Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej, ja tez jak mam wolna chwilke to podczytam :) ciesze sie, ze Wasze malenstwa ochoczo podskakuja i machaja i daja znac ze maja sie dobrze:) Provitamina - bardzo wspolczuje tego ciaglego zlego samopoczucia :( ja wiem, ze mi bylo ciezko i juz wysialalam psychicznie i popadalam w depresje przez ciagle mldosci i wymioty .. ale odpukac od tygodnia jest niebo lepiej wiec i moze dla Ciebie jest szansa?? nie mozesz tak sie czuc do konca ciazy bo to przeciez niezmiernie wykanczajace :( ja w sierpniu ide juz na maciezynskie:) juz sie nie moge doczekac! pozdrawiam w ten piekny upalny dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fajne forum i moge polecić bo sama juz korzystam:), zobaczcie i dajcie znać jak sie podoba :) ebobas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fajne forum i moge polecić bo sama juz korzystam:), zobaczcie i dajcie znać jak sie podoba :) ebobas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko z córka :):):) przepraszam was dziewczyny za ten spam! Ladowalo sie wysyłanie wiadomości chyba z 5 minut i wysłało tyle wiadomości dopiero teraz sie wysłało. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba fora mi się podobają, teraz o dziwo widziałam wszystkie posty mniej więcej w czasie jak się pokazywały, cud nad cudy ;) Chyba wpadnę na ebobasa, bo Insonia nas tam nawet zapowiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Tak mi smaka narobilyscie tymi truskawkami ze wlasnie ich troche zjadlam. Ja Wam powiem ze ja sie w tej ciazy czuje poki co wrecz superowo. Nie wymiotuje , czasami cos zamuli ale ogolnie jest ok. Wspolczuje Wam tych wymiotow. Przechodzilam to w poprzednich trzech ciazach i wiem co to znaczy. A ja w piatek mam wizyte razem z usg i juz sie nie moge doczekac. ciekawe czy na przelomie 12/13 tygodnia bedzie widac plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie :) juz pisałam do Pan o ewentualnym oczywiście przybyciu nowej rzeszy Mam Grudniowych :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pierw ustalmy gdzie sie przenosimy bo widze wersje sa rozne a tak rozejdziemy sie po forach i bedzie L:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×