Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ala Prokop

powiększanie piersi

Polecane posty

Gość gość
c.d sama zbieram na operacje pomału bo to dla mnie majątek bo zarabiam grosze, nie chce byc do końca życia Tereska Deską mam dośc staników wypchanych watą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samadeo
Dr. Murawski to chyba najlepszy specjalista chirurgii plastycznej w Warszawie, ma duże doświadczenie i przede wszystkim wie co robi, możesz śmiało iść na konsultację do elite, dr wszystko ci na spokojnie wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OnaZdolna - we Wrocławiu poza Prestige Clinic (próbuj się dodzwonić bo warto!), możesz jeszcze spróbować do dr Nawrockiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige Clinic i dr rataj sa reklamowani od kilku dni na roznych forach. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a porównywała któraś z Was taki Wrocław do Warszawy - jak wyglądają ceny zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoonka
Wydaje mi się, że Wrocław i Warszawa będą podobne cenowo - zależy pewnie jeszcze do kogo zajrzysz, bo klinika klinice nierówna. Ja robiłam we Wrocławiu 2 lata temu i każda lepsza klinika gdziekolwiek nie zajrzałam miała zbliżone do siebie ceny za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
Powiem szczerze, że cena nie była dla mnie dłównym kryterium jak chciałąm powiększyć biust. Sugerowałam się tym żeby to było zrobione przez fachowca. Ale powiem Wam że u mnie się dużo zmieniło w życiu dzięki operacji - zwłaszcza w srawach sercowych., bo przestałam być płaska. Wcześniej wyglądałam jak chłopak. A teraz :D jak stuprocentowa kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Nikt oprócz nas, płaskich nie wie, jak to jest :( z reguły osoba grubsza moze schudnąć itp. a piersi - nawet jak założysz push upy, to po zdjęciu stanika prawda wychodzi na jaw. I nie chodzi tu tylko o panów, ale też o naszą samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
no dokładnie, Toyska ma rację - ważna jest nasza samoocena i to jak się czujemy:) bo wlasnie po to sa operacje piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam małe piersi i udało mi się powiększyć je bez operacji dzięki temu preparatowi http://nplink.net/y1L2rPtm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby preparat powiększył piersi to muszą być chyba jakieś czary. Uwierzę, że dobre kremy moga pomóc w walce z rozstępami, cellulitem, ale nie powiększą nam piersi niestety. Jeśli ktos chce mieć większy biust, to lepiej systematycznie odkładać i wybrać się na operację. Może nie jest to tani zabieg, ale spokojnie da się uzbierać taką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie! ja takiego samego zdania jestem! jednak nie ma preparatów które by powiększały na stałe piersi...chyba że wlaśnie implanty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to jest najtrwalszy i naskuteczniejszy sposób na powiększenie piersi:) taka jest prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałam pigułkom Breastfem NYV i z ręką na sercu mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no trochę nas jest tych fanek implantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Żadnym preparatom nie ufam i łączę się z wami - tylko operacja! A najlepiej u sprawdzonego specjalisty dlatego już spieszę z pomocą w tej sprawie. Polecam wam dr Chomicką z Lux Medu na Puławskiej w Warszawie, na pewno się nie zawiedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianno
Dla mnie cięcie swojego ciała to ostateczność .... Lepiej spróbować ziołowe i naturalne preparaty na powiększenie piersi. Próbowałam i fajny efekt daje ProBreast :) Po kuracji piersi są jędrniejsze i większe wiadomo że nie o dwa rozmiary ale zawsze swoje ! Bez bólu bez powikłań !. Zdrowie jest ważniejsze . Próbujcie preparatów naturalnych jeżeli to nie będzie wam dawało oczekiwanych efektów dopiero wtedy można myśleć o operacji ale tak jak pisałam wcześniej to na prawdę ostateczność :) (To tylko mój punkt widzenia nie chcę tutaj nikogo obrazić ) Tutaj macie link do kuracji tego leku który ja używałam i jestem w 100% zadowolona ! : http://nplink.net/06mSemtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialem ostatnio na zbiorniku fajna cycata laske i powiem wam ze tam ma cycki idealne chyba miala nicka zeby_zycie_mialo_smaczek czy jakos tak to jest w sumie para ale laska jest mega cycuszki ma duze naturalne okragle normalnie k***s sam staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes451
Racja, przede wszystkim trzeba być pewnym swojej decyzji, znaleźć dobrego chirurga, ale również wybrać odpowiednie implanty. Nie przemawiają do mnie te nowoczesne metody powiększania piersi wlasnym tluszczem czy kwasem hialuronowym... Na rynku jest wielu producentow implantow,np.Mentor, które uchodzą za najbezpieczniejsze, pozwalające na pełną diagnostykę piersi po operacji, wybierane również przez wiele popularnych celebrytek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie myślę że najwazniejsze to jest jednak przekonanie do lekarza. a tak mozna sie przekonać na konsultacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela ma racje! najważniejsze żeby mieć przekonanie do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was może polecić dobrego chirurga z Wrocławia lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaK100
W Orthos w Komorowicach przyjmuje dr Wojciech Wacławowicz. Polecam z całego serca ponieważ odmienił moje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo czeka się na wizytę i później na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaK100
Czekałam niecały tydzień na konsultację i ze 2 tygodnie na operację ale to dlatego, że musiałam poukładać tematy zawodowe. Generalnie bardzo sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett77
Ostatnio czytałam o powiększeniu piersi tutaj: https://beautytester.pl/beauty_services/implantacja-piersi/ i powoli zaczynam przekonywać się do poddania się zabiegowi. Sporo dowiedziałam się tez o implantach i wspomniane w artykule Mentory uwazam za dobry wybor. Producent daje dozywotnia gwarancje, a brak chipu rzeczywiscie pozwala na bezproblemową diagnostyke piersi po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HarmionaPL
Ja również polecam DR Wacławowicza i Orthos. Zabieg przeszłam idealnie! pełna profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×