Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hi hi hija poki co mam 2 pary spioszkow i rajstopki,od znajomej która się nie mogla powstrzymać aby tego mi nie kupic;)Poza tym kompletnie nic.Mam nadzieje,ze troszkę zostane obdarowana przez znajomkow,bo przyjdzie na bank napaść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet ja ruchy czuje najczesciej wieczorem w łózku. Ale ze duzo czasu spedzam w lozku takze w dzien zdarza mi sie poczuc. xxx Ja niczego po pierwszym dziecku sie nie pozbylam bo wiedzialam ze to nie ostatnie. Mam naprawde wszysto- lozeczko, wanienka, fotelik samochodowy, krzeselko do karmienia, laktator, mase ciuszkow... naprawde ciesze sie ze nie musze tym sobie zaprzatac glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet jak ktoś cus chciał mi dac to nie brałam bo miałam nie mieć pociech;) To teraz mam kare za takie myslenie i musze zbierac wyprawke calymi silami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack uzbierasz wszystko. Masz jeszcze duuuzo czasu. xxx Dopadła mnie rwa kulszowa. Miałam w pierwszej ciązy i kilka razy w roku juz po urodzeniu. Mam juz naprawde dosc. Chyba pogrzebie marzenia o 3cim dziecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży tak się bałam zapeszyć, że wózek, łóżeczko i podstawowe ciuszki i wanienkę kupiłam przed samym porodem, wcześniej tylko robiłam z mężem rozeznanie, gdzie co i jak ma kupić gdybym wcześniej poszła do szpitala:) I pomału później zaczęliśmy kompletować wyprawkę, więc nie maco się na razie tym przejmować:) A teraz myślę, ze na jesień gdzieś w październiku, zacznę wynosić ze strychu te pierwsze kartony, przejrzę co się nada, a co muszę dokupić. Będę siedzieć i się nudzić to będę prać i prasować hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Ja też dołączam do grudniówek :) Wczoraj byłam na pierwszym usg, dziecko wczoraj miało 12 tyg i 6 dni.. To moje pierwsze dziecko i teraz mam głupie pytanie :D Dziś wychodzi 12t 7dc..czyli 13tc na moje rozumowanie.. Czy to jakoś inaczej jest liczone w ciąży? Np po skończonym 7dniu ciąży..? Ogólnie do tej pory czuję się dobrze, nie wymiotowałam ani nic z tych rzeczy. Jedynie co jestem mega senna szczególnie popołudniami, częściej muszę coś przegryźć :P no i powoli powiększam się..Nie wspomnę o piersiach, które urosły z 2 rozmiary, ale to właściwie przed terminem @ już się podziało, co dało mi do myślenia :) A że @ miałam regularną, to po 6-7 dniu spóźnienia zrobiłam test i pratycznie na wynik czekać nie musiałam długo..:) Termin mam na 13 grudnia, dziecko ma 6,58 cm, ja mam 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, koleżance, której oddałam foteliki dla pierwszego dziecięcia właśnie się urodziła druga córka (3,5 mies.). Chyba nie wypada powiedzieć "oddawaj!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyszak. Jezeli oddalas to raczej glupio zabrac choc z drugiej strony jezeli piszesz o foteliku-nosidelku to na dobra sprawe w grudniu juz jej moze byc niepotrzebny. Pogadaj, na pewno zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Zapowiada się przyjemny dzionek,suuuuper:) Małgosia ja mam podobnie...niby jeszcze dużo czasu ale jednak myśląc w co się zaopatrzyć dla dzidziusia-mam mętlik w głowie....ale damy rade...:) Mam pytanie odnośnie wysypek w ciązy...macie jakieś alergie....???ja mam na plecach w okolicy lędźwiowej ale nie jest zbyt uciążliwa,czasem zaswędzi...ale zastanawia mnie to...teraz te pomidory truskawki...lubią tak na mnie działać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się będę kupowała podwójnie...dla dzidziusi :) :)poprawka...... a co do luteiny to mialam odstawioną w 9tyg ciąży z dnia na dzień i wszystko spoko....ale bałam się strasznie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie odzywam sie, ale podczytuje na biezaco! :D W czwartek bylam na usg, dzidzia zyje i rosnie, to najwazniejsze. Mam jakies bakterie, jak zwykle i juz mam recepty wykupione, dzis zaczynam dzialac z leczeniem. Zakupy wyprawkowe planujemy po 20 tyg, czyli jak to mowi moj maz: po badaniach planetarnych :P Dzis mam 14t3d i waga moja: +1,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki :-) ja mam wizyte już w czwartek normalnie nie mogę sie doczekać :-) a z tymi r****mi to i ja czuję takie delikatne muśnięcia właśnie wieczorem i tak przypuszczałam że to może być moje bobo:-) a co do wyprawki t ia część rzeczy mam po synku ale na pewno dostanę też paczuszkę po dzieciaczkach bratowej:-) aczkolwiek nie odmówię sobie kupowania czegoś nowego dla malucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakims cudem wlaczylo mi sie okienko do pisania bo wg mojego kafe trwaja prace konserwacyjne :D wiecie co ja nie wierze w przesady i juz pomalu zaczynam cos tam podpatrywac i wogole ;) niestety uciekam od was na weekend ;) nauka i chrzciny niestety :d takze zycze milego i spokojnego weekendu ! i podczytam co u was w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak tytulem tej wyprawki-pytanko do mam-jaki wozek polecicie?Myslalam o wielofunkcyjnym,nie