Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciasteczkowa_mi

KTOS TO MUSI POWIEDZIEC GLOSNO

Polecane posty

Na tym trzecim zdjęciu znów jest zdecydowanie za długa. Normalny wygląd na drugim jest zasługą grafika i fotoszopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski punk widzenia
Takie cialo nie jest fajne ani kobiece, tak samo jak i ona ty NIE wygladasz, lecz sie debilko. Zakladac temat jadacy innym dupom, sama wygladajac jak trans... no sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta.............
pokazalam te fotki mojemu facetowi, a on zrobil tylko bleeee :O i zapytal co to za koles :) LOL Takze faktycznie wyglada jak facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wstretne
sztuczne cycki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wstretne
to do geby blachary- z czym sie zgadzam- bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos musi powiedziec to glosno
ze takie panny sie facetom NIE podobaja. Ty mi tez nie, nie pochlebiaj sobie. Nie zdziwilbym sie, gdybys to ty byla na tych fotach. A sztuczne cycki sa na tak tylko wtedy, gdy sa dobrze wykonane u tej pani(?) ktos spartolil robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczkowa powinnaś odstawić sterydy, bo zaniedługo będziesz się musiała golić. O ile już nie musisz. to a propos skojarzeń z tranwestytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tych fotkach? :D To jest laura prestin kretynie. I napisalam, ze wygladam PODOBNIE. Nie mam sztucznych cyckow. Po 2, MIALA BYC OCENIANA FIGURA, A NIE TWARZ, CYCKI CZY CO INNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos musi powiedziec to glosno
No tak mnie jeszcze nie nazwano. Transie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos musi powiedziec to glosno
mowimy o figurze generalnie, ale i morde i cycki ma chujowe tez. Tylko dupe ma fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nawet nie o wyglad chodzi, ale zazdroscicie jej, ze ma wysportowane, zwinne cialo? I ze nie bedzie jej wszystko wisiec na starosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otyle osoby, to nie tylko nieestetyczny wyglad ale i zapach, bo zanim takie monstrum przejdzie 1 kilometr, to cale cialo ma spocone. Duza nadwaga swiadczy o braku dyscypliny nie tylko w sferze odzywiania ale w kazdej dziedzinie zycia. Spaslak nie ma sily sprzatac, bo ma trudnosci ze schylaniem sie i czesto zyje w balaganie. Nie wychodzi z domu bez waznych powodow, zeby nie widziec pelnych politowania spojrzen ludzi. Takim ludziom najwygodniej jest siedziec przed telewizorem lub komputerem z pelna miska ulubionego jedzenia i slodyczy. Jezeli tluscioch ma odrobine dobrego humoru, to sam siebie pociesza w nastepujacy sposob: 1. Sa grubsi niz ja i sa "szczesliwi". 2. Kochanego ciala nigdy dosc. 3. Moj facet / kobieta/ i tak mnie nie zostawi bo mamy dzieci itp. Marne to argumenty na usprawiedliwienie kalectwa jakim jest otylosc i nie zawsze sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest za chuda i na pewno nie gloduje, skoro udalo jej sie wyhodowac tak wysportowane cialo, poza tym bierze udzial w WBFF bodybuilding competition. :o Jak nie masz pojecia o temacie sie nie odzywaj. Zdrowa = Idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blachara transwestyta ze zdjęć z komórki jest za chuda i wszystko jedno ile ją kosztuje żarcie figura z ostatniego zdjęcia jest ok, mogłaś się do niego ograniczyć jako przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zgodnie z tradycja tego forum, zamiast wypowiadac sie na temat nadwagi, uczestnicy dyskusji za "punkt honoru" uznali zgnebienie autorki tematu. To strasznie glupie i prymitywne, ale za to nasze - typowo polskie. Zgnoic kogo sie da, i cieszyc sie z tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Gentelmen, ile wazysz ? - mam wrazenie, ze jestes grubasem, zgadlam ? wiem, wiem, tutaj wszyscy sa szczupli, inteligentni, zamozni ... tralala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×