Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......CH oaniao..........34.........Kraków.........05.12.....3... .... .......CH Kasikap..........25........Lublin...........05.12......1. .........Ch? Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............CH anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........DZ Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......DZ gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......CH Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12 .....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......DZ sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............CH JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? Marta_86.......27.......Poznań......17.12.......1....... ...? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......CH MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......CH tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ .....CH Magggi............27............................27.12.2013................. atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......CH Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......? Laura2662.........24........UK............20.12.....1.... ... .............DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomooffka fajnie że mamy koło siebie terminy:) heh zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce:) hi hi:) Co do zimowych dzieciaczków to polecam uważać pędząc do szpitala bo na drogach ślisko;) a tak poważnie to my wystartowaliśmy dość późno o mało co nie urodziłam córki w drodze i nie wpadliśmy w poślizg bo była gołoledź...tak mi się skojarzyło jak napisałaś o radach;) ale oczywiście w czym będę mogła to pomogę:) Co do wózka to ja mam czerwony po Juli prawie nowa gondolka bo Julka nie znosiła spacerów w wózku nie spała w nim wiec był mało używany dopiero potem na spacerówce jej przeszło:) Jeśli chodzi o ubrania ciążowe to też podejdą z poprzedniej ciąży:)zresztą jakoś tak szczególnie typowo ciążowych miałam malutko:) właściwie to 1 spodnie 2 bluzki i 1 golf dużo chodziłam w leginsach normalnych nawet w 9 miesiącu resztę to golfy tuniki które sporo się rozciągają:) a i jeszcze miałam 2 eleganckie sukienki bo wtedy wypadło mi parę wesel no i mama szyła mi płaszcz zimowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze po tabelce ile dziewczyn z nami już nie pisze...:( ProVitaminko,krajanko ma gdzie się podziewasz? Ja nadal beznadziejnie się czuje,a jutro musze być w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Chyba niedługo dołączę do niektórych z Was na L-4 i to w trybie pilnym. To, co się dzieje u mnie w pracy, podchodzi już pod paragraf. Mimo, że jestem codziennie 8-9 godzin to zmusza się mnie do dalszych nadgodzin, codziennie ochrzania, każe odrabiać wizyty u lekarza, pracować poza siedzibą firmy, szczuje przełożonymi... Nie będę się rozpisywać, bo mam już od tego mdłości, brzuch mnie boli, córeczka od dwóch dni prawie się nie rusza :( Napisałam im wszystkim maila przypominającego zapisy kodeksu pracy i jak nic się nie zmieni do końca tygodnia, to zostawiam ich na lodzie. Nie przywykłam do takiego zachowania i trudno mi odejść pozostawiając po sobie kiepską opinię, ale bardziej niż kiedykolwiek rozumiem teraz kobiety w ciąży, które są tak naprawdę zmuszone do zwolnienia. Dołuje mnie to, bo chciałam pracować do października przynajmniej. Raptem 3 tygodnie temu zaczęłam pracować w nowym projekcie, zależało mi, żeby wyrobić o sobie dobre zdanie i mieć za rok gdzie wrócić... ale jestem tak przybita i zmęczona tym traktowaniem i ciągłym grożeniem, że przestało mi całkowicie zależeć, czy wyląduje na bezrobociu czy nie. Śmieszna rzecz, odezwała się we mnie matka broniąca swoje dziecko -ochotę ich wszystkich zadziobać, nie licząc się z konsekwencjami :) Uciekając od tych toksycznych tematów.. Ja mam śpiworek Maxi Cosi dedykowany do fotelika (w komplecie z fotelikiem na tablica.pl zapłaciłam 250zł). Jest spory, rozmiar 0-6. Ma otwory na pasy, więc można dziecko przypiąć i w foteliku i w wózku. No i byłam zaskoczona, że jest taki ciepły. Sporo się naczytałam, czy lepszy kombinezon czy śpiwór i raczej poleca się ten drugi. Dziecko podobno jest spokojniejsze, mniej się kręci i nie denerwuje podczas ubierania. Mnie też czeka wybór materaca. Nic jeszcze o nich nie wiem, ale napiszę, że ja sama mam lateksowy w łóżku małżeńskim i go po prostu uwielbiam. Te materace są zaliczane do rehabilitacyjnych - pewnie stąd tak dobra opinia. Swoje kosztował, ale to