Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość gość
Haha.a myslalam ze to skrot jakiejs sieciowki:-)dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliad
to zaczerwienienie mialam ok 2 tyg temu i moj ginekolog przepisal mi duomox ... zaczerwienienie zeszlo .... nie wiem dlaczego jestescie takie nie mile naprawde .. pytasz dlaczego siedze przed komputerem a co mam robic l;ezec i plakac ... kazda chwile probuje zajac na czyms innym.... moze mam i paranoje ale ciekawa jestem jak wy byscie gadaly jak mialybyscie sztywna twarz no ciekawe!! uczucie masz jak po znieczuleniu oko sie nie domyka a usta wykrzywione i mowisz jak kaleka !!zreszta nie chodzi mi o uzalanie...i nie musicie tak nalatywac na mnie jeju dziewczyny ...;( mam nadzieje ze bedzie ok ;) wszystkim mama gratuluje i zycze powodzenia :) moze jest ktoraś z okolic Bielska , Żywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosiaa - nie ma sprawy. Lepiej łykać tran w kapsułkach niż kupować drogie leki. Np. mój GP polecał mi Prenatal DHA (opakowanie ok 50 pln kosztuje), więc w aptece po rozmowie z farmaceutką kupiłam Pregna DHA. No a później, gdzieś przypadkiem wyczytałam, że ten sam efekt daje tran - no i po co przepłacać ;) A warto uzupełniać dietę w omega 3 i omega 6 - bo to na rozwój mózgu dzieciaczka bardzo dobrze wpływa - szczególnie w tym czasie. O tych witaminach i wysokiem masie urodzeniowej - już gdzieś się z tym spotkałam. Podpytam mojego GP na najbliższej wizycie. zgadzam się - 25 pln za 1,5 l płynu do płukania - to sporo. Czytałam nt. tych środków do prania dla dzieci - i dziewczyny piszą, że wystarcz sam proszek. x co do szczepionki - ja zawsze po zastrzyku jestem osłabiona i mam lekki kryzys zdrowotny. No ale - skoro w ulotce piszą, że jest bezpieczna dla kobiet w ciąży - tzn., że na jakiejś podstawie to stwierdzili. Przecież unijne przepisy są pod tym względem restrykcyjne - jakby coś było nie tak - to koncerny farmaceutyczne miałyby pełno spraw w sądach i wypłacałyby gigantyczne odszkodowania. Sama nie wiem... x MagdaM - co do ciuszków... ja mam problem również z ilością. Nie wiem ile będzie ok - czy po 4 sztuki czy po 6 z każdego rozmiaru? Wszyscy tylko mówią, piszą - nie kupuj za dużo w najmniejszym rozmiarze. Ale ile to jest za duzo? a ile to jest - akurat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielononozka...to dobre wieści o maluszku sąsiadki, oby tak dalej. malgosiaa....ja prałam tylko w proszku dzidziuś, jakoś najbardziej mi podpasował. A jak chciałam dodać płyn to normalny Lenora ale ten biały. O tych witaminach do 32 tyg też coś czytałam, czy to prawda nie wiem. Ja urodziłam duże dziecko, ale czy to było od witamin to nie mam pojecia. Pytali sie tylko w szpitalu czy miałam cukrzyce ciążową, ale nie miałam. atomooffka...sporo osób odchorowuje te szczepionki na grype, moze dlatego się boją. Trzeba naturalnie podnosić swoją odp***ość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliad - nie sądzę byśmy były jakieś niemiłe. Ja pisałam już Ci nie raz - idź na izbę przyjęć jeśli się niepokoisz. Lepsze to by było niż siedzenie przed kompem - co Ci koleżanka małgosiaa napisała słusznie. Nie powiesz, że w Żywcu czy Bielsku Białej nie ma szpitala do którego mogłabyś sie udać. Nie wiem od kiedy nas czytasz - ale nie jedna z nas miała lub ma problemy w ciąży. Żadna z nas ich nie lekcewarzyła i nie czekała aż na forum ktoś jej powie co ma robić - tylko leciała do ginekologa albo najbliższego szpitala. Podkreślę jeszcze raz - ŻADNA Z NAS DIAGNOZY CI NIE POSTAWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli - zgadzam się. Podnosić naturalnie odp***ość, jeść dużo warzyw i owoców, łykać witaminy... Mnie tylko śmieszy, że jak się ostatnio zaziębiłam, to nastąpiło to w domu ;P Za bardzo się w nocy odkrywałam i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliad
