Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakkkssia

mala pozyczka,poradzcie gdzie??

Polecane posty

Gość gardziel
Wniosek składasz przez doradcę, czyli przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe i oni ci wszystko załatwiają na miejscu. Nie musisz składać wniosków do wielu banków - po prostu firma ci sama sprawdzi gdzie aktualnie mają najbardziej opłacalną pożyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Cześć, korzystałem z oferty firmy www.pozyczkiprzez.net , kasa tego samego dnia była na koncie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konolianka
Hm z chwilówek to ja znam tylko Lendon (w tym sensie, ze tylko tam brałam) - 600 zł. weźmiesz na 30 dni bez kosztów. Kasa jest szybko - wiadomo, obsługa przez internet i sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek876
polecam pożyczki społecznościowe www.szybkigrosz.pl ;) jasne zasady, sam ustalasz warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam bez sprawdzania w bazach dłużników pożyczki prywatne www.pozyczkolandia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Splashing
Bardzo pomoce zestawienie wszystkich aktualnie najlepszych ofert jest na http://e-pieniadze.pl/pozyczki/ Wiele pożyczek 0%. Można porównać oferty w jednym miejscu i wybrać to co najbardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka8002
masz rację. ta Pożyczkolandia to fajny i tani sposób na pożyczkę dla ludzi w bazach dłuzników. Nikt się mnie tam nie pyta czy jestem gdzieś wpisany. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam na szybkigrosz.pl minimum formalności wszystko szybko i sprawnie i na dogodnych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adryśka1986
A czy szybka pożyczka w Aasa dostępna jest tylko przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkigrosz.pl prywatne pożyczki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Odpowiadam na pytanie @Adryśka. W posiadaniu naszych ofert offline pozostają agenci Fines i Kredytum. W sprawie szczegółów należy kontaktować się bezpośrednio z nimi. Służę pomocą w przypadku dalszych pytań. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćreal
na cholere ci pożyczka? Nie stać to nie kupować. Nie rozumie ludzi którzy co chwile biorą pożyczki, w tym chwilówki, to jest po prostu złe zarządzanie dochodami. Nauczyć się żyć na dochodach i tyle. Albo zarabiasz więcej, albo wydajesz mniej. Pożyczka robi z biedoty jeszcze większą biedote, bo oddajesz więcej niż bierzesz. Sorry ale trzeba być ciemnotą się w to pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
ja brałam w Lendon pożyczkę, oddawałam tyle ile pożyczałam. czasem człowiek jest zmuszony bo nie ma jak przeżyc do pierwszego, nie po to żeby nie wiadomo co kupować....nie miałam problemu z oddaniem, wszystko odbyło się bez problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hansik
Ktoś już wspominał - przez AlfaKredyt coś takiego załatwiasz, masz wtedy ten tysiąc bez odsetek - o ile tyle wystarczy. Albo możesz wziąć większą kasę, tylko wtedy musisz jeszcze dodatkowo zapłacić odsetki od nadwyżki. Inne rozwiązania - żona, brat, siostra... każdy może tego tysiaka dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka inCredit udzielana jest przez Internet na okres do 24 miesięcy z możliwością przedłużenia na 7, 14 lub 30 dni, w wysokości od 500 do 5 000 zł. Wystarczy szybka rejestracja w serwisie, a pieniądze już w 15 minut pojawią się na Twoim koncie. http://mirek83.produktyfinansowe.pl/e/lead/618/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immaculate112
Szukasz kredytu biznesu? pożyczki osobiste, kredyt dom, kredyt samochodowy, kredyt studencki, kredyt konsolidacyjny zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital, itp .. Albo czy odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jakichkolwiek powodów. Jesteśmy kredytodawców prywatnych, kredyty dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2% stopy procentowej. Jeśli jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami w (immaculatefinance@hotmail.com) i dostać dziś kredytu Pozdrawiam immaculatefinance@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma pożyczkowa Gotówka Natychmiast jest obecna na polskim rynku firm oferujących pożyczki pozabankowe. Gotówka Natychmiast