszy ode mnie ale już przysłowiowy 20+ z topicu), gość dobrze zbudowany, pewny siebie taki ala "macho' chodzi na imprezki co weekend i prawda jest taka, że nadal sam bo robi to na silę. Ostatnio nawet starszy znajomy z roboty rozmawiając ze mną się zdziwił, że nikogo nie mam bo źle nie wyglądam. Reasumując, są różni ludzie z różnymi potrzebami w życiu i priorytetami i nie należy każdego ganić za to co robi. Autorko tematu na żywo jak byśmy się spotkali to byś zmieniła zdanie na temat starszych prawików, o ich przysłowiowej nieudolności :)) pozdrawiam wytrwałych co przeczytali całość, narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manooo
@dziewiendziesiont dwa To ja ci powiem mały sekret. To dziewczyna wybiera faceta i daje mu szanse bycia poderwaną. Musisz po prostu to zauważyć w swoim otoczeniu, bo czasami może coś ci umknąć. Nie lataj za nimi jak desperat bo je od siebie odstraszysz i zwykle nic później z tego nie wychodzi, ale raz na ileś tam podejść może byś trafił. Nie załamuj się, że masz 25 lat, chłopie głowa do góry. Musisz uwierzyć w siebie. Jak coś ci się nie podoba w sobie to próbuj to zmieniać a na pewno jakieś rezultaty będą (lepsze niż na początku). Nabierz pewności siebie i będzie ok. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny, niektóre młódki się do mnie uśmiechały, ale ja i tak nie umiem podrywać dziewczyn i z nimi rozmawiać, no chyba, że tak o d***e marynie, tzn na jakieś tematy to tak, ale tak jeżeli chodzi o relacje to nie umiem grać w te gierki. 6 lat temu byłem na randce to ze stresu mówiłem same głupoty, i tyle po jednej randce. Źle nie wyglądam, na swój wiek nie wyglądam. Ale ja raczej nie szukam w ogóle związków, do seksu mnie też zbytnio nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż,każdy sądzi wedle swojej miary.....Ja jestem dokładnie taki jak niektóre ''miłe'' panie raczyły opisać prawiczków po 20-tce. Mam 28 lat.I jestem stracony.Jestem też człowiekiem ciężko chorym,można rzec,że nie ma już dla mnie nadziei.Być może pożyję tydzień, miesiąc,rok?Kto to wie?Ale pomału się dopalam.Sam nie wiem czego jeszcze w takim stanie interesuje mnie seks(chyba tylko poznawczo) , ale widzę ,że zezwierzęcenie w tym popieprzonym od zawsze kraju, nieco mniej tylko popieprzonym niż Rosja postąpiło.Po tych ''fajnych'' wpisach to widzę. Ktoś tu pisał o faszystach, zgadzam się.Tyle,że to piszą raczej k*****y tych faszystów, takie co za okupacji obcięłoby im Podziemie kudły za prowadzanie się z esesmanami.Proszę ,oznaczcie mnie teraz jakimś trójkącikiem i wyślijcie do gazu, tylko za to że nie miałem szczęścia w życiu.Mnie i tak zajedno. A w sumie mogłem zaraz po maturze pójść na księdza...Przynajmniej miałbym z głowy zabieganie o względy jakichś pi*****och głupich.Celibatu z moją aparycją i śmiałością do kobiet na pewno bym nie złamał,a i tak w nim żyję ,więc może zrobił bym coś dobrego dla Kościoła i ludzi.No i miałbym zapewniony wikt i opierunek na stare lata lub godniejszą śmierć w młodym wieku ,bo co ksiądz to ksiądz w tym kraju(jeśli podejść do życia praktycznie).Ale ja zamarzyłem sobie świeckie studia.Może i dobrze ,ale teraz utrzymuję się z marnej renty...Jestem też bez pracy,bo i do niej jestem nie zdatny.Na studiach byłem jednym ze zdolniejszych studentów, pisałem prekursorskie co do tematów prace, tak licencjat jak i magisterium. Nawet promotor zachęcał mnie do pozostania na uczelni i doktoratu, wcale się nie chwalę,ten kto mnie zna wie ,że tak było.Ale moja choroba trawi mózg(a wtedy otrzymałem pierwsze wiadomości o jej zaistnieniu).Nie dało się.Więc gdzie miałem poznać tę dziewczynę na neurologii, onkologii czy może psychiatrii(bo i o nią się otarłem)? Być może jestem obrażalski ,ale poczułem się urażony tymi wypisywaniami o tzw.''prawiczkach''(jak ja nienawidzę tego segreganckiego słowa). Koniec końców wszyscy umrzemy i te doświadczone osoby i prawiczek oraz c***a jak ja.''Memento mori'' moi drodzy ,że tak napiszę z patosem.I jeszcze jedno, Kohelet:''Marność nad marnościami i wszystko marność''. Ja wiem o tym lepiej niż ktokolwiek by uważał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko można pozbyć się problemu z portalem sexrandki.ovh gdzie są fajne kocice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×