Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

I tez planuje od pn powrocic na aque...Gnusnieje...Zawsze pelna energii,z dobra kondycha mimo wagi,lapalam zadyche podczas szybkiego spaceru pod gorke.Tak być nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli82 chetnie sie zamienie! u mnie od tygodni nic tylko chmury i deszcz :( a w nocy wyciagam druga kolderke bo zamarazamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
u Mnie tez parno i duszno plus plaga komarow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia....
hej dziewczyny, jestem w 19 tygodniu. termin mam na 16.12.13. w ogole nie widac mi brzucha.. tylko pojawia sie od pepka w dol gdy leze.. jak bardzo jestescie "brzuchate"? obawiam sie ze cos ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu u kazdej kiedy indziej pojawia sie brzuszek ;) jesli to twoja pierwsza ciaza zapewne pojawi sie pozniej ;p chociaz to nie jest regula. mowia ze u tych szczuplych widac go wczesniej a ja sie z tym nie zgodze bo moja bliska znajoma "dostala brzuszka" dopiero w 7 miesiacu i to leciutkiego. a dziecko bylo normalne w wielkosci jak na swoj czas. mi osobiscie brzuszek coraz bardziej wyskakuje ale najbardziej go widac i czuc jak poloze sie na plecach, wtedy tez najbardzej czuc dzidzie. a szczupla nie jestem :P sama juz bym chciala miec brzuchola najlepiej taki typowy twardy okraglutki :D no ale coz :D w pierwszej ciazy ponoc brzuszek pojawia sie pozniej niz w kolejnych ;) monteblack u mnie zadyszka na porzadku dziennym :D nie wiem czemu gdzie caly czas smigam jak glupia :P po za tym moja waga mnie przeraza... -7 kg od poczatku ciazy. moj gin bedzie mial uzywanie na kolejnej wizycie ;/ a zdaje sie ze jem normalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia....
dokładnie, to moja pierwsza ciąża ;) należe do tych średnich, mam 168 cm wzrostu i waże 58/59 kg. szersze biodra..moze tez to wszystko dlatego :) jak dla mnie to wszystko bylo ok.. tylko rodzina i przyjaciele bardzo sie tego braku brzucha czepiają ;) dzieki za odpowiedz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
Dziewczyny to prawda, ze w pierwszej ciazy pozniej brzuszek jest bo miesnie sa mocniejsze. Teraz w drugiej szybko mi wyrzucilo brzuch. + Moja malautka chora. Dzieci byly dluzej w zlobku na sloneczku i ona ma goraczke i wymiotuje i czuwam przy jej pokoiku. Byly fajne plany dzis na wieczor i mala miala do dziadkow pojechac, ale w takim razie wole zostac z nia w domu. Powiedziala, ze zjadla ziupke i zaczela pluwac i glowka ja rozbolala czyt. wymiotowala i goraczke ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy ! Ja jestem w 20 tyg ciazy.Pierwsza ciąża.Brzuszek u mnie tez ledwo widac.mocniej wieczorem. jakas chudziutka przed ciaza nie bylam. Wczoraj mialam usg, dziecko prawidlowej wielkosci, wiec sie nie martwie. Kolezanka w tym samym tygodniu miala juz 2 razy taki niz ja :) .Polowa ciazy a ja nadal mam ciuchy nie ciazowe i spodnie tez :) . cos kolo 4 kg do przodu ! Dzis mnie lekoo jakby szypalo w podbrzuszu, mialyscie cos takiego ? ja to zaraz panikuje :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia....to moja druga ciąża, raczej jestem szczupława, a brzuchol mam duży, muszę już nosić ciążowe ubrania. A ruchów na czuje, mimo,że zaczełam wczoraj 19 tydź. Czuje tylko jak gdzies sie umięsci z jednej strony, mam twardą gulę pod ręką, albo jak gdzieś centralnie siedzi mi na pęcherzu, aż wykręca :) zielonoozka....pewnie mała dostała małego udaru słonecznego, stąd wymioty i gorączka po słońcu. U nas upałów ciąg dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja cały