Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyyyyyyyyysek

skup odzieży Kraków - gdzie?

Polecane posty

Gość pyyyyyyyyysek

Orientujecie się może, gdzie w Krakowie można sprzedać praktycznie nieużywane rzeczy dobrej jakości? Jakiś komis, sklepik, cokolwiek. Mam sporo fajnych ubrań, rozmiary XS-S, część kupiona pod wpływem impulsu potem stwierdziłam, że nie mój kolor albo fason itd, m.in. skórzana kurtka, nowe sukienki, kilka bluzek, torebka, skórzana spódnica, koszule oversize itd. Rzeczy praktycznie nowe, góra sprzed roku, szkoda mi oddać za darmo, bo dałam za nie troszkę kasy (nieprzemyślanie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobny problem. Mianowicie moja mama strasznie kupowała odzież (i szyła sporo z tanio kupionych materiałów) a pod koniec listopada ub. r. zmarła. Nie wiem, co z tą odzieżą zrobić. Starzyznę wyrzuciłem, ale to, co nie jest stare chciałbym sprzedać, tym bardziej, że nie mam obecnie stałych źródeł dochodu (jestem bezrobotnym z doktoratem), więc potrzebuję zarobku. Za same futra po matce byłoby parę tysięcy (tych futer nieco nagromadziła) + do tego lekka odzież (sukienek chyba blisko 100) + obuwie (ponad 20 par, ale mały rozmiar). Razem byłby zarobek. Nawet daję ogłoszenia na Sprzedajemy pl., ale nie ma odzewu. Nie posiadam auta ani prawa jazdy, więc najlepiej, gdyby ktoś chętny przyjechał po te ciuchy (jeśli miałoby się na raz sprzedać ich większą ilość). Gdzie jest możliwość spieniężenia odzieży w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×