Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciasteczkowa_mi

KTOS TO MUSI POWIEDZIEC GLOSNO

Polecane posty

Przed chwila przeczytalam topik 'Tyjace baby' autora Magnumm44. Jak mnie wnerwiaja te glupie, naiwne baby, ktore mysla, ze milosc wszystko zalatwi. MYLICIE POJECIA....milosc =/= pozadanie. To ze ktos was kocha, nie znaczy, ze bedzie pozadal!! I WYGLAD MA ZNACZENIE! Ja bym nie chciala sie kochac z moim chlopakiem jesli bylby gruby, oczywiscie kochalabym go nadal, ale nie pozadala i na pewno stracilby w moich oczach. Nie chodzi tu o przytycie rzedu 5kg bo to praktycznie nic, ale np 15-20 albo wiecej? Dla mnie grubi ludzie to oblesne potwory...dychajace, stekajace, bez kondycji, zarcie cenia ponad wszystko...i nie wymawiajcie sie hormonami badz sklonnosciami do tycia...zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby Janusz
Moje pęto - twoje usta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,zalezy co kto lubi. Moja znajoma "usidlila" goscia,bo byl szczytem jej marzn.Wiadomo jak to sie skonczylo.Ale przez lata nie doceniala goscia,ktory mieszkal obok niej.Suma sumarum.Facet pokochal jej nieslubne dziecko i nie przestal kochac jej nadwage.Sa malzenstwem,fajnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak powiedzialam, milosc miloscia, pozadanie pozadaniem, osoba z nadwaga [nie mylic nadwagi z +,- 5kg) nigdy nie bedzie atrakcyjna, ani nie bedzie super atrakcyjna, nikt o niej nie bedzie snil po nocach. Jakas locha w tamtym temacie napisala, za ma 176 cm i 76 wagi i jej wymowka to to, ze jest wysoka.... :o matko. :o Moja siostra ma 175 i 55kg i wyglada idealnie wiec jak musi wygladac locha 20kg wiecej :o ? I jeszcze powiedziala ze ma 'piekne dlugie nogi' :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnumm44
W stu procentach się z tym zgadzam, mało tego, jak dla mnie miłośc się w pewnym stopniu przeplata z pożądaniem, gdy druga osoba już tego kogoś nie pociąga zaczyna się powolutku wszystko wypalać, mniej seksu, więcej kombinowania. Później otyłe panny dziwią się że ich facet jest słaby w łóżku lub w ogóle nie chce uprawiać z nimi seksu, a dlaczego, jak myślicie? Bo chce to po prostu odbębnić żebyście mu już dały święty spokój. Naprawdę tak ciężko jest podejśc krytycznie do swoje osoby? Naprawdę tak ciężko? Nie, lepiej udawać i wmawiać sobie że przecież jestem szczęśliwa, mam męża który na mnie zarabia a ja sama już nic poza obżeraniem się robić nie muszę. A to jest niestety fatalne podejście, najbardziej fatalne dla tej drugiej osoby która musi was znosić i z wami obcować. I nie opowiadajcie pierdół że jak chce to może w każdej chwili odejść, bo to nie jest takie proste, naprawdę więcej z tym bajzlu i zawracania dupy niż wzięcie się takiego lenia do ćwiczeń i dbania o diete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali babek
;-) zmień diete lub lekarza :-) więcej prostoty boś zakręcon jak pamietnik odchudzonego Kurtyzana ... ty tak na dzien dobry walisz łbem w szklane drzwi bez klamek? tak se zapytuje ehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdxndknckc
ale pierdolisz kolezankooo- po pierwsze sa rozne, roooozne gusta. Po drugie- 75kg/175cm wzrostu to nie jest locha! Po trzecie- wyglad to nie tylko waga, to tez min zawartosc il miesni i jedrnosc tego ciala i tak moze chuda laska, bez miesni wygladac gorzej niz jej ciezsza kolezanka, ktora np ostro trenuje i ma fajne wysportowane cialo. Mam znajomych gdzie kobita wazy znacznie ponad norme, a jej facet stale sie klei do niej i widac, ze na nia leci. (najczesciej widzimy sie na imprezach wiec po paru % nie krepuja sie juz i stad wiem- widzialam na wlasne oczy) Masz nasrane- tyle ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie narzekam
