Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teressa_1

Aktywność psa

Polecane posty

Gość Teressa_1

Pytanko do właścicieli psów (ja mam husky'ego) - jakie rodzaje aktywności zapewniacie swoim psom? Ja sporo z nim chodzę i biegam, rower ale ciekawi mnie co jeszcze jest dla psa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 282828
haski??uuu musisz mieć dobra kondycje i sporo czasu dla psa.póki śnieg leży kup mu szelki i podłącz sanki.ja tak robiłam, niestety wymiękłam i oddałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz w okolicy
takie niskie pagorki to jest najlepsza gimnastyka dla psa i dla ciebie przy okazji:D wbieganie i zbieganie z nich, tak do zmeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
tak naprawdę wszystko, co lubi pies jest wskazane, im więcej ruchu tym lepiej przez większość życia husky są bardzo aktywne i jeżeli nie zapewni im się odpowiedniej ilości ruchu to robią się nieznośne, uciekają, niszczą dom itp., one po prostu muszą się wyszaleć, wtedy są kochane ja mam malamuta, więc charakter ma podobny to nie są psy dla ludzi, którzy lubią pół dnia spędzać na kanapie ;) chyba nigdy nie miałam tak dobrej kondycji, gdy mój malamut był młody, teraz już jest staruszkiem i wystarczą mu spokojne spacery, ale przez dobrych kilka lat miałam codziennie zapewnioną sporą dawkę intensywnego ruchu u mnie nie sprawdzały się tylko typowo psie zabawy typu aportowanie patyka albo piłki - mój pies uznał je za idiotyczne ale uwielbiał spacery przy rowerze, albo wspólne bieganie w lecie raczej starałam się unikać biegania, bo dla niego w naszym klimacie jest za gorąco, ale chodziliśmy na długie spacery po lesie za to zima i chłodne okresy to idealna pora na maksymalny wycisk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teressa_1
Dzięki za odzew, już wiem trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
na jakimś forum typowo psim znalazłabyś pewnie większy odzew w jakim wieku masz psiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teressa_1
Tutaj po prostu najczęściej zaglądam więc tu zapytałam. Ale inne fora też przeglądam. Piesek ma prawie 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×