Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra Buldog

domowe spodoby na uśpienie dziecka?

Polecane posty

Gość kwiatów nie lubię
podzielcie się też swoimi a nie tylko upup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczze
polololololololo haahhahaha "piąchopiryna" :D uśmiałam sie jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jak ktos zastosuje
wasze kretynskie pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmkmk
śmiechy śmiechami ale żałosny jest fakt, że to pisza "niby" matki... jak czytam takie wpisy mam wrażenie, że przeniosłam się do podstawówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmkmk
a wpis "kwiatów nie lubie" o swoimi świętej pamieci dzieciatku to juz poniżej pasa. Są pewne granice zartow i nie sądzę by było Ci do śmiechu gdybyś naprawde musiała pochować własne dziecko. Zaczończcie już ten durny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeginacie i nie ma co sie
śmiać z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatów nie lubię
naprawde nie rozumiem co was tak burzy i dlaczego piszecie tu coś o jakiś żartach?? my tu poważną rozmowe prowadzimy, wymieniamy sie spostrzeżeniami, itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....hmmmm
Temat zgłoszony na policję. Zresztą straszne jest to, że żeby zgłosić coś takiego musiałam tam siedzieć od 9:30 do 11.... A sprawa zgłoszona i załatwiona w 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfdgn
Mój synek miał kłopoty z zasypianiem. Kładłam go wtedy w łóżeczku na brzuszku i klepałam po tyłku, zasypiał w kilka minut. Do tej pory śpi na brzuchu. Jest dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ggórre
uuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frg...27
Ja swojego syna wyganiam do kurnika, zamykam drzwi, wracam do domu i nawet nie słyszę czy płacze czy coś. Ale chyba śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frg...27
Zgłaszaj gdzie chcesz, my dalej będziemy pisać o swoich sposobach usypiania dzieci. :) Inny mój sposób to zawiązywanie mu oczu i zabawa w rozpędzanie się. Nie wie gdzie jest ściana, więc jak rąbnie z całej siły głową to śpi jak aniołek do 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DbającaMamusia2013
Niby śmieszne. Jednak jest coś co sprawia, że myślę, że jednak coś jest nie tak z pisaniem takich rzeczy o dziecku. Ciekawi mnie, czy wszystkie wypowiadające się i piszące te cudowne złote myśli są matkami.. Jeśli tak, to muszą mieć spore poczucie humoru i zero pomyślunku. Mnie przez myśl nie przeszłoby zażartowanie sobie, żeby przykryć synkowi buzię poduszką nie wspominając o innych wpisach. Może za bardzo kocham i szanuję swoje dziecko i nigdy nie potrafiłabym pomyslec, że dziecku mogłoby się stać coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234242
A skąd założenie że te, które piszą są matkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DbającaMamusia2013
Przeczytaj ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezboznica...;.;.
a matki nie moga mieć poczucia humoru? :D A i już to widzę, że policja potraktowała by takie zgłoszenie poważnie hahaha nie ośmieszaj się. To jak ktoś kabaret założy i będzie wysmiewał się z czegoś to też ich na policje zgłosicie? litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g34gdf
Oczywiście że to nie jest karalne, jakaś idiotka myśli że postraszy, bo jest sztywniara Matką Polką. A co do matek - myślę że matki tutaj też piszą. A co to, jak matka to już nie może mieć poczucia humoru? Tak, wiem, ztywniary - to nie jest wg was poczucie humoru, tylko niemoralne i wstrętne historyjki. W takim razie idźcie sobie stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w kwiatki
no właśnie jak sie nie podoba to spadówa :P jakbyście miały 11 dzieci jak ja to tez bylby problem jak tu wszystkich gowniarzy uśpić!! Dziewczyny- sposoby które podajecie są świetne ale zupełnie nie praktyczne przy liczbie dzieci 3+. Ja stosuje LSDy czyli dietyloamid kwasu D-lizergowego. Taki w postaci granatu. Dzieciory chwile pokaszlą a po 3 sekundach leżą na ziemi i śpią jak zabite :D i tak do 14 godz nawet :) a rano myślą że się tak długo bawili że zasnęli w trakcie zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
ja pisalam na pierwszej stronie,myslalam ze ten topik sie fajnie rozwinie,bedzie sie mozna posmiac z delikatnych zartow,ale....niektore wpisy na prawde nie sa smieszne..sa bardzo brutalne,wiem ze to zarty ale zeby taki zart wymyslec to nie mozna byc do konca normalnym np:podtapiam dziecko,daje mu w zyle,ciagne za nogi po schodach by glowka mu sie o stopnie obijala. Jak sobie to wyobraze oczami wyobrazni to sie przerazam jak moze ktos miec takie zarciki:(i to o wlasnych dzieciach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasanooojek
mąż puszcza córce bąka prosto w twarz. Zasypia natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny:):)
ja tez mam sposob, tak robila babcia mamie, a mama mi-teraz ja mojemu synkowi:) jak wiecie, mowi sie, ze szklanka cieplego mleka jest dobra na zasniecie. a oto sposob-daje synkowi gorace mleko szybko do wypicia. jesli marudzi po 1 szklance, daje mu 2-z jeszcze goretszym mlekiem. krztusi sie i go parzy lekko, ale krzywda sie nie dzieje. potem wlewam calkowicie wrzace mleko i mowie, ze skoro nie dziala cieple, to takie na pewno go uspi. przykladam mu na chwile do ust i tak sie przeraza, ze musi to wypic, ze mdleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny:):)
no i wiadomo-po mleczku spi calutenka noc. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladamilkawzalewie
ja do mleka dosypuje pokruszone relanium. Spi caly dzien, nawet jesc nie wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona policjanta123
a ja mam sposob dla rodzicow policjantow :) po prostu jak mały jest niesforny i nie chce iść spać na rozkaz tatusia, to mąż obezwładnia go paralizatorem :) mały nawet nie wie, co się stało-rano nic nie pamięta:) czasami dostawał pałką w łeb, ale potem miał jakieś zawroty głowy i podejrzenia natury neurologicznej, więc darowaliśmy sobie ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yry3434
haha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę :D
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę :D
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dawajcie rodzinne sposoby
lub zawodowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonsz boa
podbijam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrewrwer
wstrzykniecie powietrza, cyjanek, zrzucenie z 8 piętra, potrzymanie główki pod wodą... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×