Ja od kilku lat choruje na niedoczynnosc tarczycy. Mimo, ze moj styl zycia ( zdrowy styl zycia) sie nie zmienil przytylam w krotkim czasie prawie 20kg. Przez zwiekszenie il cwiczen ( zawsze prowadzilam aktywny tryb zycia) nie udalo mi sie wrocic do wagi sprzed choroby, ale nie narzekam na brak zainteresowania mezczyzn w tym mojego wlasnego, ktory wystraczy, ze stanie kolo mnie i ma twardo w spodniach :P Ja bardzo lubie sex i jestem bardzo aktywna. Nasze zycie sexualne nie zmienilo sie odkad przytylam. Nadal bzykamy sie codziennie, w roznych miejscach i jest zayebiscie- tak jak i przed. Ps. mimo, ze nei naleze do chuderlakow cwicze 4-5 razy w tyg, plywam, jezdze rowerem i jestem rozciagnieta bardziej niz wszystkie moje znajome- rowniez te szczuple i chude i zdarzylo mi sie kilka razy miec niemoralne propozycje od kolesi, ktorzy sa w zwiazkach z kobietami znacznie chudszymi niz ja. Jak ktos pozwyzej napisal- Rozne sa gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssshshushss
ja tam wole wieksze babki, najlepiej z duzym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra, juz sie odezwaly chore, obroncy loch itd itp CI MNIE NIE INTERESUJA Chcecie wiedziec, jaka figure powinna miec kobieta?: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/484190_552992464735727_1463234543_n.jpg Dla mnie 175/75 to locha. Ty najwyrazniej tez jestes locha, ze twierdzisz inaczej. Nikt mi nie musi mowic jak ma wygladac swietne cialo, bo od lat zajmuje sie bodybuildingiem i mam wysportowane kobiece cialo, podobne do pani na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mowie o wadze, bo 95% kobiet nie uprawia bodybuildinu i nie przybierze masy miesniowej tymi zalosnymi cwiczeniami z plyt czy telewizji (chociaz wiekszosc jest o tym swiecie przekonana). Ja mam 170cm i gdybym nie cwiczyla powinnam wazyc ok 53,54kg, ale ze cwicze to waze kilka kilo wiecej i jakbym powiedziala komus swoja wage to by myslal ze wygladam zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaznaczam, nie chodzi o budowe ciala, drobny szkielet czy tez wiekszy,szerszy szkielet, tylko o zwaly tluszczu. Kobieta o wiekszym szkieleci tez moze wygladac ladnie, jesli ma ladny plaski brzuch, zgrabne biodra, duza pupe ale waska talie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wazysz kilka kg
wiecej to sama jestes LOCHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski punk widzenia
W moim guscie ta pani nie jest, jest za wysoka i za chuda ( nogi mam zwlaszcza na mysli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajiicdcunbcjudc
Nie do konca jest jak mowisz. Mnie facet zostawil dla swojej bylej co ma jakies 20kg wiecej niz trzeba na wadze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowa,cos to...
wkleiła za paszteta z krzywym kręgosłupem? Tak ma wyglądać kobieta??? Chyba dmuchana lala z sex shopu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 38
popieram przedmowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndxjndsjccjuc
a ona- ciasteczkowa wyglada podobnie wiec wiemy juz, ze zbyt sexy nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek 38
cos nie tak jest z ta babka ze zdj i ma dziwnie klapniete cycki :O bleeeh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowa nie trafilas
Mi tez sie ta laska nie podoba. Jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka jest ta pani
Nie podoba mi sie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze sie wygiela, nie znaczy ze cos z nia nie tak :o i jak byscie zauwazyli to ona ma szpilki. I po co komentowac twarz, skoro mowa o figurze? Co do idiotki, ktora napisala ze jestem locha bo waze kilka kilko wiecej, to nie umiesz czytac bo pisalam ze uprawiam bodybuilding i wiecej waza miesnie debilko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ciasteczkowa_mi Dobra dobra, juz sie odezwaly chore, obroncy loch itd itp CI MNIE NIE INTERESUJA Chcecie wiedziec, jaka figure powinna miec kobieta?: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphoto s-ak-ash4/484190_552992464735727_1463234543_n.jpg Dla mnie 175/75 to locha. Ty najwyrazniej tez jestes locha, ze twierdzisz inaczej. Nikt mi nie musi mowic jak ma wygladac swietne cialo, bo od lat zajmuje sie bodybuildingiem i mam wysportowane kobiece cialo, podobne do pani na zdjeciu." Po 1 paszczur po 2 wolę wyższe:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowa ty transie
myslala, ze jest z neij fajna dupa a wyglada jak tranwestyta :D Hahahahahahahahahahahahahaha no nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×