dobrze wydane pieniądze. Witam nowe mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne Oczy...chrzań to wszystko i idź na zwolnienie. Ja się już dziadami przestałam przejmować. Znajdzie się coś innego. Moją siostrę w ciąży też załatwili. Też wszystko ładnie pięknie, najlepsza, same pochwały, że po półrocznym macierzyńskim może zaraz wracać do pracy ....i co zwolnili ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magggi - fajnie, fajnie. Co do ubrań - to bardziej chodziło mi o ubranka dla dzieciaczka na wyjście ;) no i później w domu. Ja np. zastanawiam się w czym powinno spać takie dziecko, w co je ubierać ;) x monteblack - fakt - tabelka dosyć duża, a pisze tylko połowa. Mam nadzieję, że u pozostałych wszystko dobrze idzie. x Czarne Oczy - chrzań ich wszystkich - jak napisała deli82. Najważniejszy jest dzieciaczek. Masz rację, że ich zachowanie pod paragraf podlega. Ty nie możesz robić nadgodzin! Wizyty u lekarza w trakcie pracy nie podlegają przecież odrabianiu, jeśli tej wizyty nie można inaczej ustawić. Ja bym sobie dała siana - i poszła na tym bardziej, że już teraz nie potrafią się zachować. A może niech szczuje przełożonymi - może warto im uświadomić łamanie praw pracowniczych? Albo przypomnieć, że jak wejdzie kontrola z BHP i sprawdzi ile w pracy siedziałaś to firma zapłaci sporą karę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:-) ja tez kompletuje wyprawkę powoli piorę ubranka po starszym synku ostatnio w lumpku kupiłam 12 par bodziaków za 10 zł - boskie i nie zniszczone. tak jak piszą dziewczyny co z tego że mamy pieniądze na kupno nowych skoro można je zaoszczędzić a dziecko i tak nie przechodzi tych wszystkich szmatek! poza tym zawsze ktoś w odwiedziny przyjdzie i coś przyniesie. ja kupie kilka nowych tak żeby było do lekarza czy coś poza tym zimową pora raczej tak często się z malcem nie wychodzi i wiem to z doświadczenia bo mój pierwszy syn urodził się 5 stycznia:-) wózek też kupiłam używany za 80zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......CH oaniao..........34.........Kraków.........05.12.....3... .... .......CH Kasikap..........25........Lublin...........05.12......1. .........Ch? Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............CH anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........DZ Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......DZ gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......CH Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12 .....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......DZ sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............CH JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? Marta_86.......27.......Poznań......17.12.......1....... ...? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......CH MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......CH tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ .....CH Magggi............27............................27.12.201 3................. atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......CH Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......? Laura2662.........24........UK............20.12.....1.... ... .............DZ Pomarańczowy las....21....k/Poznania... 16.12.....1.....CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12 .....3........ ......Dz (Ellie) mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......CH oaniao..........34.........Kraków.........05.12.....3... .... .......CH Kasikap..........25........Lublin...........05.12......1. .........Ch? Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............CH anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........DZ Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......DZ gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......CH Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12 .....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......DZ sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............CH JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? Marta_86.......27.......Poznań......17.12.......1....... ...? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......CH MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......CH tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ .....CH Magggi............27............................27.12.201 3................. atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......CH Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......? Laura2662.........24........UK............20.12.....1.... ... .............DZ Pomarańczowy las....21....k/Poznania... 