Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ANIA180189

JAK RADZICIE SOBIE Z MĘŻEM POLICJANTEM

Polecane posty

Gość to prosteee
Jak sobie radzę? Przyznam się anonimowo że go biję jak słowo nie pomaga. Potrafię się bić skutecznie, braci kilku mam , więc rozumiesz, nauczona jestem Mój policjant duży i silny ale nie ma szans ze mną, do tego panicznie się wstydzi żeby koledzy się nie dowiedzieli że żona go bije.........więc mam atut Ale nie myśl że korzytam często z tego sposobu Jak mężuś ma argumenty logiczne i mądrze z szacunkiem przekonuje mnie do swoich racji, to jestem akceptująca i nie zmuszam go do swoich racji, idę na kompromis lub uznaję że jego opcja jest optymalna i lepsza od mojej Jak idiocieje to go biję, i już.... Szacunek i logika musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
jestem w luksusowej sytuacji Nie Mam Męża Policjanta !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że w większości (choć nie wszyscy) mężowie policjanci to tyrani albo damscy bokserzy lub brutale, zawsze lubią mieć racje, ale jest tylko jedna rada jak sobie z mężem policjantem poradzić, gdy ma odchyły... zostawić go! To jedyna rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykałam się z jednym policjantem, było miło i zabawnie. Pieprzyliśmy się w łóżku jego i żony. Często wymyślał nocne dyżury, które spędzał oczywiście u mnie. Potrafił jej wkręcać, że jedzie na ryby na dwa dni, heh. A taki był przykładny mąż i ojciec. W końcu mi się znudził i pogoniłam dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolegę policjanta, 'wesoły' chłopak, współczuje jego żonce, a mojej znajomej, taka naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od takich jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggość
a jaką miał paukę, czarną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NYPD
Nie polecam miałam kiedyś męża policjanta ale się rozstaliśmy miałam dość tych mandatów za złe parkowanie, pouczeń, przesłuchań, i rewizji osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×