ukrywam,ze cena tez dla mnie stanowi wazna kwestie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczyny- i ja czekam do czwartku! :D my ogladaliśmy wózeczki, i zdecydujemy się na pewno na taki z gondolką i ze spacerówką w jednym. Fotelik kupimy osobno. Poza tym, dziś ja zaczynam dzień od truskawek z cukrem i śmietanką :D U nas dziś słonecznieeee, i Wam mamusie życzę dużo słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monteblack- ja mam dokladnie taki 3w1. http://allegro.pl/wozek-3w1-x-lander-xt-fotelik-x-car-full-i3296335701.html Nawet w takim samym kolorze. Powiem tylko tyle że prowadzi sie jak mercedasa :) Jestem mega zadowolona i nie zamienilabym na zaden inny ( a prowadzilam kilka innych u znajomych lub u siostry). Znajoma ma model XA (taki sam tylko 4kołowy) i również super sie prowadzi. Ja z nosidelkiem i torba placilam 5 lat temu cos okolo 1300-1400 zł ale jak widzisz mozna kupic uzywany duzo taniej. Naprawde dobry wozek to podstawa udanych spacerów. Dla dziecka moze niewiele toznaczy ale uwierz kochana że dla "kierowcy" ma ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem polecam. Naprawdę warto. Można też poźnej nieźle sprzedać wiec nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha78
Przepraszam za szczerość. Czytam i mam wrażenie,że forum jest dla kilku dziewczyn i jak ktoś nowy zadaje pytania, to nikt się tym nie interesuje. Mówicie o wózkach, śpioszkach, a na te sprawy macie jeszcze sporo czasu. A czytam,że dziewczyny mają poważniejsze sprawy, np. dotyczące zdrowia Maleństwa. Zatem dziewczyny słuchajmy (czytajmy) siebie nawzajem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gocha masz rację tutaj jest parę dziewczyn które tworzą tak zwana paczkę i całe forum toczy się wokol nich kiedy prowitaminka pisze że wymiotuje to każdy jej odpisuje jaka ona biedna ale kiedy inna dziewczyna pisze że wymiotuje całymi dniami to nikt tego nie zauważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha...pytałaś o płeć, ale jakoś wątpię,zeby tak wczesnie było widać płeć i w 100 %. Jeżeli chodzi o wózek to ja po swojej córce nie mam, bo wylądował na śmietniku, bo takie gówno kupiliśmy. Teraz planuje z firmy Jedo, bo mają największe gondole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam do Was wczoraj ale zostalam totalnie zlana. Was interesuja wozki spioszki itp a nie bierzecie pod uwage problemow ktore sa bardzo istotne. Bylam wczoraj na usg i uslyszalam ze moje malenstwo nie ma widocznego pecherza. Pytalam czy ktoras sie z tym zetknela ale nic , cisza. To forum powinno byc zamkniete dla paru osob ktore maja problemy innych gdzies. Ale jak widze jest jeszcze kilka innych osob ktore podzielaja moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofilebork...czytałam też twoją wypowidź, ale nic nie pisałam,bo nie spotkalam się z takim przypadkiem. Ale pisz, co lekarz powie na następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wpisy tez nie raz były zlewane cieplym moczem ale takie to uroki publicznego forum, szczegolnie takiego jak cafe które non stop szaleje,ucina i nie publikuje polowy watkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma pojęcia o pęcherzu, mi lekarz po prostu powiedział, że wszystko jest super, zaakceptowałam tą odpowiedź :) Myślę, że jeśli Twój lekarz widziałby szanse na jakieś patologie, to kazałby Ci wkrótce przyjść na kolejne USG. Skoro nic z tym nie zrobił, to jak mniemam jest to normalna sytuacja. Tak bym to zrozumiała, ale nie wydawało mi się to na tyle odkrywcze, aby pisać ;) A co do pomijania postów niektórych - to publiczne forum i niestety takie są jego "uroki". Jedne wypowiedzi przykują uwagę, na tyle, żeby odpowiedzieć, a inne jakoś nie...mimo że są o tym samym. Niestety chyba trzeba po prostu to zaakceptować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! no i jak zauwazyła monteblack, wybitnie słusznie, wina jest często po stronie kafeterii... bo dyskusja zamiast płynąć naturalnym torem, zależna jest od tego czy coś się wyświetli, komu, kiedy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Napisze w swoim imieniu bo nie wiem jakie jest stanowisko innych. Skoro ktos na forum pyta o sprawy o ktorych ja nie mam zupelnie pojecia to wybaczcie że nie odpisuje (tofilebork- ulżyłoby ci jakbym napisala "nie pomoge bo nie wiem)". Nie czuję że jakieś paczki się porobiły, po prostu z niektórymi dziewczynami kontakt na forum jest juz długi i może tak to wygląda. Nie rozumiem tylko zarzutu że piszemy o śpiszkach i wózkach bo niby jest na to czas- nie interesuje to kogoś lub nie ma nic do powiedzenia to nie pisze, proste. Tak jak pisze Monteblack i moje posty nie jednokrotnie zostały bez odpowiedzi i jakos nie narzekam na to pod pomarańczowym nickiem. I najwazniejsze! Jeżeli któreś z Was piszą na forum od wielkiego święta to co się dziwić że Was nie znamy- tak jak w życiu i w pracy... z kims jest sie blizej z kims dalej. Dziewczyny piszcie, pytajcie, udzielajcie sie... dajcie sie poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×