Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

gocha...no właśnie jakoś tak u nas jest,że rodziny wielodzietne to już patologia. Ale jak ktoś ma warunki to czemu nie. Moje kuzynostwo już teraz dorosłe jest z takich większych rodzin, oni sami też mają po 3 dzieci i teraz wszyscy sobie razem jeżdżą na wakacje, spotykają sie itp. Tylko taka kwestia,że ich po prostu stać. Moja siostra ma 4 dzieci, ale dwoje już nieplanowane. Stało sie, ale jakoś dają sobie rade. Ja mam nadzieje,że w końcu w czwartek poznam płeć, bo chciałabym już się pomału też rozglądać za rzeczami dla dzidzi. No jak będzie dziewucha to ubraniowe zakupy odpadną, bo mam po córce, jak chłopak, no to trzeba będzie już pokupować troche rzeczy. No i wózek koniecznie do kupienia też mamy. Ale u nas ciężkie, duszne powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie. Chcieliśmy mieć dużą rodzinę, mamy 72 metrowe mieszkanie, obydwoje z mężem pracujemy i organizacyjnie dajemy radę:-) Co do tych dziewczyn,które rozglądają się za wózkami, to moje doświadczenie mówi,że lepiej kupić tańszy wózek głęboki, a wydać więcej pieniędzy na spacerówkę, bo dziecko dłużej będzie z niego korzystało. Przy pierwszym dziecku też chodziłam za wózkami, wydaliśmy sporo kasy na 2 funkcyjny, a jak córka skończyła 10 miesięcy kupiliśmy mniejszy, lżejszy wózek spacerowy. Ale rozumiem,że dla pierwszego dzieciątka chce się najlepsze rzeczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Gocha dałaś mi do myślenia z tym wózkiem. Fotelik samochodowy mam, fajną spacerówkę też mam, tylko w sumie nie mam tylko głębokiego, bo wywaliłam na śmietnik, bo taki złom był. Ale w sumie po co mam kupować wózek ze spacerówką, jak faktycznie można sam głęboki. A znalazłam coś takiego na allegro, aukcja nr 3439940949, 550 zł. fajny, skrętne koła, duża gondola. A na lato będzie już można przerzucić dziecko do spacerówki, tam też rozkłada sie na płasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Chwilke mnie nie było ale robiłam sobie generalne porządki w domku i trochę przygotowuje się do wizyty rodzinki. Monteblack super że na wizycie wszystko u Ciebie i dzidzi wyszło ok. Atomooffka musisz się teraz bardzo oszczędzać i jak najwięcej wypoczywać. Gocha78 u mnie też jest teraz czwarte dziecko w drodze i jakoś nie przejmuje się gadaniem ludzi że w tych czasach tyle dzieci. Wszystkie były u mnie planowane i ciesze się z tego że będzie taka wielka brygada. Grunt że Wy chcieliście i zaplanowaliście sobie tyle dzieci ile uważacie że dacie rade wychować. A ja czuje się ogólnie ok. Też mam takie bóle brzucha jak opisujecie i biore wtedy magnez. Ruchy czuje już bardzo wyraźnie i widze też jak brzuch faluje jak dzidzia się rusza. W czwartek mam wizyte z godzinnym USG i mam nadzieje że upewnie się co do płci bo ostatnio to tak na 80% była dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojazd kupiony ;) monteblack powiem ci ze wydawalo mi sie ze bedzie ciezszy a jest zadziwiajaco lekki ze sama go po schodach wprowadzilam na gore:D prowadzenie - super!! musialam przetestowac i jezdzilam po podworku ;) bardzo skretne kola, leciutki i przy podjezdzaniu na krawezniki nie ma zadnego problemu. takze ja osobiscie polecam. to jest ta wersja "b" z tamtego roku. i powiem szczerze ze nie zaluje iz jest to wozek uzywany bo zaplacilam 650 zl a nie najmniej 1500 a mam wszystkie gadzety jakie mogla mi kobieta dac:)) wygladem i stanem technicznym nie rozni sie niczym od nowego. no ale ja mialam ta przyjemnosc pojechania i zobaczenia jak on wyglada itp a zamawiajac przez internet balabym sie kto mi cos przysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po usg, czekamy na synka:) bardzo się cieszę, tym bardziej, ze już dwie córki mam:) coś chłopięcy miesiac sie zapowiada. w moim wypadku porzekadło "do trzech razy sztuka" sie sprawdziło, ale najważniejsze, że wyszło, że wszystko jest w porząku, Synus zdrowy!!! ach, ten wyraz jak pięknie brzmi!!! zrozumcie mnie, bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje synka ! Tez bedziemy miec synka,u mnie 1 dzieciatko . mam nadzieje ze pomylki nie bedzie , bo juz kupuje ciuszki dla chłopczyka :) . Teraz nawiekszy problem imie ! Co ladniejsze to juz sa w rodzinie, a nie chce powtarzac. jakies pomysly ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka08
