Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakkkssia

mala pozyczka,poradzcie gdzie??

Polecane posty

Gość kakkkssia

witam.Poradzcie,gdzie moge wziasc kredyt 1500zl najbardziej kozystnie?? mam zaciagniety juz w pko bp,tam mam tez konto.Zarabiam najnizsza krajowa,czy dadza mi kredyt jakies 1500 bez sprawdzania,biku itp?? i gdzie??? potrzebuje pilnie te 1500zl a wiem ze jestem w stanie go splacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednym słowem mówiąc
Nie daj się nabrać na pożyczanie kasy od Prowidenta!Podobno dają szybko, bez zaświadczeń.Jeszcze dobrze nie potrzymasz kasy to już przyjdą po spłatę.Dziwi mnie ze ta LICHWA tyle lat funkcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkkssia
tak wiem...prowident itp odpada,tego nawet nie biore pod uwage.Chodzi mi bardziej o jakis bank czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkkssia
to nie jest duza kwota wiec chcialabym szybko,bez zbednych formalnosci itp.A naprawde potrzebuje ta kase,nie na moje widzimisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakkkssia
co to za szajs??? pisze z telefonu i chyba nie moge zobaczyc wszystkich opcji na tej stronie.Ale ze nie mozna wziasc na np 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaaa
na Via sms od ręki dostałam 500zł pożyczki, w sam raz na jesienne zakupy do szkoły dzieciakom ;) mało formalności, a pieniądze szybko na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też brałem przez VIA SMS. Nie wiem jak z innymi, ale tę chwilówkę mogę polecić. Nie miałem problemów ze spłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia123876
Viasms faktycznie jest ok, nie ma problemów ze spłatą. Ja wzięłam u nich drobną pożyczkę, 350 zł, i mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vivus wysyla umowy do domu, nie wiem jak w viasms, ale z tego co jest na stronie to wszystko mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Stępień
Witam, dziękuję anakondaa za polecenie. Pierwsza pożyczka w ViaSMS wynosi maksymalnie 500 zł, kolejne są oczywiście wyższe. Dodatkowo, pieniądze otrzymają Państwo możliwie jak najszybciej (nawet do 15 minut), a formalności ograniczyliśmy do minimum. Aby wziąć pożyczkę, wystarczy konto w polskim banku oraz telefon komórkowy. Istnieje u nas również opcja, dzięki, której za zaproszonego znajomego biorącego u nas pożyczkę wypłacimy Tobie 50 zł. Aby z niej korzystać, należy być aktualnym klientem ViaSMS. Więcej informacji pod linkiem: https://www.viasms.pl/zapros-znajomych W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Pozdrawiam, Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusia80
A ile dostanę za drugim razem? Pytam z czystej ciekawości :) Wzięłam 300 zł u was, za 8dni spłacam i chciałabym wiedzieć na ile mogę zaszaleć następnym razem ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boorek
Możesz sprawdzić tutaj: http://www.skarabeusz.biz.pl bardzo dobre oprocentowanie- i co najważniejsze nawet od 300 zł można pozyczyć :) POlecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumak
Mogę polecić Ci z własnego doswiadczenia pożyczkę tutaj: http://skarabeusz.biz.pl/ bardzo dogodne raty o oprocentowaniu nie mówię, bo byłabyś w szoku :) Polecam jednak stanowczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań brać durno pożyczki bo nie dasz rady pospłacać i się w kłopoty wpakujesz. Nie masz kasy to nie żyjesz na kredyt, proste? A jak szukasz problemów to one szybciej cię znajdą niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudyRR
skarabeusz.biz.pl tutaj zajrzyj, bardzo atrakcyjna pożyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nalepiej to wziac z providenta. Pod warunkiem, ze w przeciagu 2 tygodni albo tyg juz nie pamietam, odstapisz od umowy (bo madz takie prawo) wpisane jest to w umowie:) takze kto czyta ten korzysta. Ja tak zrobilam, ale warunek taki, ze nie wplacisz ani jednej raty, a pierwsz jest juz platna chyba po niecalym tygodniu. Jak idziesz odstapic od umowy, to od momentu zlozenia papierow masz pelny misiac na oddanie gotowki:D takze to jest swietna opcja jesli za miesiac bedziesz miala jak splacic. Jesli chcesz brac na dluzszy okres to Provident sie nie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie w providencie udawaj, ze interesuje sie nawet na rok albo poltora - splata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest ten nasz chory pier kraj, pracuje za najniższą i się martwi czy będzie miała kasę na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molier
Też raczej jestem za tym, aby przestać się obciążać dodatkowymi pożyczkami . Masz to zestawienie pożyczek , kosztów banków okresów trawina itp , całkiem pomocne przy takiej decyzji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PowolnyJacek
Też raczej jestem za tym, aby przestać się obciążać dodatkowymi pożyczkami . Masz to zestawienie pożyczek , kosztów banków okresów trawina itp , całkiem pomocne przy takiej decyzji . direct.money.pl/kredytygotowkowe/?rfguidfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio pożyczałam 1000 zł na emamona.pl, formalności udało mi się załatwić raptem w 15 minut, bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Ja biorę właśnie z vivusa. Nie jeden raz brałam stamtąd. Problemów żadnych, bo spłacam zawsze w terminie. Generalnie takie pożyczki trzeba brać z głową. Provident to straszna lichwa. Pożyczasz 500, a oddajesz coś koło 800 (długi okres - 55 TYGODNIOWYCH i więcej rat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuzMarija
A ja mogę polecić w Aasa. Nie mają żadnych ukrytych kosztów i można pożyczkę rozłożyć nawet na rok i więcej. Dla mnie to bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomas_h
Chwilówka na rok? To trochę dziwne.. Nie pokręciło Ci się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Witam, Jako Rzecznik marki Aasa obecny na forum, pozwolę sobie doprecyzować podaną tu informację. Biorąc pod uwagę wydłużony okres spłat, trudno nazwać ofertę Aasa "chwilówką", rekomendujemy zatem pozostanie przy określeniu "pożyczka". Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciel
Nigdy nie bierz pod uwagę wyłącznie jednej firmy, bardziej szukaj po doradcach, którzy mają w bazie tych firm więcej. Górnośląskie Towarzystwo Finansowe nam zrobiło porównanie kilku ofert i na prawdę różnica pomiędzy poszczególnymi to nawet grube tysiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Bardzo fajnie obsługują pożyczki społecznościowe na stronie www.pozyczkolandia.pl . Mam tutaj konto od kilku miesięcy i już ze 3 transakcje zrealizowałem. Nie było problemów, pieniądze od inwestora zawsze szybko trafiały na moje konto bankowe. Ogólnie przejrzysty serwis, proste zasady, umowa, zabezpieczenia dla inwestorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlekin44
Ja to bym zdecydowanie polecał się skontaktować z doradcami bankowymi. Oni mają rozeznanie w temacie, znają rynek, wiedzą gdzie, co i za ile ;> Mnie w przypadku kredytu firmowego z dofinansowanie z UE pomogli specjaliści z firmy Kredyty To Tu - www.kredytytotu.pl . Pełen profesjonalizm, rzetelne i uczciwe podejście. 20 lat doświadczenia w branży, więc nie jest to jakaś ekipa z pierwszej, lepszej łapanki. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×