jakbys nie wiedziała to do najblizszego szpitala mam godzine ale to nie chodzi o to tylko ze w weekend ci zadnych badan nie robia a wiem bo juz bylam w szpitalu w 13 tyg ciazy wiec wole poczekac do jutra!! a po 2 nie pisalam do was o diagnoze tylko o to czy ktoras zwas miala podobny przypadek np z borelioza lub z paralizem !! jak juz wspomnialam czekam do jutra, dzisiaj nie pojechalam poniewaz jest bez zmian ani lepiej a tym bardziej gorzej...jezeli jutro bedzie trzeba napewno pojade do szpitala mam nadzieje ze masaze dadza rade i bedzie wszytsko dobrze...a jak przyjda wyniki z testu na borelioze oczywiscie podziele sie zwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakbys nie wiedziała to do najblizszego szpitala mam godzine ale to nie chodzi o to tylko ze w weekend ci zadnych badan nie robia a wiem bo juz bylam w szpitalu w 13 tyg ciazy wiec wole poczekac do jutra!!" no nie wiem - nie pochwaliłaś się koleżanko gdzie mieszkasz. A badania jakieś jednak robią: usg, ginekologiczne, krew - przynajmniej u mnie. A jak jest nagły przypadek - to robią wszystkie badania - nikt nie weźmie odpowiedzialności za to, że przez brak diagnozy coś się pacjentowi stanie. Jeśli nie pojechałaś wcześniej - to jedź jutro z rana i wyprostuj tą swoją sytuację. Bo ja się w końcu pogubiłam i nie wiem, czy jest ona taka poważna, że powinnaś być jak najszybciej zdiagnozowana, czy też jak piszesz niekoniecznie, bo piszesz, że pojedziesz do szpitala "jak będzie trzeba". To nie jest absolutnie złośliwe z mojej strony. Życzę Ci by paraliż twarzy przeszedł - bo to z pewnością nie jest nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia d
dlatego nie pojechalam a moj lekarz ktory dal mi skierowanie do neurologa napisal PILNE!! tylko oczywiscie mialam pecha bo on przyjmuje od poniedzialku do czwartku a to byl piatek jezdzilam po innych neurologach ale nie przyjmowali w ten dzien... a naprawde w szpitalu przez weekend nie robia badan tak jest w Żywcu zreszta dla ciekawych wpiszcie sobie jaka tam jest rzeznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia d
dziekuje;) a co szpitali to racja :) wszystko zależy od ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam po 8 sztuk każdego rodzaju rzeczy. Tzw dla mnie to tylko są osobiście body i spioszki. Kaftanikow nie chciałam mam chyba jeden. Plus wiadomo kombinezon, skarpatki, czapke i jak ja to nazywam "ubranka wyjsciowe" mam po jednym. Myślę ze w rozmiarze 0-3 to rosadna liczba ale w newborn to za duzo ale coz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
