Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra Buldog

domowe spodoby na uśpienie dziecka?

Polecane posty

Gość jestescie szurnieta
Daję mu mój Oxazepam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrgi
FG3.... ale doradź mi mieszkam na 2 piętrze to wystarczy schodów żeby dziecko uśpić czy lepiej wejść wyżej???;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź ogartnij sie kobieto
jak uspienie to tylko weterynarz wchodzi w gre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskakiiki
ale z was wyrodne matki.. jak moi podopieczni spac nie mogą to wieszam je na 15 min glową do góry i zasypiaja od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg3w4g3
No mój zasypia juz po dwóch półpiętrach. Jak na Twoje nie zadziaa to zawsze możesz wyżej wejść. Tylko nie wiem czy Twój będzie na tyle głupe, że będzie wierzył że na spacerki tak późno chodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna kownacka
trzeba dziecku wlac 3 ltry wina przez lejek , ja mojemu tak wlewam i spi 24 godziny na dome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvjhvjvjvjvjvgfrrrmmmm
ale wam wali w dekle! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha zaj.... topik
Potraficie poprawic humor. Aż sie poplakalam ze smiechu :) uspic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia...27
Jeśli o podwieszanie za nogi chodzi, to moja kuzynka tak robi. Raz dwa i dzieciaki śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrgi
FG3... Na pewno uwierzy ma dopiero 8 miesięcy:D I myślę że jak go od takiego malutkiego nauczę takiego usypiania to będzie myślał że to normalne i później nie będzie robił problemu:D Ja proponuję też zrzucić dzieciaka głową w dół z balkonu prosto w śnieg tak aby wystawały tylko stopy żeby można było go później znaleść i tak nie schodzić po niego przez jakieś 30min naprawdę dobry sposób ale działa tylko zimą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekkkx
Ja udaję że chcę się trochę posłować z córcią. Niby się boksujemy dla żartów itd. I gdy się tego najmniej spodziewa - walę jej prawego sierpowego między brwi. Żona już wcześniej układa za córcią poduszki, żeby córcia się nie posiniaczyła jak się przewraca. Bardzo fajny, stary sposób, stosowany w mojej rodzinie od pokoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebluła
uśpić to można chore zwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź ogarnij sie kobieto
ale ją trzeba gdzies zgłosic, bo dziecko chce uspac:D wyrodna matka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony wiesiek
Ten sposób zrzucania główką w dół, żeby tylko stopy wystawały można stosować także latem, o ile pod oknem jest piasek, jakaś piaskownica czy coś. W najgorszym wypadku można rzucać w gruz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrgi
Wcześniej też podrzucałam małego do góry żeby uderzał główką o sufit ale pewnego dnia mąż mnie w tym wyręczał i użył zbyt dużo siły i jak mały rąbnął głową o sufit to zrobił dziurą i jego głowa wystawała sąsiadom w podłodze byli strasznie oburzeni jak by mieli o co wielkie mi halo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo znów będę mamą
Zawsze można też złapać za nogi i bawić się w samolocik kręcąc dzieckiem dookoła coraz szybciej, aż w końcu puścić. Tylko trzeba pamiętać, by zamknąć okna, bo jeśli dziecko wypadnie na zewnątrz to można go potem nie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,....,,,,....,,,,
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo znów będę mamą
Myślę że najważniejsze to żeby taki sposób był przyjemny dla dziecka i kojarzył się z zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrgi
Można też gdy dziecko jest jeszcze malutki włożyć je do muszli klozetowej zamknąć klapę i spuścić wodę podobno szum wody uspokaja dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskakiiki
przypomnialo mi sie jeszcze ze moja babcia wsadzala swoim dzieciom do odbytu tampona nasączonego w spirytusie. Dzieci zasypialy w drodze do luzek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde... nie!
Zapytaj sie o porade Katarzyny W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde... nie!
wedle jej zalecen : to rzucic dzieckiem o podloge a pozniej juz w wozku dobrze spi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja usypiam dziecko w wannie
I ide na kaffe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFFFdkdkd
Obuchem w potylicę działa w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolotu uozi
kręcić na krześle obrotowym aż się porzyga. Może zacząć płakać, ale to chwilowy kryzys na który nie należy zwracać uwagi tylko zwiększyć intensywność kręcenia. Należy uprzednio przywiązać dziecko do oparcia bo po wpływem potężnej siły odśrodkowej może "furgnąć" i rozbić się o ścianę powodując widoczne obrażenia, a tego chcielibyśmy uniknąć w razie kontroli z opieki społecznej. Po ok 20 minutach dziecko traci przytomność. Wtedy rozwiązuje sie jego bezwładne ciałko i kładzie do łóżeczka, gdzie śpi przez następne 14-16 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegla s...
darek :D:D:D:D padłam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyhy
Ja na przykład zalepiam swojemu synowi powieki plastrami, tak żeby nie mógł otworzyć oczu. Następnie zalepiam plastrem usta. Kładę go do łóżka,po chwili protestów, śpi jak tą lala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegla s...
ja swojemu daje do powachania butapren to proste: wlewam do woreczka odrobine kleju, zatykam mu nosek i musi oddychac przez usta-po chwili lezy i nawet nie wie, kiedy zasnal:) mozna tez bandazowac oczy i usta, wiazac rece i nogi, zeby sie nie wierzgal i klasc do lozeczka. odwiazac, kiedy juz zalatwi sie wazne sprawy (bo niewiadomo, kiedy sie obudzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjs
Moze herbatka z melisy dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskakiiki
znajoma znalazła bardziej wyszukany sposob niz te nasze i troche zainwestowala, kupila dziecku trumne ładnie pościeliła i kładzie tam dziecko wieczorem, zamyka na kłódkę żeby nie wyszło i tyle. Nawet nie słychać bardzo jak płacze :D tylko nie uporali sie jeszcze z problemem nocnego moczenia :D nie wiedziec czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×