Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katerina888

na kogo 1% Podatku?

Polecane posty

Gość katerina888

Ja jeszcze przed rozliczeniem i nie wiem na kogo przekazać swój 1%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaassniplji
Na najbardziej niewinne istoty na psy. Na fundacje azyl pod psim amiolem mozesz z dopiskiem "skrzydlo - pies na zakrecie" mozesz ich dodac na fejsie zobaczyc jak pomagaja tym wierzakom albo inne schronisko moze centaurius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqweqweqw
prawie wszyscy ludzie dają na zwierzęta, i te srodki sa gorzej kontrolowane, ja polecam danie na konkretna osobę, np chorą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika 2323
na tate rydzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklany klosz
Ja przekazuję dziewczynie chorej na SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeecyyyrk
Bardziej szkoda Ci psa niż chorego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta,23
chorym dzieciom,ludziom pomaga panstwo...opieka spoleczna,znajomi,rodzina...im trzeba bardziej opieki fizycznej....kontaktu,otuchy i dobrego slowa... ja 1 % (i kazda premię) daję przytulisku dla zwierząt w ktorym jestem wolontariuszem... znam tych ludzi osobiscie...ledwo wiązą koneic z koncem, maja potezne dlugi......wkaldają mase pracy i mnostwo wlasnego czasu zeby jezdzic po okolicy i odpowidac na kazdy alarm o chorym/krzywdzonym psie czy kocie.(z wypadku) -Mozolnie leczą kazdego chorego zwierza,czuwają przy nim...niepoddają sie gdy jest bardzo zle....pomagają tez biednym ludziom w zakupie karmy. To wszystko naprawde duzo ich kosztuje,utryzmanie przytuliska,karmy,opeika weta,leczenie,sterylizajca...wyjazdy na interwencje,placienie rachunkow za prad i wodę. Te zwierzaki ktos kiedys skrzywdził...wyrzucil,okaleczyl,one zaslugują na druga szanę,na nastepny DOBRY DOM...A juz napewno na jakies przyzwoite minimum w schrrnisku.(cieply kąt i pelan miska).Prezydent miasta doplaca jakąs tam kwotę,ale to jest kropla w morzu potrzbeb.Zwierzakow co rusz przybywa...miejsca sa przepelnione:( JABYS MOGŁ POMOC TO MOGE CI PRZESLAC ADRES WWW LUB NR KONTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqweqweqw
tylko ze prawie kazdy daje na psy, koty, konie, a na dzieci- nikt. Moze to szok, ale schroniska i tak juz te kase tak przewalają że szook. Znajomy jak chciał dac na konia 200 zł to się dowiedział,, że to nie pokryje 2 % kosztów jego leczenia. I tak zreszta nie wiadomo, co fundacja z tym robi. A jak sie płaci na subkonto jakiegoś dziecka, to pieniadze na pewno trafia do niego, bo rodzice kontroluja stan tego subkonta, wiec fundacja nie ma mozliwosci zrobic przekrętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hospicjum, bo kazdy ma tam
szanse trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uma Bluthman
fajnie, mojj komentarz usunieto! a napisalam,ze ludzie sa dla mnie malo warci, dzieci niech sobie umieraja, skoro Bog tak chcial, i tak wyrosna na zbirow i mordercow, albo umra, po kosztach milionowych leczenia, co za roznica,chce by pieski mialy cieplutko, jedzonko i tyle, a bachory chca playstation i inne rzeczy ktore nie kazdy z nas ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uma Bluthman
marta a w jakim miescie? szkoda,ze nie wiedzialam bo dalam na inna fundacje (tez na pieski) ale taka nawet bogata (nie znaczy ze nie brakuje im kasy, ale widze jak ladnie im idzie wszystko, dbaja o te psy) p.s co nam przyjdzie z dania kasy dzieciakowi? a pieski? są takie kochane i wdzięczne... ostatnią kromkę chleba oddałabym pieskowi zamiast dziecku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqweqweqw
ale co z tego że bachory chca playstation? przeciez ze srodków zbieranych przez fundację, mozna wydwac tylko na rehabilitacje i leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jaj jej
wyjasnijcie mi o co chodzi z hospicjami ? to juz nie mozna umierac w domu? zreszta z mojej rodziny dalszej i blizszej nikt nie korzysta ze szpitali, hospicjow, centrow rozrywki, spelnienia marzen,podarowania slonca itp. itd.kazdy na wszystko sam pracuje....nie chodzimy nie zebrzemy po ludziach, pomagamy zwierzetom bo one bez nas sobie nie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolloo
ja od kilku lat odpisuję na fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko". Kiedyś w telewizji opowiadała o niej. I z oczu jej dobrze patrzy. Mam tylko nadzieję, że te pieniądze są przeznaczane na cele statutowe. Ale ja staram się ludziom wierzyć, a nie sądzę, żeby Pani Anna tą kasę defraudowała jak ci zjodzieje z "Maciusia" czy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1% na pieski daje ja...
panstwo polskie leczy za darmo romskie dzieciory bez ubezpieczenia, dlaczego mam dawac %na fundacje albo na WOŚP ? niech budżet państwa płaci na POLSKIE CHORE DZIECI a ja wole dać na PSY bo na to państwo NIGDY NIE DA w dodatku kara za znecanie sie nad psem jest koszmarnie niska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za konus!
Ja wspomagam Pomorski Koci Dom Tymczasowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfddd
to juz dawno zostało ustalone że miłośnikom psów padło już nieco na mózg i bardziej cenią życie tych zwierząt niż ludzkie:o "chorym dzieciom,ludziom pomaga panstwo" dobrze by bylo..z moich obserwacji wynika co innego. dopóki jest tyle głodnych dzieci,pozostawionych samym sobie staruszków którym głodowe renty nie wystarczają na leki nie dam ani grosza na kundle,niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfddd
juz się piszą wyzwiska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oddaję co roku na fundację spełnionych marzeń, zapraszam do nich na stronę www.spelnionemarzenia.waw.pl numer, który należy wpisać w PIT to KRS 0000128832 . Gorąco zachęcam wszystkich Państwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikullla
na zwierzęta , tylko i wyłącznie ! dzieci lubię ,ale im zawsze ktoś pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfbfg
na gluchoniewidome dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszkahejhop
Polecam zapoznanie się z fundacją L'Arche- pomagają osobom z niepełnosprawnością intelektualną prowadzić w miarę możliwości normalne życie :) Robią super robotę, poznałam i sprawdziłam, więc mogę szczerze zachęcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pieski :) Bo jak dasz na ludzi to odchorują a potem pójdą palić, niszczyć i mordować. Można też dać na konie które fundacje wykupują z rzeźni, na bezpańskie zwierzaki, na pszczoły (jest ich coraz mniej, a bez niech zginiemy), na lasy tropikalne itp. Inwestując w przyrodę i zwierzaki inwestujesz w siebie, jeśli dasz ludziom oni pochłoną jak worki bez dna a jak się nachapią narobią znowu szkód... Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×