Hej w koncu mam chwile, cos skrobne. + Chudne bo nie dojadam, nie ma kiedy i jakies tam stresy sa, ale nie ma co pisac. Na tesciowa tez juz nie bede gadac, bo wykryto u niej nowotwor i jutro sie okaze jakiego typu. Moj N. jedzie z nia do innego miasta do specjalistow, wiec sama z mala zostane wstepnie kilka dni, ale to zaden problem. Mam chyba depreche jesiennna. Czytam Was, ale nie chce mi sie odpisywac. Jestem zmeczona ciaza, ale ciesze sie ze wszystko dobrze. Zazdraszczam Wam optymizmu - to widac po postach Waszych :) Wkurza mnie kafeteria i jesli bede pisac to chyba juz na tym naszym forum, atomooffka przypomnij namiary? Tutaj doczytalam, ze jakies parchy hejtowe sie wlaczaja, wiec nie chce mi sie pisac o sprawach osobistych dla byle kmiota, ktory tylko czeka by miec ucieche z naszych slabszych chwil. Pozdrawia Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie nie wypowiem co do tych wypowiedzi natalii bo brak mi slow. ale dodam tylko ze chyba jestes nienormalna albo masz jakis dziwny tok myslenia skoro w bielsku bialej nie przyjma cie w weekend do spzitala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliad
do nablizszego szpitala czyli zywiec mam godzine drogi a do BB 2 godz..nie mowilam o bielsku ze nie przyjmuja tylk o zywcu i to tez ze nie przyjmuja tylko ze ci badan nie robia przez weekend!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Witam sie i pozdrawiam wszystkie dziewuszki...co do N temat widze wyczerpany wiec sie nie wypowiem....fajnie widziec Wasze wesole wpisy i przygotowania wyprawkowe. Ja w skrocie nadal w polu choc patrzac i czytajac Was - sorrki nie ma czasu za bardzo odpisywac - remont remont porzadki po nim...praca dom dzieci wiadomo wariatkowo - ale tez zrobilam sobie juz az liste wyprawki i w listopadzie chyba rusze z kupnem :) x Zielononozka - lacze sie w bolu w calej wypowiedzi...mam podobne odczucia i niestety depresja nie odpuszcza szczegolnie ze ze starsza cora problemiki pt....chlopaczara lobuziara i uwaga za uwaga nie wiem co w nia wstapilo - ale prywata - a tu sie to lubi wiec mniejsza :) - suma sumarum chlipie co dzien....co do tesciowej - moja ok...ale mc po wycieciu raka i tez diagnoza byla ciezka...trzymam kciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x pisalam wczesniej o wozku ze kupuje - nie kupilam - bo znalazlam x-landera xa a wersji limitowanej taki fioletowo - rozowy jakby i mi wpadl w oko....ciezko go bylo namierzyc bo na allegro 3 osoby maja na krzyz bo to jakas wersja wlasnie limitowana ale jestem mega zadowolona bo w b.dobrym stanie uzywany rok...kolka oraz stelaz dp tego 2 torby parasolki spiworek etc 3w1 za 750zl mi sie udalo osatecznie....wkleilabym zdjecie ale sie nie da :) - moj 1 zakup :D x ps. poza tym macica sie stawa brzuch ciagle twardy ciagnie...skurcze migreny - czyli norma ale da sie zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia chocbym i miala 10h jazdy to bym pojechala i nie wyszla dopoki nie zajeli by sie mna i dzieckiem! wiec przestan pisac glupoty ! co to jest do cholery godzina jazdy skoro niby masz takie objawy! matko boska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2334
Hejka dziewczyny mnie wczoraj mała tak kopała i naciskała na skórę że czułam głowkę jak sie rozpycha w moim brzuszku:)Najlepiej czuję ruchy jak się położę jak chodzę to prawie nic nie czuję! :) Co do proszku ja kupiłam w lidlu lovela 2,8kg za 23 zł :) Ciuszki juz poprałam teraz będę prasować!:) Wszystko mam kupione prócz pampersów. :) Teściowa mi szalała ja mało co kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroptuska fajny kolorek ! :) i 750 wcale nie drogo ! mi osobiscie nie podobaja sie spacerowki w xlanderze ale ogolem wozek fajny i ma bardzo duzo pozytywnych opinii! :) takze gratuluje pierwszego zakupu :) x a ja z poniedzialku same problemy :D no jakzeby inaczej... ( w sobote