Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakkkssia

mala pozyczka,poradzcie gdzie??

Polecane posty

Gość ramsojka
Zależy jaką kwotę chcesz pożyczyć. Jeśli niewielką to tak naprawdę może wystarczyć pożyczka. Viasms oferuje szybkie pożyczki na naprawdę uczciwych, dobrych warunkach. 1000 zł można pożyczyć za 0% prowizji a w środy dają aż 50% zniżki dla stałych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brytka0
Jak potrzebujesz pieniędzy to polecam Lendon. Pierwsza pożyczka do 2000 zł jest bez oprocentowania. Czyli oddajesz tyle ile wziąłeś. Terminy spłat są wygodne i nie ma kruczków. Polecam https://www.lendon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurosikss
Tak się złożyło że w związku ze ślubem musiałem się ostatnio trochę zapożyczyć i dobrą ofertę znalazłem na stronę odpowiedniapozyczka.pl. Pieniądze praktycznie od ręki, procent żaden, minimum formalności i całego tego załatwiania – czego osobiście nie trawię. Strona jest porównywarką, więc ofert tam mają dziesiątki, można sobie dobrać pod swoje potrzeby – sumę, czy okres spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam biorę tylko tanie pożyczki, na male sumy, bo tylko takiej kaski potrzebuje, korzystam z dogodnych ofert, często za 0 zł, z decyzja w 15 min :) oczywiście spłacać trzeba ale z Tym to sie chyba każdy liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam jedynie z ofert znajdujących się na stronie www.szybkiepozyczki24.pl. Podoba mi się szybka analiza wniosku i praktycznie natychmiastowa dostępność pieniędzy, ponadto mają bardzo duży asortyment produktów finansowych, ale ja jedynie korzystam z pożyczek krótkoterminowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszard
Nie doradzę gdzie, ale za to powiem, że poleciłbym przed podjęciem decyzji odwiedzić sowę finansową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zaletą chwilówek jest to, że można je szybko wziąć i nie trzeba milionów formalności załatwiać. Jak ostatnio potrzebowałem takich pieniędzy, że tak powiem – na gwałt, to właśnie brałem chwilówkę. Udało się nie przepłacić moim zdaniem, łączny koszt był taki na jaki wziąłem pożyczkę, czyli bez ekstra kosztów. Na stronie www.chwilovka.pl mają taką porównywarkę i tam wyszukałem optymalne rozwiązanie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspresowa i dobra pożyczka pozabankowa udzielana prywatnie BEZ BAZ!. Udzielana bez sprawdzania wszystkich Baz Dłużników osób fizycznych i Baz Gospodarczych. Wysokie kwoty długi okres spłaty. Bez przedpłat. Bez gwiazdek. Warunki jasne od początku. http://pozyczkipodweksel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z polecenia można śmiało korzystać z usług Taniego Kredytu, profesjonalim. Wzięłam na wycieczkę miesiąc temu. Tyle samo oddałam co wzięłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FinansowyGuru
Witam, Osoby zainteresowane kredytem bądź pożyczką z ominięciem sprawdzania w systemach BIK oraz BIG poproszę o kontakt pod adresem : kontakt@mojguru.pl Chętnie pomogę i pokieruję w odpowiednie miejsce. Pożyczki do 8.000zł, kredyty do 45.000zł. Pozdrawiam, Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Finansami zajmuje się od ponad 10 lat. Posiadam w ofercie kredyty, pożyczki, konta osobiste, kredyty konsolidacyjne, hipoteczne oraz wiele innych. Najlepsze warunki, negocjowane specjalnie dla państwa to mój atut! e-finanse.5v.pl Polecam, Sławomir Radzikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś brałam przez sowę finansową i na spokojnie sobie spłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotamala
do 1000 daja dobre warunki w kredytach chwilówkach, a przy okazji jak bierze się pierwszy raz, to nie ma oprocentowania, więc jeszcze lepiej. wniosek możesz nawet złożyć przez internet, nie trzeba tam chodzić pięć razy, wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadena
Od Mikro Rata dostaniesz 5 tysięcy na 2 lata - raczej na lepsze warunki nie ma co liczyć, bo zazwyczaj przy pierwszej pożyczce dają bardzo małe sumy i na krótki okres. Tutaj masz dużo czasu na spłatę i przy okazji sama pożyczka nie jest droga - na stronie firmy macie symulator. Pokaże wam całkowity koszt - jest naprawdę niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiąc temu przed świętami potrzebowałam dodatkowo gotówkę, skorzystałam z jednej z insytucji finansowych Kredito. Mogę śmiało to polecić kazdemu, bo wszytsko odbyło się w kilka minut. Pieniądze otrzymałam na konto tego samego dnia popołudniu (z powodu księgowań w moim banku). Wypełniasz wniosek podstawowymi informacjami i tyle z formalności. Ja dostałam info od mojej serdecznej koleżanki z pracy i dlatego zaufałam w 100%. Polecam Są wypłacalni, solidni i wszytsko jest bardzo ładnie przedstawione ile mam do oddania, bardzo jasno i zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaa87
Zgadzam sie, że jak brać pożyczke to tylko z głową i u sprawdzonych firm, nie polegać tylko na opiniach z internetu. My z meżęm braliśmy w dwóch firmach, teraz w feniko i ta jest okej, sprawdz sobie na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej15
Osobiście polecam sprawdzić aktualny ranking pożyczkowy i wybrać coś odpowiedniego dla siebie: http://twojapozyczka24h.pl/42225 Sam z tego niedawno korzystałem i na prawdę się cieszę, że znalazłem tę stronę, bo dzięki niej udało mi sie sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj w biurze Copik (tel -735 490 024). Ja u nich dostałem pożyczkę na dobrych warunkach na remont domu. Sympatyczne podejście, są w stanie rzeczywiście doradzić produkt pod konkretnego człowieka i jego możliwości. Agencję znam przez siostrę, która u nich swego czasu też brała pożyczkę na wesele syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre warunki mi wynegocjowała firma Easy Finance w banku. Kredyt na dużą sumę, ale bardzo sensownie rozłożony w spłacie, nie powinno być problemów. Już jestem po kilku miesiącach spłaty i nie ma problemów, dajemy sobie jako firma radę. O obsłudze brokera jest dużo konkretniejszych informacji na ich stronie www.easy-finance.pl Obsługują firmy w kraju i za granicą, poza tym mają w ofercie też usługi dla osób fizycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś brał pożyczkę w Wonga, niech podzieli się swoim doświadczeniem na tej stronie http://opinie.info.pl/opinie/wonga/266 im więcej opinii tym lepiej dla osób planujących wziąć pożyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzanek13
Od siebie polecam sprawdzić Lendon bo to jedna z niewielu takich instytucji finansowych które na prawdę pomagają ludziom potrzebującym pieniędzy. Warunki pożyczek są uczciwe a pierwsza do 2 tys jest darmowa. Zresztą odsyłam na ich stronę https://www.lendon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×