czas w szpitalu. W poniedziałek będzie usg, które zadecyduje co dalej- czy wychodze, czy zostaje jeszcze trochę. Dziś mój GP wrócił z urlopu. Powiem Wam, że lepiej mi się zrobiło, jak go zobaczyłam. Poczułam też, że bardziej się przyłożył podczas obchodu do sprawdzenia co u mnie. Wszystko Wam opiszę jak wyjde. No a jest co pisać. Mam nadzieję, że u Was dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ostatnio jakaś taka straszna cisza na forum się zrobiła ;) Ja mam za tydzień drugi skan wiec nie mogę się doczekać aż dowiemy się jakiej płci jest dziecko :) atomooffka - życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia :) Mam nadzieję wszystkie mamusie czują się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam kciuki. Jak tam Wasze maleństwa? Moje dzisiaj ani razu do mnie nie zastukało. Ciekawe czy to przez ten upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_87
Hej! Atomoffka jak sie czujesz? Dalej w szpitalu? Ja dzisiaj mam usg - juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc malenstwo. Mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze na tym polowkowym usg. Maly co raz mocniej i czesciej kopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja malutka skacze fika i kopie jak wariatka coraz mocniej :D troche ja wczoraj meczylam;p naciskalam lekko z jednej strony to ona z drugiej kopala :D atomooffka jak tam? przypuszczam ze bardzo fajnie lezy sie w szpitalu w taki upal. natalia trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie niby juz ok, ale zostaje jeszcze na obserwacji: dzień, dwa lub trzy. Tak upadł w szpitalu to coś cudownego. Chociaż mój mąż twierdzi, że może i dobrze, że ten najgorszy upał spędzę tutaj. Natalka-trzymam kciuki. Ja to na każdym usg, krzyczę by nic nie mówili o płci, bo mąż musi być przy badaniu. Ps. Internet w telefonie to coś cudownego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka atomooffko! Moja przyjaciola tez znalazła się w szpitalu,poslizgnela się wychodząc spod prysznica i strasznie się potlukla.Ile do biedy trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch strajkuje...Nic go nie czuje nadal...Tzn od kilku dni jakiś spokojny,nie czuje ani mrowienia ani tymbardziej kopniakow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monteblack - mi ciężko stwierdzić bo nie czuję jeszcze ruchów ale może powinnaś się zgłosić do lekarza jak masz taką możliwość i sprawdzić czy wszytko jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam usg 18.07,wsio było oki,na wczasach maluch szalal codziennie;),teraz te kilka dni dziki spokoj...W sb mam polowkowe to już nie będę robic zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Nie wiem czy mnie jeszcze ktos pamieta ale kiedys duzo pisalam tutaj. Nawet nie zauwazylam ze wpisalam sie jako gosc...ten gosc co nie czuje ruchow dzidzi i byl w szpitalu - post z 24 lipca to ja... x atomooffka - wspolczuje i trzymam kciuki u mnie teraz nerowowka ruchy jak nie bylo tak nie ma - dzis znow wizyta i tylko pytanie co dalej x u mnie bez zmian rano mdlosci, czesto migereny ale mecze sie bez lekow bo apap nic nie daje tylko mroze recznik no i ten brzus i jeszcze lozysko martwi zobacze co powie lekarz. Poza tym wariatkowo dom -dzieci-praca i zaczelam generalny remont wiec zakupy, kafle, umawianie ekip i robienie juz na raty wszystkiego... x ps. plci nie znam i nie wiem czy poznam, waga jak to waga do przodu brzus wielki, ogolnie zyje b. intensywnie, leci 21tc... x Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