odebralismy samochod od mechanika po poltora miesiaca ... zaplacilismy 2100!!!!!! no ale co nie zaplacisz? postawisz samoxhod niech rdzewieje? dieslem tanio sie jezdzi drogo remontuje..) wychodze rano na parking zeby pojechac zrobic badania- odpalam i nic no i tak pol godziny. lzy w oczach ze czemu mi sie to przytrafia. przyjechal szwagier zawiozl mnie do szpitala - a tam? przyjdz jutro bo dzisiaj lux med nie moze odebrac probek to jutro pobierzemy. no dobra. pojechalismy do tego mechanika- przyjechal popatrzyl on sam nie wie moze jakas wtyczka moze pompa :D wtyczka 15zl pompa 2000 :D zalamalam sie normalnie. i razem z mezusiem stwierdzilismy ze jak pompa to dajemy sobie spokoj i bedzie stal samochodzik bo neistety nie stac nas na wypierdzielenie kolejnych dwoch tysiecy. samochod warty 10tys a z tymi cholernymi naprawami to juz nawet za 6 sie nie oplaca sprzedac wiec bede ciulac do skarbonki i tyle. no serio... zalamalam sie i juz. czemu samochody mnie tak nie lubia? ;( i skoro tak wyglada poniedzialek to ja nie wychodze z domu do konca tygodnia, zdaje sie nie trzynasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda cholerka jakbym wiedziala ze w lidlu jest lovela 2,8 za taka cene to bym nie kupywala wczoraj ;p .. no a co do pampersow w kauflandzie widzialam giant pack "2" 108szt za 53zl. to nie drogo ;) i mysle ze kupie od razu dwojki. w koncu sa od 3 do 6kg. bo jakos tych jedynek malo co widac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia - wspolczuje z autem....ja postanowilam sobie za cel 3-4 lata i do zyda jak da rade...i tak zrobilam z fordzikiem ale poszedl za grosze a kupilam golfa - super hiper ale juz stuknelo 4 lata odpukac nic sie nie psuje ale tez sprzedaje bo juz sprzeglo - zrobilam, tu rozrzad - zrobilam i tez ladowanie - sprzedac nie latwo :) motam sie 2 mc i juz 2 kola zeszlam wrr....ale nowy juz kupiony i trzeba....tez dlugo myslalam czy trzymac i ladowac czy co...ostatecznie poki wygladal maly przebieg etc - a 16 lat i kazdy mowi ze jak na swoj wiek - super to postanowilam tylko sprzeglo i rozrzad i sprzedac bo potem bedzie gorzej..... x co do papmersow - tez mysle o tych 3-6 bo jak maluch ma te 3 kg to juz spokojnie dadza radze,,...i wlasnie o kauflandzie slyszalam choc tez na necie z przesylka wyszlo jakies 0,46 za sztuke ale to mini jest duzo fajnych ofert ludzie odsprzedaja czasem czy hurtowie za bezcen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy las
co do pampersów, to do szpitala kupiłam mniejszą paczkę (43 szt.) 2-5 kg a trzy paczki ( 156 szt+ 78 szt+ 72 szt) 3-6 kg- do domu. 4 paczki pampers sensitive mokrych chusteczek. kosmetyków nie mam żadnych, sudocrem, octanisept dostane w szpitalu. w listopadzie zakupie oilatum krem, emulsje do kąpieli itd ubranka również wyprane, ale nie są wyprasowane. prasować będę w listopadzie. wózek nadal rozłożony stoi, nie wiem co z nim zrobić ;) kołyska wyprana i wyprasowana, stoi pod folią ( jak i wozek) x x wczoraj złożyłam z mężem nasz narożnik w nowym mieszkanku.. jest super wygodny i fajnie się prezentuje. :) nasze mieszkanie nabiera barw:) x x w rossmanie sa wkładki laktacyjne za niespelna 5 zł 30 szt. kupiłam dwa kartoniki. mysle ze akurat na to nie warto przeplacac ( johnsons baby, 50 szt za 16 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moja teściowa miała porażenie nerwu twarzowego to od razu przyjęli ją do szpitala, a w ciąży nie była....(to tak na marginesie). A ja dzisiaj ledwo chodzę, jakiś ucisk na rwę, cała d.., miednica, wszystko boli. Masakra. Co do wkładek laktacyjnych bardzo polecam te baby dream rossmanowskie, są najlepsze. Jeżeli chodzi o pampersy to jedną paczkę 1 chce kupić do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