16.12.....1.....CH x x nie dam rady nadrobic, oczy mi sie zamykaja... dzisiaj mialam dosc ciezki dzien, w sensie dosyc duzo ruchu ktorego byc nie powinno i nieprzespana noc wiec zaraz pakuje sie do lozka.. do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zerknijcie na allegro nr akcji 3481157271 i kolor 232 CL. Taki ciemno szary, ale z nitką różową, czy pasuje do chłopca czy nie za bardzo. Bo jest taki używany i nie wiem czy skusić sie czy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli - ja również bym się wstrzymała. Wg. mnie warto się jednak rozejrzeć za używanym wózkiem. A co do koloru - jest tak jak Ci się wydaje. Jeśli uważasz, że te wstawki są bardziej dziewczeńskie - to wybierz inny kolor. Jeśli uważasz, że są ok - tzn., że są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaadam! Wracam do Was bo dośc długiej nieobecnosci. Przetworów narobilam ponad 100 słoików. Troche ogarnęłam sajgon w domu. Ogolnie nie czuję sie źle ale poranny pawik towarzyszy mi prawie każdego poranka. x Brzuch już całkiem spory. Plecy mi troche dokuczają. Skurcze w nocy łapią za obie nogi jednoczesnie i nic nie pomaga mi na to. x Na koniec września umowilam sie z siostra że pomoże mi ogarnąć te milion kartonów na strychu z ciuszkami. Do tej pory liczę że przygotuje juz regał ktory wlasnie co kupilam, może rozstawie lozeczko i sprawdzę kondycję wózka. w skrócie to tyle u mnie. Troche mi sie sierpniowa wizyta u gina przedłuża bo Lekarzna urlopie i dopiero w poniedzialek idę. Będę miała test z 50 g glukozy ale ani w poprzedniej ciazy ani teraz nie zaznaczyl że musze byc na czczo. pamietam ze jak poprzednio robilam to nie bylam na czczo i wyniki dobre mialam. Jak to w koncu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte- gdzies tam dużo wczesniej czytalam o jakims niewydarzony fryzjerze z groupona. Moja siostra 2 lata temu tez kupila okazyjnie kupon do jakiegos tam faceta fryzjera i z jej pieknych gęstych wlosów zrobil jej rzadzizne i stylówe na starą babę. Plakala chyba z tydzien. U kogo bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie! Magggi- mamy termin na ten sam dzień i nawet pierwsze dzieciątka w tym samym wieku tylko, że mój synuś jest z kwietnia:) Czasem myślę sobie jak ja będę sobie radzić z dwoma szkrabami i jak synuś przyjmie braciszka:)Już teraz podkreśla, że zabawki, pokoik itp. będzie jego:) Jeśli chodzi o zakupy to jakoś jeszcze mnie nie wzięło szaleństwo. Właściwie po synku z ciuszków typu śpiworki, kurteczki to za wiele nie wybiorę bo pierwszy wiosenny a drugi zimowy. Łóżeczko też przyjdzie nowe kupić bo synek mówi, że nie zamieni swojego na fotel rozkładany. Może go jakoś przekonam, jest jeszcze trochę czasu:) Z drugiej strony nie będę robić tego na siłę, żeby nie poczuł się odrzucony, że teraz wszystko dla dzidziusia:) Pewnie na początku będzie zazdrosny ale jakoś damy radę to ogarnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitaminko,fryzjer był na Mickiewicza,w takich nowych blokach obok banku...;) Ja wlasnie wrocilam od lekarza...I niestety mam antybiotyk na tdzien:(Ale po ostatnich 4 dniach mam już wszystkiego dość...A podobno to mniejsze zlo niż kaszel prowadzący do pobudzenia macicy i skurczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack trzymaj się, niewazne że antybiotyk, ważne żebyś była zdrowa i dzieciątko również . ja dzsiaj cos cierpię na ból głowy:( nic nie pomaga niestety, a roboty w domu mnóstwo. zaczęłam segregowac ubranka, częsc do kosza, częsc może uda się sprzedac, jeszcze została mi oogromna szafa wnękowa, aż się boję... w przyszłym tygodniu już do pracy, więc czasu dużo nie ma , wczoraj była na drugiej częsci usg, na szczęście serduszko modelowe, wszystko w porządku:) może stąd ten ból głowy, bo ja jednak to panikara jestem i gdy odejdzie stres i nerwy, to przypłacam to złym samopoczuciem. muszę jescze przejśc się do papierniczgo, w którum są okropne kolejki i pokupowac brakujące Karolinie rzeczy do szkoły. ona cały czas się jeszcze wczasuje u swojej chrzestnej i wraca do nas dopiero 3 wrzesnia. tak to by sobie sama robiła zakupy... jakoś tak pusto bez niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nas też czekają zakupy papiernicze dla córki do przedszkola i w ogóle jakies ciuchy na jesień też musze jej pokupować, do tego z kapci mi powyrastała. A wózka szukam używanego, ale jednak ten kolor odpada. Szary bardzo mi się podoba, ale szkoda,że