Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koralikowa

co robicie na święta do jedzenia?

Polecane posty

Gość ona to on
a nic ;) a xco sie na swieta robi wydaje sie kase, i sie żre ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InteligentnyMateusz
to co zwykle: serniczki, babeczki i jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja rodzina pierwszy raz
nie będzie miała świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika99999
Śniadanie tradycyjnie: sałatka jarzynowa, jajka w majonezie, wędlina, chrzan. Na obiad żurek. Jutro robię swój zakwas, mam nadzieję że wyjdzie. Następnego dnia kaczka nadziewana. No i spróbuje zrobić paschę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robicie sałatkę z makaronem w kształcie ryżu? potrzebowałabym przepisu takiego. ale bez pomidorów, papryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika99999
Chyba źle napisałam. Jutro nastawiam zakwas. Zachęciła mnie do niego Ania Starmach z programu tvnstyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika99999
Co to sałatka z makaronem w kształcie ryży? :) To z makaronem czy z ryżem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqeqwewqe
Moja rodzina pierwszy raz nie będzie miała świąt.- dlaczego? ja w zeszłym roku to miałam takie swieta, że na obiad byl sam zurek, i jakies jaja z majonezm rano, z drugiego dnia chodziłam głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika99999
Dzięki, wydaje się prosty. Muszę kupić dobrą mąkę żurkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika99999
O kurczę pierwszy raz coś takiego widzę. :) U mnie nigdy nie było innej sałatki niż jarzynowa tradycyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, może wypróbuj jakąś inną tym razem? np z zupek chińskich - też dobra. mogę Ci dać przepis jakbyś się zdecydowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleba i igrzysk :)
ja już się dzisiaj narobiłam w kuchni wystarczająco (przystawka, danie główne, deser, zimna płyta, przekąski i inne srele morele) na święta bezie skromnie, pojadę sobie pojeść na gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika99999
Mój mąż lubi żurek, ja zjem pewnie jedną chochelkę. Niektórzy robią łagodniejszy barszcz biały albo zupę chrzanową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika99999
Z zupek chińskich? Jakoś nie zachęca. U mnie w pracy faceci czasami jedzą tą zupę to aż szczypie w oczy, bo jedzą jakąś mega ostrą. Zapach straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest ten problem, że w ogóle za zupami nie przepadamy { chociaż są wyjątki, np. szczawiowa }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest całkiem dobra, dodaje się pierś z kurczaka, kapustę pekińską, curry, majonez, por, kukurydzę no i 2 zupki. { w tym tylko z jednej przyprawę }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika99999
Też nie lubię zup. Ale mój mąż nie wyobraża sobie świąt bez żurku. To dla niego robię. W tamtym roku bawiłam się z miseczkami chlebowymi. Fajnie to wyglądało, ale teraz nie mam siły na takie bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
nic jestem na diecie jem jogurty , warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, ta zupka w chlebie ma fajny efekt. Aż całkiem inaczej się do tej zupy podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana - daj spokój, raz się żyje, takie święta wielkanocne są raz w roku, można sobie na coś pozwolić. nie daj się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika99999
I tak ten surowy makaron daje, z tych zupek? Bo jak oni to wszystko zalewają wrzątkiem to 5 min odczekują za nim jedzą. Sałatka wydaje się smaczna, czasami robię sobie z kurczakiem, tylko dodaje ulubionych ziół i np dodatek makaronu ugotowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron zalewa się jedną szklanką wrzącej wody. i czeka się aż on wchłonie wodę. mój brat jak się weźmie za tą sałatkę to nikt nie spróbuje więcej, bo wszystko zje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×