Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra Buldog

domowe spodoby na uśpienie dziecka?

Polecane posty

Zytajac was uwazam ze jestescie porypani do reszty a potem sie dziwic ze na lawach oskarzonych siadaja matki i ojcowie ktorzy zabili wlasne dzieci, nie moralne nawet to co piszecie....... zal mi was i waszych bliskich ze musza was znosic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak trumna jest solidna
to niech sie moczy ile chce, wytrzyma :) tzn trumna wytrzyma ;) ja wyciagam reklamowke z klockami i mowie 1,5r synkowi, ze sie bedziemy bawic, on uklada, a ja wtedy hyc! I reklamowke mu zaciskam na glowie a wtedy to juz jak z zupka chinska-raz, dwa i gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
fajne sposoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmeterling
Widzę, że inwencja twórcza się skończyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskakiikk
haa wstajemy i tworzymy dalej naszą listę domowych sposobów na uśpienie dziecka :D wkońcu zbliża sie ku temu odpowiednia pora :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsrf
Przeczyta to jakas nienormalna i pomysli ze wy tak naprawde dzieci usypiacie. Co gorsza wprowadzi wasze rady w czyn! Opamiętajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony koralikk
Jak jest nienormalna to chyba jej problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34534636
hehehe, dobre z trumną, reklamówką na głowie i "grzeczne dzieci piją piwo" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śluby cywilnee
daje tylko jeden, niewielki posiłek dziennie. Dziecko jest tak chude i wycieńczone że przesypia większość dnia a ja mogę sobie spokojnie grać w "wiejskie zycie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde wredna
a są jekies"nie domowe"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezboznica...;.;.
noo, mozna na przykład zostawić dziecko na mrozie na zewnątrz :D Wtedy zaśnie na amen :D to jest "pozadomowy sposób na uspienie dziecka" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedomowe sposoby na
usypianie dzieci sa stosowane w zlobkach, ale tylko tych bez monitoringu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....hmmmm
Jeszcze dziś cały wątek trafia na policję, być może to głupie żarty a być może ktoś z opieki społecznej powinien się do was pofatygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po hooj wam stare sposoby
nie potrafisz położyć dziecko do łóżeczka aby poszło spać? Bawią mnie też wpisy aby czekać aż dziecko samo padnie ze zmęczenia:D Powodzenia! Znajoma tak siedzi do 23.00 kiedy ja mam cały czas dla siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po hooj wam stare sposoby
I zastanawiam sie czy wy tak na serio z balkonem itp:P Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chore jestescie to na pewno
takie bzdury pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiixx
Ja po zakończonej kąpieli dziecka (Mateusz ma 6 lat) proszę go by zebrał zabawki, które opadły na dno wanny. Gdy pochyla się nad wodą, wraz z mężem przytrzymujemy mocno synka, trzymając jego głowę pod wodą. Rzuca się jakąś minutę, po czym momentalnie przestaje. Wtedy wiem że zasnął. Kładziemy go z mężem do łóżka, na dobranoc czytam synkowi jakąś krótką bajeczkę, całuję go i wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę się....
Mój mąż jest lekarzem, więc co wieczór, gdy już chcemy być sami (ok. 18-19), mąż mówi córeczce, że teraz dostanie witaminki w zastrzyku, po czym podaje jej narkozę dożylnie. Dzięki temu każdy wieczór możemy spędzić sami. Polecam ten sposób rodzinom lekarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące sie nie normalni
jestecie? Zgłosi was ktos tutaj i zobaczymy czy dalej da jej witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatów nie lubię
hehehe :D zarąbiste sposoby macie :) ja to kiedyś mojej świetej pamięci dzieciątko to usypiałam tak: misiek miał 5 latek, jak mały miał jakąś rankę to rozdrapywałam ją i mówiłam mu że aby nie było blizny to trzeba posypać solą. Wtedy wcierała te sól, mały darł się w niebogłosy więc troche głośny sposób, ale potem wyczerpany padał spać nawet po 17, a jeśli czasami zdażyło się że nie mógł zasnąć to mu mówiłam żeby nie wychodził z łóżka bo się jeszcze skaleczy i bedzie trezba posypać kolejną rankę. Polecam ten sposób, nie ma ogólnoustrojowych skutków narkozy bo to tylko taki miejscowy środek. I jakie dziecko było grzeczne !!! Wogóle cały dzień z łóżka nie wychodziło żeby sie nie skaleczyć :D tylko jakoś tak przy obiadkach zawsze go ten nóż jakoś przypadkiem zaciął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ine udają
i kłamą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololololololo
jak przychodzi pora spania i mój 2 letn syn nie chce iść spać jak go poprosze, wkładam go do łóżka i wychodze z pokoju zamykając drzwi na klucz. Nie zwracam uwagi na jego hiteryczny płacz. Czasami jak już przesadza i np rzuca zabawkami, wchodzę, dostaje jeden szlag w ryj i wychodze. Po takich zabiegach często znajduję go rano leżącego na środku dywanu, bo po mojej "piąchopirynie" nie jest w stanie nawet się doczołgać do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka.sz
Extra sposoby, dziewczyny. Kilka z nich znam, stosowałam nawet. Ale u mnie w rodzinie najpopularniejszy jest inny sposób. Bardzo prosty. Wśród zabawek dziecka, plastikowych wiaderek, łopatek, młoteczków, jest ukryty prawdziwy młotek. I bawimy się w "naprawianie główki" - mały mnie stuka po głowie plastikowym młoteczkiem, a ja go raz stuknę prawdziwym. Problem jest jedynie taki, że trochę może się pobrudzić podłoga, więc ja mam takie bardzo szeroki młotek, który nie robi ran, a tylko pozbawia bąbla przytomności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który sposób najlepszy
U nas bawimy się w bitwę na poduszki. Wystarczy dzieci po kolei (a mamy ich trójkę) poddusić poduszką i wszystkie śpią jak aniołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololololololo
wtrące sie nie normalni - ty naprawdę nie dostrzegasz sarkazmu tego tematu???? :D Jak dla mnie temat beka, rzadko są takie fajne tematy na kafe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wańka wstańkaa
Ze wszystkich opisanych sposób u mnie w rodzicie stosowało się podwieszanie za nogi oraz reklamówka na głowę. Ale babcia mi mówiła o jeszcze jednym. Zwykły butapren dać dziecku do powąchania. Ścina go z nóg natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34653634
"mozna tez bandazowac oczy i usta, wiazac rece i nogi, zeby sie nie wierzgal i klasc do lozeczka. odwiazac, kiedy juz zalatwi sie wazne sprawy (bo niewiadomo, kiedy sie obudzi)" hehehe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
HAHAHAHAAA dobry wątek, up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest nienormalny
moja córcia to w ogóle ewenement , do fotelika i jazda autem , śpi w try migi , to najszybszy i najskuteczniejszy sposób , pózniej delikatnie do łózeczka i ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest nienormalny
mnie te powyższe wpisy nie śmieszą , fakt rozumiem ironia sarkazm ,ale przeczyta to jakaś umysłowo ograniczona mamuśka i dramat gotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×