Ja sie dowiedziala ze zostane mama 29 grudnia ;-) jednak mysle ze maleństwo urodzi się albo 24 albo w sylwestra tak jak wiekszosc w rodzinie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jestem już po wizycie w szpitalu i też się chwalę że będzie chłopiec :) a mój mężczyzna prze szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka881
witam czytam te wszystkie fora i mam coraz wieksze watpliwosci. 5.07 miałam ostatnią miesiączkę, prawdopodobnie w dni płodne dochodziło do zblizenia. pisze prawdopodobnie gdyż mam niezbyt regularne cykle (25,26,27,28 dni - różnie) 29.07.2013 zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywny 1.08.2013 zrobiłam kolejny 2 kreski z czego jedna słaba 2.08.2012 kolejny test też 2 kreski druga porównywalna do poprzedniej dziś zrobiłam kolejny test 2 ciemne kreski Bolą mnie piersi, troche również urosły i są takie twarde, nabrzmiałe. Mam również bóle brzucha co jakiś czas, kłucia ciągnięcia. Dzisiaj byłam na betaHcg wynik dopiero jutro i jutro tez mam wizyte u lekarza. Jak myślicie czy to ciąża i czy nie za wczesnie na wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam nieregularne albo wcale nie mialam, dwie kreski w dwoch testach to dla mnie potwierdzenie ciazy. sama tak mialam. ale lepiej pojdz do lekarza. na wizyte za wczesnie nie jest (ja bylam w 5tyg4dniu ciazy) nie bylo widac nic po za pecherzykiem ciazowym (nic?! :d duzo wlasnie!!) takze smigaj szybko ;) i gratulacje!! :)) a pierwszy test negatywny pewnie dlatego ze za wczesnie robiony. moj pierwszy mial lekka kreseczke a ten robiony dzien pozniej juz ciemniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Gratuluję tym, co już znają pleć!! :) My chyba jednak będziemy szukać prywatnego usg w Polsce we wrześniu, na urlopie.. :/ Stąd moje pytanie - czy któraś z Was jest z kujawsko-pomorskiego i orientuje się, gdzie mogłabym udać się i ewentualnie za ile? Interesuje mnie: Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz/okolice :) Z góry dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_87
hej Ewcia1982! Ja bardzo polecam dr M Migda (tutaj znajdziesz opinie o nim-http://www.znanylekarz.pl/marian-migda/ginekolog-polozna-poloznik/torun). Usg mialam wykonane w Civis Vita w Toruniu Warszawska 20 87-100 Toruń, Polska +48 56 644 76 07, gdzie doktor przyjmuje. Bylam bardzo zadowolona z wizyty, oprocz okreslenia plci dziecka Pan doktor dokladnie obejrzal i pokazal mi wszytkie narzady maluszka. Odpowiedzial na pytania. Poswiecil mi sporo czasu. Bylam bardzo mile zaskoczona z uslugi, w porownaniu do tego jak to wyglada tutaj w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_87
Dodam jeszcze, ze wizyta byla w 16 tyg ciazy i juz bylo dokladnie widac ze jest synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam listę. :) Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......CH oaniao..........34.....Kraków.........05.12.....3....... .......? Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............CH anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........? Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......? gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......? Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12 .....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......DZ sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............? JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? Marta_86.......27.......Poznań......17.12.......1....... ...? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......? MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......CH tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ .....CH atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......? Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldonka 881 . Mi sie teza wydaje ze ciaza. bo test w 2 kreskach sie raczej nie myli, chyba ze sparwdzisz za kilka godzin to moze sie pojawic druga krecha (bez ciazy). Mnie tez na poczatku brzuch bolal i mysalam ze zanowu sie nie udalo ( staralismy sie 8 miesiecy). Objawy zupelnie na miesiaczke . 