Kroptuska super wozeczek :) + Jesli ja mialabym taki problem jak opisuje natalia to osobiscie ja i moja rodzina poruszylibysmy ziemie, zeby cos temu zaradzic. Przyklad tesciowej z ostatnich dni. Sobota-duze miasto- umowiona wizyta. Lekarz kieruja ja natychmiast do innego duzego miasta wlasnie na ostry duzyr, byla niedziela, gdzie porobiono wszystkie badania i wystawili skierowanie do trzeciego miasta. Tu przyklad, ze jesli sprawa jest powazna to nie ma znaczenia jaki to dzien tygodnia, zeby wykonac badania. Co innego zwykle pobieranie krwi to wiadomo.... + Magda2334 super sprawa jak sie ma worki prozniowe, wtedy takie poprane ubranka moga bezpiecznie poczekac do porodu :) + Powiem Wam, ze wkurwia mnie to drogie zycie w naszej Polszy. Za wszystko trzeba bulic, a w moim miescie sa prawie najdrozsze oplaty w kraju za wywoz smieci. U nas tyle wydatkow, ze wszystko odkladamy na ostatnia chwile. W tym miesiacu wegiel na zime trzeba zamowic to wyjdzie 5 tys., a palimy jeszcze resztkami z zeszlego sezonu. Na cale miasto przyjeli w tym roku garstke dzieci 3 letnich do przedszkola, a my musielismy gdzies mala dac, naprawde nie bylo wyjscia i w prywatnym co miesiac 1000 zł, dojdzie drugi maluch i kolejne tyle za zlobek. Czasem sie zastanawiam czy nie rzucic tego wszystkiego i nie wyjechac? ;/ + U nas auta tez sie psuja. Moje kosztowalo 25 tys, starsze ale bardzo luksusowe i dlatego, ze tyle elektryki to przez 3 lata wpakowalismy w nie kolejne 25 tys, bo silnik jest po kapitalnym remoncie. Mamy pecha do tego samochodu i wlasnie co chwile cos, dlatego auto w cenie rynkowej plus naprawy jest za 50 tys, a z pocalowaniem w reke oddamy za 18 tys :) Piekny diesel edycja limitowana, automat, skora itd ktos chetny? :D Nie no zartuje, Wam bym go nie wepchala :P Drugie mniej sie psuje, ale takze ropniak i ceny sa masakrycznie drogie, wiec teraz oplaca sie juz tylko benzyniaki brac. + pomaranczowy las co do wkladek to jest tak, ze mi johnsony bardzo odpowiadaly i chyba lovela, a wlasnie te tansze fest odznaczaly sie przez bluzke. + a dzisiaj na poprawe humoru kupilam dla siebie i dla malej po parze rozowych EMU (oczywiscie tanie podrobki) buty sa tanie i na kilka tygodni, ale bedziemy fajnie wygladac razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielononozka - współczuję problemów rodzinnych z teściową (Kropustka - Tobie również). Wiem dokładnie co to znaczy czekać na diagnozę - 10 lat przechodziłam to z mamunią (a miała kilka nawrotów) x Kropustka - no fajnie, że w końcu kupiłaś wózeczek ;) Bardzo fajny. x małgosiaa - jejku współczuję naprawy diesla. Ale bądź dobrej myśli - może to tylko zapowietrzony układ paliwowy - wówczas nie można też odpalić. Wiem bo przechodziłam to nie raz i nie dwa. Też miałam takie akcje, że gdzieś pilnie jechać - a tu auto is dead. Kropustka ma za to podejście do sprzedaży auta jak moja siostra, tylko że ona zmienia co mw. 2 lata. A my z mężem jak Ty - jak już się ileś kasy wpakowało - to nie warto sprzedawać - i tym sposobem we wrześniu włożyliśmy 1,5 tys. A są do cholerki inne wydatki - remont, wyprawka... x pomarańczowy las - no