zajmuje się udzielaniem pożyczek na dłuższy termin, które można otrzymać nawet w ciągu 15 minut od chwili wysłania wniosku on-line przez ich stronę internetową, należy posiadać dostęp do komputera lub telefonu komórkowego z internetem. Kwota, jakie można pożyczyć to maksymalnie 3 400 złotych, również pierwsza pożyczka może wynosić 3 400 złotych. Firma udziela pożyczek na okres od 6 do 36 miesięcy. Firma Gotówka Natychmiast dokonuje weryfikacji w BIK i innych bazach weryfikując historię kredytową każdej osoby, dlatego chwilówki w tej firmie może otrzymać tylko osoba, która nie posiada złej historii kredytowej. Osoby, które mają problem z uregulowaniem spłaty pożyczki w terminie mogą ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki – podobnie jak w innych firmach jest to opcja dodatkowo płatna. W Gotówka Natychmiast konieczna jest weryfikacja tożsamości klienta, dlatego musi on przelać na konto bankowe firmy pożyczkowej symboliczną kwotę w wysokości 0,01 zł z zarejestrowanego na siebie rachunku w banku. Jako jedyna firma parabankowa na polskim rynku, Gotówka Natychmiast umożliwia klientom wpłatę jednego grosza celem weryfikacji za pośrednictwem strony internetowej, w czasie rzeczywistym, bez konieczności dokonywania tradycyjnego przelewu z systemu transakcyjnego banku klienta. Produkty firmy pożyczkowej Gotówka Natychmiast Pożyczka gotówkowa na okres od 6 do 18 miesięcy Wymagania: weryfikacja w BIK Kwota: pierwsza pożyczka do 2 000 zł Średnie oprocentowanie: 9,65% Więcej informacji znajdziesz tutaj https://gotowkanatychmiast.pl/?utm_source=leadaff&utm_medium=PP&utm_campaign=wniosek&la=LAID565cb9c07abad567231158%7C1543%7C5285%7C8399977%7C1448917440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaT
Moge polecić Hapi Pożyczki to internetowa platforma pożyczkowa. Można pożyczyć tam od 1 500 zł do 7 500 zł, na okres od 3 miesięcy aż do nawet 2 lat. Sama pożyczka może zostać wypłacona w 15 minut. Do otrzymania pożyczki wystarczy PESEL i dowód osobisty, niepotrzebne są żadne zaświadczenia o zarobkach. Oczywiście nie trzeba informować o przeznaczeniu pieniędzy z pożyczki. Mogna ja spłacic szybciej , albo przedłużyc jesli pojawiłyby sie problemy finansowe . Moze komus przyda sie link to prosze : http://cbc1.pl/es6b8 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Profi Credit. Zdecydowałam się na tę firmę bo słyszałam dobre opinię. Spłaciłam już raty i jestem zadowolona. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilooonka
Możesz sobie posprawdzać różne oferty na supernovafinansowa.pl Fajny portal z informacjami z pierwszej ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaja
Ja znalazłam coś takiego jak Pożyczkolandia i tam bez sprawdzania baz w miarę szybko prywatna osoba udzieliła mi pożyczki bez jakiegoś naciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaww
Podoba mi się koncepcja pożyczek społecznościowych. W Polsce już coraz częściej można w taki sposób dostać kasę pozabankowo. Ja raz korzystałem z tego systemu na stronie www.szybkigrosz.pl. Dość szybka odpowiedź na moje zgłoszenie, udało się dostać pieniądze dokładnie na takich warunkach na jakich chciałem – dogodna ilość rat, przyzwoity procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w Profi Credit. Brałam pożyczkę u nich i nie żałuje. Szybko dostałam pieniądze, w dodatku bez żadnych zbędnych formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało kilka razy już w Profi Credit, pomimo długów. Nie sprawdzają bik. Pieniądze dostajesz na dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Profi Credit. U nich można dostać na dowód taką pożyczkę, bez zaświadczeń i BIK. Moja mama niedawno spłaciła raty i mówiła, że nie żałuje. Szybko i łatwo jej dali pieniądze na konto, a ze spłatą też nie miała problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z tej stronki, są chwilówki jak również długoterminowe za 0% twojefinanse.ebrokerpartner.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka131
Kiedy z mężem zaczęliśmy budować dom to nie wystarczało nam pieniędzy na materiały. Koleżanka poleciła nam Profi Credit bo mają niskie oprocentowanie i uczciwe warunki spłacania. Faktycznie tak jest! Wyszliśmy na prostą a także szybko spłaciliśmy pożyczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×