Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A 53 k

Schudnąć po 50, komu się udało, jak ?

Polecane posty

Gość gość
11;56 to geny, moja sąsiadka całe życie na "sałacie i w trampkach "a ja pale jem słodycze jak mam ochote ruch tyle o ile i wygladam o wiele młodziej niz ona swoje robi tez fryzura i ciuchy ale jej mama i ciotka tez gorzej wygladaja niz moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhej
Te ktore nie moga schudnac sprawdzcie sobie hormone tarczycy TSH glownie podwyzszonym sa powodu nadczynnosci i spowolnionego metabolizmussspspowolnnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 57 lat bardzo ograniczyłam spożywanie węglowodanów i tłuszczu zwierzęcego na rzecz warzyw, owoców, nasion i chudego mięsa. Schudłam w prawie rok 28 kg ale biorąc pod uwagę prawidłowe BMI powinnam schudnąć jeszcze jakieś 20 kg. Jednak postanowiłam zastopować wagę żeby nie wyglądać jak zasuszona jaszczurka. Przy umiarkowanej aktywności fizycznej udaje mi się utrzymywać osiągniętą wagę, czuję się świetnie i ładnie. Ekstremalne odchudzanie zostawiam młodszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska57
myslalam ze to bendzie forum dla pan ktore dziela sie radami a nie wytykaja innymich bledy.Z tego co ja pamietam to za naszych czasow nie bombardowano nas z kazdej strony wiadomosciami jak sie zdrowo odzywiac>a poza tym jak czlowiek byl mlody to liczyla sie tylko praca ,dzieci i dom, nie bylo czasu na myslenie o sobie.teraz jak sie ma juz wiecej czasu to zaczyna sie myslec o sobie a trudno nadrobic stracony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie bym tu popisała ale czy ktoś tu zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaka

Mi się udało schudnąć w wieku 53 lat, korzystałam z tej strony:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa

jestem po 50tce nigdy nie odchudzalam sie, mam 49/50 kg cale życie ta sama waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiirkro

Oczywiście że jest to możliwe  Jeśli potrzebujesz sprawdzonej diety to możesz znaleść na tej stronie:

dietalux.wordpress.com

mi się po 40 udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×