Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodka.74

Jakie Zabawki dla 6-cio Latka

Polecane posty

Jakimi zabawkami bawia sie wasze 6-cio latki chlopcy- jakies ciekawe, wesole i edukacyjne. Mamy juz klocki Lego. Elektronika komputery narazie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas poza komputerem to na topie są gry planszowe oraz systemy edukacji z książką, ćwiczenia grafomotoryczne, nauka czytania itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zabawki, ze tak powiem manualne, Jezeli chodzi o ksiazki gadajace to narazie odpada bo my dzieciakom duzo czytamy. Zabawki gadajace tez nas nie interesuja. Gry planszowe fajna sprawa- jakie najbardziej lubicie? Prosze o wiecej pomyslow z zabawkami- dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma 7 lat.... Ale : Klocki lego - tu jest pole do popisu puzzle gry planszowe figurki np.ben10,bakugany książki gry edukacyjne - komputerowe piła rower hulajnoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe Intersuje mnie elektronika ani gry komputerowe. Komputer mamy my rodzice a telewizora w domu nie mamy. Gry planszowe, klocki super sprawa! A co z jakimis takimi typowymi zabawkami. Czym sie lubia bawic wasze 6-cio latki! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tory i pociągi
najlepsze z ikei takie drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem Twojego pytania jakie zabawki, 6latek się już nie bawi zabawkami, przynajmniej mój, lubi klocki, resoraki i tyle, inne zabawki poszły dawno w kąt bo zastąpiły je książki, kolorowanki, zadania, ćwiczenia itp, jak chcesz manualne, wzrokowe to polecam Ci zestaw Paleta lub klocki PUS, no ale to też nie są jakieś zabawki do bawienia tylko do nauki przez zabawę a co do gier to dziś graliśmy w pizzę, lody, sklep z trefla, grzybobranie i taką jedną na pokazywanie co była w komplecie z grzybobraniem, mały lubi szachy, warcaby, oprócz tego mamy rummikub tez fajna gra, spadające pingwiny, puzzle ale gra w przeciwieństwa, patyczaki, abecadło, zegar, zawody, kto to taki i szereg innych to co było kreatywne i fajne to witraże, ale tutaj dorosły musi pomóc w wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to sa te Bakugany? O co w nich chodzi? Czy to modne teraz wsrod dzieci? Mieszkamy w USA wiec pewnie zabawy sie beda roznic, a ja wciaz chacialabym cos zwiazanego z polskimi zabawkami. Nie mowcie mi ze 6-cio latki sie nie bawia tylko czytaja, pisza,maluja i licza bo i tak nie uwierze. Zreszta moj syn juz konczy zerowke wiec w szkole od roku juz uczy sie wiec nie ma nic przeciwko ze bawi sie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakugany go nie zainteresują jeśli nie ma telewizora :D ja mojemu nie pozwalam tego oglądać bo mnie przerażą, tak samo jak Ninjago mimo że to modne jak zależy Ci na polskich to poszukaj typowo polskich zabawek z Reksiem, bolkiem i Lolkiem itp. wiem na pewno że są takie planszówki, chociaż w domu nie mam a co do tego czy wierzysz czy nie to u mnie serio mały nie bawi się jakoś tak po dziecinnemu, mam w domu jeszcze 2,5 latka, który ciągnie zabawki, układa wieże, garaże, lubi pacynki, teatrzyki itp a starszy już nie, on woli ćwiczyć matematykę czy czytanie bo to go interesuje co nie znaczy że sam siedzi z książką :D bo to nie o to chodzi :):):) skoro twój nie lubi się uczyć to nie wiem co Ci polecić, może coś plastycznego jak ciastolina, farby itd ale to nie am nic wspólnego z Polską bo na całym świecie to samo g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim 6 latkiem gram w warcaby, grzybobranie, statki, róże typy gier edukacyjnych np. było sobie życie i lego !! zbiera star wars i ninijago i hero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart_kowa
Przeróżne planszówki - ostatnio chińczyk na tapecie:)poza tym Lego, puzzle:) ale np mój mały ma Tablet - dostał od dziadków Kruger&Matz 10 calowy i powiem wam, że o ile wiem nie był to prezent jakoś super drogi a jest bardzo przydatny, mały wie że korzystanie z niego to spora nagroda, a przydaje się tez podczas dłuższych podróży:)także całkiem wykluczać elektroniki nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj 7 latek wlasnie przestaje bawic sie typowymi zabawkami. szczegolnie w lato. teraz to glownie sport na tobie, treningi, pilka, paletki, rower, rolki itp a jak nie ma pogody to planszowki glownie, co do typowych zabawek to jedynie takie figurki np dinozaurow czy postaci z mitologii, bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekC
Klocki lego sprawdzają się zawsze i wszędzie. Sam się nimi bawiłem wieeeele lat temu. Teraz byłoby trochę wstyd. Mój Jaś to sportowiec, kreatywnie zasuwa całymi dniami z piłką :) Na szczęście idzie jesień i przyjdzie czas na naukę. Dostał ode mnie książeczki z zadaniami miniluk z klockami żeby podszkolił się nieco w matematyce która jakoś mu nie wchodzi. Może przez zabawę się czegoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam całą serię zestawów kreatywnych 4m w sam raz dla chłopaków, ciekawe doświadczenia i nie tylko wykopaliska również 4m gry smart games granna - farmera granna, może kulordormy, ale pewnbie juz je zna aaa i jeszcze widziałam takie fajne dinozaury: http://buy4kids.pl/spiegelburg-latajace-dinozaury-t-rex-world.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na electro.pl mają dział dziecięcy i można sporo wybrać dla takiego maluszka. Może zamiast zabawek kup fotelik dziecięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dobre gry planszowe - dzieci w wieku 6 lat już jak najbardziej nadają się do takich wyzwań ;) W dobrych cenach kupicie coś na pewno od tailor games, maja własnie m.in. gry od 6 roku życia, wiec warto rzucić okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy teraz na etapie wszelkiego rodzaju zabawek elektronicznych. Ostatnio trafiliśmy na świetny sklep internetowy, w którym kupiliśmy synowi kilka modeli zdalnie sterowanych samochodów. Mamy świetną zabawę a Michaś jest wniebowzięty :) Polecam tę stronę http://sklep.modelarnia.pl. Super jakość produktów w atrakcyjnych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×