Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ala Prokop

powiększanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś może stosował tabletki perfect bust? http://perfectbust.com.pl/ Widziałam jak na innym forum jedna dziewczyna opisywała (bardzo przekonująco przyznam) ich działanie Jednak zalezy mi na większej ilości opinii na ich temat. Ktoś coś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famefatal
Brałam te tabletki.Efekt jest chociaż musisz uzbroić się w cierpliwość ponieważ sama widziałam go dopiero w drugim miesiącu brania ( na co byłam przygotowana ponieważ tak pisały dziewczyny na forum wizaż na którym dowiedziałam się właśnie o tych tabletkach). Co do efektu to bardzo dobry. Nie spodziewałam się powiększenia ale ujędrnienia ale biust powiększył się jak i ujędrnił. Wygląda zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w tabletki, po nich może piersi puchną, tak jak i reszta ciała, ale nie powiększą się wyraźnie jak po operacji. Bardzo dziękuję za polecenie Orthos, byłam już na konsultacji, w przyszlym miesiącu operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paciaciakowa
Ja po tabletkach spuchłam i nie mogłam pozbyć się wody z organizmu.. nie wiem co było przyczyną - najprawdopodobniej jakaś reakcja alergiczna. Po roku od tego zdarzenia chce jedna wrócić do tematu. Też myślę nad tym szpitalem Orthos bo już nie jedno dobre słowo słyszałam. Czas pokaże czy dojrzeje do decyzji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suralka
Też mi się nie wydaje, że tabletki mogą coś zdziałać na powiększanie piersi chyba tylko operacyjnie to przynosi fajny efekt... od jakiegoś czasu się zastanawiam nad tym rozmawiałam z mężem on ma mieszane uczucia. Znam gabinet http://medykestetic.pl do którego chodzę na inne zabiegi i jestem zadowolona ale jak przekonać się do powiększenia piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłamm amerykański tablettki breastfem.dzięki nim nóż i silikon jest poza mną, a deprechę miałam straszną w wieku 22 lat nie musiałam nosić stanika.teraz otyle się to zmieniło że mam ładne piersi .nie duże ale zawsze piersi.wcześniej wystawały tylko brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku piersi od zawsze były kompleksem i chciałam je powiększyć od zawsze. Dopiero w wieku 26 lat uzbierałam na to pieniądze i udałam się na operację. Wszystko przebiegło bez żadnych problemów, zabieg robiła dr Jędrys i przygotowała mnie naprawdę dobrze. Wiedziałam, czego mogę się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelaMona
Po co od razu powiększać piersi operacyjnie, nie lepiej poszukać na początek nieinwazyjnych środków? Ja stosowałam ten preparat https://www.chcemyschudnac.pl/breastfast/ i mam piersi większe o rozmiar, bez bólu i ryzykownej operacji. Wiadomo, że nie powiększa do rozmiaru balonów, ale przynajmniej to bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Polecam serdecznie klinikę Orthos. Dr Wacławowicz to specjalista, który w pełni spełnił moje oczekiwania i udało mi się uzyskać piersi moich marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Ja po dwóch ciążach miałam piersi w stanie tragicznym, dlatego zdecydowałam się na korektę i lekkie powiększenie biustu u dr Pabiańczyka. Obecnie jestem po i czuję się z tym super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Tak, zgadzam się!! Powiększenie piersi zdecydowanie zmienia wiele, u mnie nie była to duża miana rozmiaru, ale i tak czuję się o niebo lepiej, kształt i wygląd jest naprawdę zadowalający estetycznie. Wszystko odbyło się u dokora Wacławowicza w Orthos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie! Żadne tabletki dziewczyny. Ja byłam też w Orthos ale akurat u Pani Doktor Bagińskiej. Zdecydowałam się na implanty anatomiczne po karmieniu piersią i wyglądają one bardzo naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem jakoś przekonana do tabletek, troche to dla mnie takie nacięganie na kase przez producentów 🙂 

Sama się nie wykonywałam powiększania bo uważam, że mój rozmiar jest w sam raz, lubie swoje piersi i mój partner też więc wszyscy zadowoleni. Opinie od koleżanek mam taką, że lepiej zamiast implantów spróbować zabiegu powiększania własnym tłuszczem podobno aktualnie najbezpieczniejsza metoda więc chyba warto się nad nią pochylić a i problemów z ewentualnym przemieszczaniem się implantów można uniknąć 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×