dodatkiem nie jest jakiś inny kolor, tylko różowy. Niby babka chciała tylko 200 zł za niego, ale jednak poczekam, może coś jeszcze będzie. Ja trochę przejrzałam po córce ubranka i tak ze dwie reklamówki odłożyłam, które mogą być dla chłopca. Ale to i tak nic. Najważniejszy teraz kombinezon jakiś kupić. Mam jeden fajny po córce żółty jesienno-wiosenny, ale na 74, więc i tak za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli - wózek ogólnie bardzo fajny i kolor również. Nie ma jednak co kupować, jeżeli nie jest się pewnym. x Dziś zaczął mi się kolejny tydzień ;) bardzo się cieszę z każdego ukończonego tygodnia ;) x Zastanawiam się - co jest lepsze dla takiego małego dzieciaczka. Czy kombinezon czy też śpiworek? W ogóle czytałam, że nawet do spania dla niemowlaków poleca się śpiworki. Jakie macie zdanie/ ewentualne doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomoofka - podpytałam mam z grudnia 2012 i jedna z nich napisała, że śpiworek jest lepszy. ja mam jeszcze po Julii i teraz tez będę go używac. jest wygodny do wózka, zamiast pościeli, ze ściągaczem, na zamek, więc można dziecko dobrze "obtulic". mój śpiworek jest gruby, taki typowo zimowy, bowiem, ze sa też takie cieńsze do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
Hej mamy :) Piszecie o zakupach to moze co podpowiem.Dzisiaj pojechalismy do Tesco wykorzystac bony i prawie wszystko poszlo na ciuchy z tej firmy F&F. DLa podpowiedzi to ta sama marka co w Primarku w UK. Bardzo duze obnizki i warto popatrzec. Cale paczki body dla malucha np 7 par za 17 zł to bardzo sie oplaca. lko dla malej za dobre sprawowannie duzego psa maskotke bo miala to obiecane, a tak to + Patrzylam takze na lozeczka z Ikei i szalu nie ma. Sa takie bardzo proste glownie biale, ale cenowo to od 99zł-500zł. Materacyki tez roze.Za to piekna posciel dla maluchow. W sumie w Ikei to kupilismy ty sie rozgladalismy wstepnie. + Jak piszecie o tym, ze zastanawacie sie co kupic, porownujecie itd, to przypominam sobie siebie z pierwszej ciazy. Bardzo przezywalam wszystko, fajne to bylo :) A teraz poprostu albo juz cos jest, albo wiadomo co i jak. Troche zzdroszcze pierwiastkom :P + Pochwale sie jeszcze ki fajny komplecik wyrwalam dla malej :) allegro i numer aukcji to 3459282263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie przyszle mamusie. Dawno sie nie udzielalam ale juz nadrabiam zaleglosci :-) U mnie wszystko w porzadku, jestem juz po usg polowkowym, wszystkie parametry w normie :-). Najprawdopodobniej bedzie dziewczynka, chyba Maja - moj maz bardzo chcialby aby mala miala tak na imie. Mi tez w sumie sie podoba. Jestem troche zalamana, bo od ostatniej wizyty przytylam az 4kg, w sumie juz 7 kg na plusie (24t.c.). Jak na poje oko troche za duzo. Ale to pewnie z racji tego, ze jestem caly czas na L4. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja mam spiworek ale taki bez rekawow wiec co? do wozka dziecku dodatkowo kurteczke? wiec wole kupic kombinezon i nie kombinowac a spiworek do spania ;) obecnie mam dylemat z pokoikiem dla malej... myslalam o stworzeniu jej oddzielnego pokoju ale jak to? ja w jednym pokoju dziecko w drugim? chyba zostalabym jakims neptykiem.. albo latala co 10min sprawdzac do lozeczka.. i nie wiem czy dokupic sobie jakas kanape do pokoiku czy wstawic lozeczko w salonie :D dylemat jak nie wiem co~! haha :D a dzis ... jakos tak smetnie i jesiennie, nie sadzicie? nawet mala cos dzisiaj malo kopliwa jest w porownaniu do wczesniejszych dni.. albo sie uspokoila :D brzuch mi tak urosl przez noc ze ja nie wiem! to chyba nie mozliwe tak z dnia na dzien ale dopiero dzis rano to zauwazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, ze kupilas ubrania z tej samej firmy co primark.. powiem ci, ze po latach pobytu w uk uwazam, ze primark to straszny badziew ubrania nie wytrzymuja czesto w praniu itd. ogolnie od dawna tam nie kupuje - wole wydac troche wiecej i miec na dluzej niz na raz. Czesto wole kupic ubrania w asda (supermarket) ktora jest tania a jakosciowo 1000 razy lepsza od primarka. To nie jest moje zdanie tylko wiekszosci ludzi, ktorych znam. Primark to najtanszy i tez najbardziej badziewny sklep w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sporo rzeczy z Primarka i jest różnie, jedne rzeczy to faktycznie badziew, ale są też na prawdę dobre rzeczy. To takie nasze Pepco, zależy. Trzeba pomacać materiał czy bawełna gruba a nie cienka jak papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja mialam pelno ubran z primarka - wiadomo, przyjechalam do anglii wydawalo mi sie, ze to super sklep. Powiem ci, ze 85 procent ubran sie rozpadlo po paru razach noszenia ich, czesto tez w praniu. Moze mozna trafic na jakas dobra rzecz ale to graniczy z cudem. Za ta cene czy odrobine drozej w uk mozna kupic na prawde fajnie i trwale ubrania w supermarketach itd. Zapewne w polsce tez. Takze ja szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......CH oaniao..........34.........Kraków.........05.12.....3... .... .......CH Kasikap..........25........Lublin...........05.12......1. .........Ch? Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............CH anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........DZ Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......DZ gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......CH Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12 .....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......DZ Aga983..........30........Kotlina Kłodzka.....15.12....1...CH. sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............CH JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? Marta_86.......27.......Poznań......17.12.......1....... ...? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......CH MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......CH tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ .....CH Magggi............27............................27.12.201 3................. atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......CH Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......? Laura2662.........24........UK............20.12.....1.... ... .............DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga983
ten GOSC wyzej to ja, dolaczylam sie do tabelki:) dzieki Dziewczyny za mile przyjęcie:) + ja tez powoli zaczynam odliczac dni w pracy, jeszcze zostalo mi 3 tyg i bede siedziec w domku:) tzn szykowac wyprawke dla maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga983
to nasze pierwsze dzieciatko:) mnie juz ogarnął szał, w zwiazku z czym wiele rzeczy juz mamy. + Dziewczyny co myslicie na temat szkalnych butelek dla naszych Pociech? ja chyba zakupie szkło zamiast plastiku, wydaje mi sie on mniej higieniczny i butelki chyba szybko wygladaja nieładnie- biale jakies sie robia:/ Może któraś z Was słyszała coś konkretnego na ten temat ktore lepiej kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
Aga to prawda, ze wiele rzeczy z Primarka to tandeta jednak niektore sa naprawde fajne. Ja mialam bony, wiec i tak musilam nakupowac ubranek a bonow mialam na ok 800 zł, wiec szkoda bylo by ich nie wykorzystac. Wydaje mi sie, ze F&f TO wlasnie primark bo np wzory body sa identyczne jak w Primarku i jeszcze kilka ciuszkow bylo identycznych. To co wybralam wydaje mi sie napprawde dobre jakosciowo np. 3 pack bluzeczek dla malej przecniony z 89 zł na 39 zl a bluzeczki takie na wypasie. No i rajtuzki i bielizna tez sa fajne. Jak kupilam rajtuzki w Lidlu to po kilka praniach nogi sie rozciagnely i w pasie sie nie trzymaly. Uzywane kupuje np. z Nexta, Mark&SPENCER itd. Czasem z uzywek uda sie cos wyrwac z baby Diora. Ubranka kupuje takze w Pepco i Texil Markecie, jednak w tesco te ubranka maja duzo ladniejsze wzory. Sklepy typu Wojcik, SMyk itd sa dla mnie zdecydowanie za drogie. W F&F gruba kamizelka z futerkiem na trzylatke jest za 59 zl a w Wojciku za 299 zł. Dla mnie tandeta w Primarku sa buty i duzo ubran kobiecych, ale juz rajtuzy damskie za taka cene czy pizamy to super sprawa :) + aura85 7kg na 24 tydzien to moim zdaniem w normie jest. Ja w poprzedniej ciazy w tym tygodniu mialam juz powyzej 20 kg na plusie, a teraz tylko 4 kg. To normalne, ze jak jest mniej ruchu i wiecej odpoczynku to tak sie nie spala kalorii :) + malgosiaa z doswiadczenie powiem Ci, ze na poczatku wygodniej jest jak maluszek jest razem z Wami w pokoju. My mala przenieslismy jak miala rok i wtedy juz na normanym duzym lozku spala. Teraz tez tak bedzie, bo jak sie karmi piersia to latwiej w nocy itd. + Aga983 ja nie wizialam nigdy na zywo szklanych butelek, ale wydaje mi sie ze moga byc za ciezkie dla dziecka. Maluch od ktoregos miesiaca juz sam trzyma butelke. No i szklane maja wieksze prawdopodobienstwo potluczenia sie. Plastik wyglada moze nieestetycznie po kilku myciach bo sie rysuje i faktycznie zolknie. A dlaczego mniej higieniczne? Moim zdaniem mniej estetyczne. + Dla mnie taka pogoda najlepsza jest, uwielbiam jesien. Lepsze to niz te upaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×