3 dni po spodziewnaje miesiaczce , test pokazal napis " Pregnant " :) elektroniczny w Uk. U lekarza bylam w 6 tyg i 4 dni i biło juz serduszko :) w "fasoleczce " Powodzenia. ! Mamusiom Gratuluję syneczków ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serduszko bilo w fasoleczce? Bez komentarza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuszki...syneczkow....niedlugo pojawia sie ziemniaczki,dzidzius,niunia,cycus,mleczko,smoczus,brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama 28 what the f**k ? Omg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia - baaardzo Ci dziękuję za namiary :)) Tutaj mi nie podadzą płci państwowo, a prywatnie to koszt minimum 120 funtów.. A że teraz mamy "gorący" okres, więc każdy "grosz" się liczy...:/ Gościu - przy Tobie nikt nigdy zdrobnień nie używał? Wiesz co to przenośnia? :) W związkach ludzie nazywają się np. "pieseczku, koteczku, misiu, żabko" = co nie oznacza, że ktoś z prawdziwym niedźwiedziem czy żabą za łapę spaceruje, co nie? :) Poza tym - jak już tak chcesz się uczepić, Mama28 użyła cudzysłowia do FASOLKI ;) pozdrawiam i miłego dnia :) życzę udanych poszukiwań słów, które Cię denerwują :) pewnie wiele takich znajdziesz :) W ogóle co złego w słowie dzidziuś - nie czaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......CH oaniao..........34.........Kraków.........05.12.....3....... .......CH Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............CH anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........? Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......? gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......? Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12 .....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......DZ sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............? JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? Marta_86.......27.......Poznań......17.12.......1....... ...? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......? MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......CH tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ .....CH atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......? Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie tylko jedna dziewczynka, czy jeszcze nie wszystkie dziewczyny dodały? Ja dzisiaj mam usg 3D, mam nadzieję, że wieczorem też będę mogła się już pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mozecie mi dopisac do tabeli chlopca bo mi ta tabelka jakos krzywo wychodzi. dawno mnie nie bylo,ale przez te upaly niechcialo mi sie wchodzic ,zle sie czuje slabo mi i nadal wymiotuje. mam okropne bole brzucha w dole po lewej stronie jak mnie scisnie to az uklekne lekarz twierdzi ze w ciazy bol brzucha jest normalny w piatek mam wizyte i bedzie usg polowkowe zobacze co mi powie ale zastanawiam sie nad zmiana lekarza. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Tacy goscie to jednak musza miec nudne zycie, nie? + Rzeczywiście, ten nasz grudzien to bedzie chlopiecy :) + Ja tez mam dzis usg polowkowe i 3d i dostane plytke z nagraniem :D + Tak sobie pomyslalam - moze dodamy do tabelki imie dzieciaczka? ( to bedzie taka mala motywacja dla Monte i innych kobietek ;) ) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrobnienie slowa dzidzius??- a jak ten wyraz brzmi nie zdrabniajac go, dzid??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......CH oaniao..........34.........Kraków.........05.12.....3... .... .......CH Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............CH anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........? Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......? gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......? Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12 .....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......DZ sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............CH JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? Marta_86.......27.......Poznań......17.12.......1....... ...? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......CH MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......CH tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ .....CH atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......? Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Hania
Podejrzewam że do gościa nikt nigdy nie mówił zdrobniale dlatego sie tak oburza. Współczuje gościu. A mój SYNUŚ najprawdopodonie będzie Aleksandrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby moja prawdopodobna corcia byla jedyna? :D z tego co pamietam z wczesniejszych wpisow raczej nie ;) aczkolwiek na 100% dowiem sie dopiero 19stego sierpnia. a ja juz nie wiem jak nazwac core :/ Zuzanna, Oliwia, Hanna, Aleksandra to moje typy jak narazie ;) bo chłopak to na 100% byłby Aleksandrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×