Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Troenna

Dieta a święta!!!

Polecane posty

Jestem już miesiąc na diecie. Minus 6kg w dół i strasznie się boję, że przytyję w święta. :/ Nie mam zamiaru się obżerać, ale nie chcę zrobić przykrości babci, która ma w zwyczaju przekarmiać rodzinę i bardzo pilnuje, aby w święta wszyscy dużo zjedli. Macie może jakieś patenty na uniknięcie konsekwencji świątecznego obżarcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj udawać zatrucie pokarmowe przed babcią :D A jesli nie pomoże, to po świętach zrób jednodniową dietę owsianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli babcia będzie wpychała w Ciebie jedzenie, powiedz, że mało jesz odkąd jesteś na diecie. Skoro 6 kg straciłaś w miesiąc, ja bym tego nie zaprzepaścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce zeby to chamsko zabrzmialo, ale chyba nikt Ci nie naklada na talerz i nie karmi sila. Ale wiem o czym mowisz, bo tez mam babcie, dla ktorej goscinnosc jest niemal jednoznaczna z przypraszaniem do jedzenia (jest kochana kobieta, ale to akurat bywa uciazliwe) i doswiadczenia tego typu z innymi czlonkami rodziny. Ja zazwyczaj mowie po prostu, ze dziekuje, jest pyszne, ale juz sie najadlam. Jesli namawianie trwa dalej, mowie, ze poczestuje sie chetnie pozniej i po jakiejs godzinie-dwoch faktycznie biore jakis totalny drobiazg typu mandarynka albo jedna kostka czekolady. A skoro nakladam sobie na talerz sama i komentowana jest wielkosc mojej porcji, to zaczynam od naladowania sobie na talerz sterty salaty, tartej marchwi albo innego tego typu niskokalorycznego dodatku do posilku i mniej rzeczy, ktorych nie chcialabym zjesc za duzo. W ostatecznosci mowie po prostu, ze jestem na diecie, sporo juz schudlam i szkoda by mi bylo zaprzepascic efekty. Jednoczesnie probujac bezpieczne porcje babcinych przysmakow i wychwalajac je ile sie da .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×