Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomocy umieram

masakryczny ból gardła języka i ucha

Polecane posty

Gość pomocy umieram

Prosze o pomoc bo chyba kopyrtnę zaraz :( rano w pracy zaczęło mnie delikatnie boleć gardło, niestety jak wróciłam do domu to zaczęła byc nagle dosłownie masakra. Lewa strona gardła boli nieustannie, nie moge mówić, jeść ba nawet śliny nie moge przełknąć. Teraz jeszcze jezyk boli i lewe ucho :( i boli mnie skóra kiedy ubrania jej dotykają. co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy umieram
masakra :( kurde nic nie działa na ten ból, a ja sama z dwójką dzieci i nie umiem do nich słowa powiedziec tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Najlepszy w recenzjach inhalator pneumatyczno-tłokowy, jaki spotkałem przed zakupem to Novama Familino PRO Flaem i jestem z niego bardzo zadowolony, bo maseczka z zaworami. W ogóle lek się w tym sprzęcie nie marnuje, a wykonanie widać przemyślane. Nie wygląda może, jak zabawka, bo i takie inhalatory widziałem dla dzieci. Spełnia jednak swoje zadanie, a jak ktoś daje dożywotnią gwarancję to musi być przekonany o jakości swojego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takim mocnym bólem to na pewno trzeba do lekarza po leki. I to jak najszybciej bo stan może się tylko pogorszyć. A żeby ulżyć sobie w bólu i nie dopuścić do dalszego rozwoju infekcji to warto odkazić porządnie gardło. Pomoże płukanie z octeniseptu, znany lek, na pewno macie w apteczkach. Mnie nie raz już pomógł jak nie mogłam słowa powiedzieć ani przełkąć śliny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×