Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia8

ślub za 3 msc, a ja kocham innego

Polecane posty

Gość karolcia8

Częśc dziewczyny. Wiem, że to głupie co napiszę, ale już nie wiem co robić - czy odwołać ślub czy nie. Z narzeczonym jestem już ponad 5 lat. Różnimy się charakterami - pochodzimy z innych rodzin i mamy inne podejśćie do życia. Jakiś czas temu poznałam innego chłopaka, który początkowo wydawał mi się zwyczajnym kolegą. Nic nie czułam i wiecej - nawet nie zdawałam sobie sprawy, że kiedykolwiek do niego coś poczuję. Kilka msc temu zaangażowaliśmy się razem w akcje charytatywną, a że tworzyliśmy jeden zepół to zaczęliśmy przebywac ze sobą częściej. Zaczęłam coś czuć. Miałam motylki w brzuchu na samą myśl, że go zobaczę czy usłuszę. On też dawał mi sygnały, że mu sie podobam (np. zbliżenia dłońmi). Zimą powiedział mi, że jakby nie mój ślub to by było inaczej. Obecnie jesteśmy kumplami, ale oboje wiemy że coś więcej nas łączy. Uwielbiam spędzac z nim czas. Jest czuły, kulturalny, gadatliwy - taki facet jakiego szukałam całe zycie. Zupełna odwtorność narzeczonego,który nie szanuje mnie i matki swojej wogóle - potrafił mnie nawet uderzyć kilka razy. Co ja mam zrobić? Slub za 3 msc. Myślałam juz nad tym wiele razy. Ale boję się, że jak moja miłość powie mi że niestety nie możemy być razem, a ślub odwołam to zostane na lodzie. Ja chce być szczeliwa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow , dziwie Cisię ze bierzesz slub z kims kto Cie nie szanuje , jak bedzie wygladalo wasze zycie za pare lat ?? jestes po 30stce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nawet nie chodzi o to ze kochasz innego bo można by pomyslec ze to zauroczenie , zawahanie sie przed slubem . Ale tak mozna pomyslec w sytuacji gdy facet jest dobry czuly , ale TY tego chwilowo nie widzisz a widzisz to , ze sa inni , weselsi . Karolina to powazna sprawa ze przed slubem facet zrobil Ci krzywde .. Jak raz mu sie zdarzylo , to moze tez to zrobic wiecej razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
wiesz, chyba lepiej zostać "na lodzie", niż z kimś, kto Cię bije, nie szanuje, ma inne wartości, uznawany model rodziny, niż Ty :( trzy miesiące to kupa czasu; tzn. pewnie zaproszeń jeszcze nie wysyłaliście; można jeszcze spokojnie wszystko odwołać, pewnie nawet część zaliczek uda się odzyskać; nawet, jak Ci z tym facetem, co teraz się za Tobą ciąga nie wyjdzie, to i tak będziesz mogła być mu wdzięczna za to, że jest dla Ciebie takim darem od losu, dzięki któremu zbierzesz się w sobie i unikniesz małżeństwa z kimś, kto Cię zwyczajnie bije i nie szanuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaPrawdaJestTaka
skoro jest taki jak opisujesz ten narzeczony to powinnaś go zostawić Mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie Ci sie , ze go nie kochasz skoro nie ma w nim szacunku do kobiet ... LUdzie mówią m spojrz na mężczyzne , na to jak sie zachowuje w stosunku do swojej siostry , mamy , do swojej rodziny , a jak do obcych . BO na razie Ty jestes dla niego obca generalnie rzecz biorąc , ale kiedys jak juz bedziecie rodzina to bedzie Cie tak samo traktował jak ich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferozi
Nie jesteście jeszcze przygotowani do ślubu - porozmawiajcie we dwoje i odwołajcie ... im później to zrobicie tym gorzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie Rebeka
a ty jak ta małpa musisz? nie puścić jednej gałezi póki innej nie chwycisz? Rózznice, które opisałas miedzy soba a narzeczonym beda się pogłębiać, on będzie cię coraz bardziej szmacił. Zostaw go, niezaleznie od tego czy złapiesz te drugą gałąź. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powsinogaa
Co ty z nim jeszcze robisz,skoro cie uderzył?Ja bym odwołała ślub właśnie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaKa
Po pierwsze narzeczony jakiś dziwny , nieporadny i ma brak szacunku, z tego co piszesz. Po drugie powiedz temu nowemu koledze, o swojej sytuacji, powiedz po prostu co do niego czujesz skoro daje Ci takie sygnały i sam Ci powiedział, że gdy nie ślub.. to na pewno będziecie szczęśliwi :) Odwołaj ślub zaraz po rozmowie z przyjacielem , naprawdę nie ma co być z kimś kto bije! To jest ważny powód , nawet gdybyś nikogo nie poznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicebrolka
noe napewno szczesliwa nie bedziesz jak bedziesz patrzec i myslec co powie rodzina. moja kolezanka w czwarte przed slubem zrezygnowala a w sobote mial byc slub. nie ma nad czym myslec tylko skoncz bo ty sie wykonczuysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicebrolka
i jeszcze jedno jak raz Cie uderzył i to przed slubem -na jedym razie sie nie skonczy. KOBIETO OBUDŹ sie błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszka_na_igły
jak weźmiesz ślub z obecnym narzeczonym to prędzej czy pźóniej będziesz żałować. Może za miesiąc, może za rok ale będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia8
dziękuję Wam dziewczyny za wpisy, sama jeszcze nie wiem co zrobię... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×