ładnie, ładnie się obkupiłaś. Cieszę się, że urządzanie mieszkania sprawia Ci tyle radości ;) x deli - no właśnie - mw. to cały czas przekazać chcemy pomarańczowej natalid - ale jakoś nas nie słucha - tylko się oburza, że jesteśmy niemiłe itd. x zielononożka - forum poszukaj na wyborczej w kategorii ciąża i macieżyństwo x Byłam z kotem u weterynarza. Mój rudzielec ma problemy z żołądkiem. Dostała ze 4 zastrzyki w tym antybiotyk, plus taką pastę na odkłaczenie i 80 pln wydane. Kot na diecie - gotowany kurczaczek przez 4 dni. W czwartek kontrola. x Teść zaoferował się z kupnem wózka. No ale ja nie wiem jakie on miał wyobrażenie nt. ceny wózka. Powiedział dziś, że da nam 300-400 zł. To mu powiedziałam, że najtańszy wózek, który chcemy kupić (a egzemplarz w średnim stanie) kosztuje minimum 450 pln. To dał nam 470 zł - i teraz mam se szukać. Już wiedzieliśmy, że fotelik sami kupimy, ale szczerze mówiąc oczekiwałam tych 700 pln by spokojnie xlandera kupić. No trochę się zawiodłam. Skoro zaoferował się z kupnem - to nie wiem jaki szajs chciał kupić. Jak chciał od poczatku taką kwotę przeznaczyć - mógł powiedzieć, że nam dołoży do wózka - a nie, że kupi - to inaczej bym wydatki planowała. No - dobre i te 470 pln. Resztę sobie dołożymy. Jeszcze teraz - czekam na zwrot z ZUS z zasiłku pogrzebowego. Bo z siostrą na spółkę organizowałyśmy pogrzeb - a wiadomo - za wszystko trzeba było wyłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym - decyduję pomiędzy: mutsy 4rider, urbanrider, transporter Xlander XA, XT Quinny speedi Może podpowiecie co z tego będzie najlepsze? Najchętniej zmieściłabym się w 500 pln za wózek + oddzielnie fotelik maxi cosi lub 700 pln za wózek + fotelik maxi cosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
atomooffka nam rodzice czesto nic nie daja bo nie maja. Przewaznie jak moja mama cos kupuje to lepsza rzeecz na spolke z moja siostra. A tesciowa duzo "byle czego". WIesz Twoj tesc pewnie nie wiedzial jakie sa ceny, ale dobre i to :) A tesciowa Twoja nie chce sie dolozyc? Moj tesc potrafil dziecku na urodziny stowke wsadzic w kieszen i nikomu nie powiedzial, ale potem mala pokazuje wieczorem ze ma forse od dziadka i to tylko jej hehhehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, ja też złapałam kleszcza na początku września i martwiłam się, że powstanie rumień. Perspektywa przyjmowania antybiotyku przez kolejne 2 miesiące mnie przerażała. Na szczęście u mnie się nie pojawił. U mojej mamy po 3 tygodniach od ukąszenia był na całą łydkę i przez 9 tygodni przyjmowała antybiotyk. Dobrze, że robisz ten test - ja też bym tak zrobiła. Sama mimo wszystko mam go w planach - miałam już kilka kleszczy, a tak jak pisały dziewczyny - borelioza przez lata może nie dać żadnych objawów. Wolę to sprawdzić, zanim zajdę w kolejną ciążę. x Byłam dzisiaj na usg. Udało się odwrócić małą (parę dni temu pisałam o ćwiczeniach i zabawie latarką, które mogą pomóc - stosowałam to codziennie, no i sama się zaskoczyłam). Nie wiem tylko, czy już tak zostanie, bo w nocy moja córa jest po prostu nieznośna. Niezależnie w której pozycji próbuję usnąć, potrafi wbić mi swoje małe stopy lub ręce w bok :) x Teraz ruchy czuję całkiem inaczej. W 20 tc to były takie energiczne małe kopniaki. W 30 tc czuję jakby coś prześlizgiwało mi się pod skórą przez pół brzucha. Nie umiem się jeszcze do tego przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×