Hej dziewczyny :) + Kroptuska bardzo mmnie cieszy, ze znowu jestes z nami :) + atomooffka duzo wytrwalosci dla Ciebie w tym szpitalu + Ja rano robilam badania i pojechalam do naszego laboranta z moja dziewczynka. Ludzie sie smiali bo moj maluch trzymal mnie za reke i mowila: mamusia Ty sie nie boj bo pojdziesz do kąta :D + Czuje sie dobrze i ruchy malucha sa bardzo wyrazne. Dzisiaj ja mala odbierzemy ze zlobka to jedziemy na plaze nad takie fajne jeziorko. A teraz na zakupy w tym musze skomponowac kosz slodyczy dla Pan ze zlobka bo mala chodzi tylko do konca miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wrocilam z tygodniowych wakacji z nad morza , bylo goraco ale troche odpoczelam tak jak chcialam od garow i sprzatania. przez te upaly zle sie czuje boli mnie glowa slabo mi jakos serce mi szybko bije a wczoraj to juz mialam mega zgage zaczelam 21 tydz w zeszlym tyg przez caly tydz mialam 3 dni przerwy od rzygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kroptuska z powrotem! Odebrałam właśnie wyniki krwi. Mam lekką anemię i znowu gorsze wyniki z tarczycy (szwankuje mi ft4, przy prawidłowych wynikach tsh i ft3). Wizyta w sobotę u innego lekarza, bo GP jest na urlopie. Chociaż po ostatniej przygodzie, gdy mnie nie przyjęła na wizytę i musiałam jechać do szpitala, zastanawiam się, czy na stałe nie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja cały czas w szpitalu. Dziś ordynator powiedział, że jak nie będzie trzeba do czwartku, podać mi kroplówki, to w czwartek zrobi badanie, które zadecyduje o tym, czy wychodze, czy też nie. Tak więc jak to powiedział mój GP, mam teraz przymusowy pobyt w "sanatorium". No ale lepiej być pewnym, niż się później stresować. Jeśli wyjde w czwartek, to wyjdzie, że spędzę w szpitalu 10 dni. Rzecz jasna liczę się z tym, że przetrzymaja mnie do piątku. Mój mąż, zaczyna mi marudzić, że coraz gorzej znosi ten mój szpital, że spać nie może, że nie wie co z sobą zrobić, że brakuje mu mnie, mojego ciągłego gadania i przytulania się. Jakie to kochane ;) Kropustka- strasznie się cieszę, że do nas wróciłaś. Będzie dobrze z r****mi dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPysia
Witajcie Dziewczyny :) moja 18 tydzień ciąży. W sobotę masakrycznie się zdenerwowałam i teraz boję się o dzidzię. Niedługo mam badania genetyczne usg i nie mogę się doczekać, żeby usłyszeć że wszystko z maleństwem w porządku. Boli mnie brzuch :( z innej beczki, czy planujecie już zakupy? oprócz ciuszków i kosmetyków dla maleństwa ja będę musiała kupić laktator, pas po porodowy i biustonosz do karmienia. Czy możecie mi podpowiedzieć z jakiej firmy można nabyć laktator niedrogi a dobry? zupełnie nie wiem jak wygląda odciąganie pokarmu, zamrażanie i odmrażanie w praktyce. Czy któraś z Was ma doświadczenie w tej materii? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze ułożyło :) PS. Atomooffka uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Ja jestem po drugim usg (czyli ostatnim). Dziecko rozwija się prawidło, jest aktywne, co daje mi coraz bardziej odczuć kopniakami i przesuwaniem się :) Próbowałam jakoś pod włos wziąć lekarkę, co może powie nam pleć..ale niestety :/ nie mówią i tyle..:/ Wydaje nam się, że widzieliśmy jąderka :D ale w sumie sami nie wiemy, co widzieliśmy :) Musimy poszukać prywatnej kliniki albo poczekać do września jak w Polsce będziemy i jakoś prywatnie też. Do tego dostaliśmy informację, że przydzielono nam mieszkanie (kupno) i mamy się jak najszybciej umówić na oglądanie i załatwiać notariusza, kredyt itd.. Więc teraz będzie okres na wariackich papierach.. Życzę powrotu do zdrowia tym które ostatnio mialy problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×