Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mam zaszczyt rozpocząć nowy wątek dla przyszłych mam oczekujących na pojawienie się swoich pociech w grudniu 2013. Czy są już jakieś kobietki które wiedzą, że będą miały termin na grudzień? Jeśli tak to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D dolaczam sie :) w piatek wyszedl pierwszy pozytywny dzien :) slaba druga kreseczka dzisiaj juz 2 kreski nie pozostawiajace watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli witaj i wielkie gratulacje. Mnie wychodzi termin na 3 grudnia. Widze, ze u Ciebie to nie pierwsze już maleństwo. Masz już jakieś objawy ciąży? Jak się czujesz? Ja już przeszłam 3 dni mdłości, ale wątpię ze to było spowodowane ciążą, wydaje mi się że coś mi musiało zaszkodzić, natomiast piersi mam powiększone, bolesne i brodawki zmieniły kolor na ciemniejszy. I jestem bardzo rozdrażniona zeby dobitnie nie powiedzieć ze wściekła jak osa i rozstawiam wszystkim po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarofffnica gratulacje i dla Ciebie! :) jedyne co u mnie sie zmienilo to troszke wyrazniejszy wech i przynajmniej pare razy dziennie bol podbrzusza:) mysle, ze wszystko jeszcze przed nami ;) tak to bedzie moje trzecie dziecko, wszystkie planowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też dobrze wyczuwam teraz różne zapachy, a brzuch też mnie pobolewa. Cały czas się boję że dostanę jednak okres i radość się skończy. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 luty :) test pozytywny wyszedl mi juz w 9dpo ;) nie ma co sie bac trzeba sie cieszyc kazdym dniem ktory jest nam dany! nie znasz przyszlosci, nie wiesz co sie wydarzy i na prawde nie ma co sie stresowac stres nie jest dobry:) mysl pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam 26 lutego i test też mi wyszedł bardzo wcześnie. Myślę, że będzie co ma być bo nie mam na to żadnego wpływu. Powiedziałaś już dzieciom o tym, że będą miały rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:) za wszesnie dopiero jak bede miala pierwszy scan i zdjecie malenstwa poza tym chce przeczekac te bezpieczne 12 tygodni :) ja juz na dzisiaj uciekam :) kapiel i spac ;) rano wyszykowac dzieci do szkol i do pracy trzeba :D bedzie nas coraz wiecej jeszcze raz Gratuluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna mama
hm ja urodziłam własnie w grudniu 2012... aż mi się łezxka zakręciła... taki sentyment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje ......
Mam taka nadzieje ze uda mi sie zajsc w ciaze w tym miesiacu... Wowczas termin wypadalby w swieta. Licze na to ze do was dolacze :)) powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczna mamo - gratulaje :) mam nadzieje - no to czekamy ;) u mnie dzien jakos mija zaraz koniec pracy i do domku dzisiaj powiedzialam kolezance ktora zajmuje sie pierwsza pomoca w firmie, ze jestem w ciazy musi wiedziec..tfu tfu gdyby cos sie dzialo szok i ogromna radosc :D a tak to powiem dopiero po 8 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziś zrobiłam test, mniej więcej więc termin na 4 grudnia. Ost. @ 27 lutego :) Narazie tylko brzuch pobolewa jak na okres, piersi bolą okropnie, biały śluz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja mam za tydzień we wtorek umówioną wizytę u ginekologa więc jeśli potwierdzi się na USG ze to ciąża i jest z nią wszystko ok to poinformujemy dalszą rodzinę. Ta najbliższa już wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufa ogromne gratulacje i dołączaj do nas. Czekamy na resztę grudniówek. Do połowy kwietnia powinnyśmy się już uzbierać :) Co do objawów mam podobne do twoich. Plus jeszcze jakaś dziwna drażliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufa - witaj! Gratuluje!!! termin jak moj ;) ja jestem wzdeta jak balon.. masakra ;) gozej jak przed okresem, brzuszek mi wywalolo jak na 3 miesiac :O hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki Tilli tilli na wzdęcia to chyba najlepszy espumisan tylko nie wiem czy w ciąży można. Malutkim dzieciom zaraz po urodzeniu się co prawda podaje taki w kropelkach ale jak to jest z ciążą to nie mam pojęcia. Ja dziś zaczęłam 5 tydzień (4 ty i 1 dzień). Ten będzie najtrudniejszy bo w terminie miesiączki. Dopiero jak go przetrwam to ciut mi ulży i mam nadzieję, ze zobaczę kropkę na monitorze na USG we wtorek. Zapraszam wszystkie mamy grudniowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja właśnie teraz mam termin miesiaczki i co mam skurcze jajników okresowe i robi mi się wilgotno to zastanawiam się, czy już po wszystkim czy nie. No ale trzeba przetrwać i co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam że latam sprawdzać. Ja wczoraj miałam 28 dc ale cykle mam bardzo nieregularne więc okres mógłby się pojawić w każdej chwili. W dodatku taka jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja mam termin @ na jutro ale staram sie nie stesowa choc wiadomo, czasem cos mi przemknie przez glowe niemilego chyba normalne...hmm a wiecie juz kiedy powiecie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy nie powiem, bo nie pracuje :) Chcoiaz lapie sie na tym, ze sobie mysle: ale fajnie, rok macierzynskiego! Po czym sobie przypominam, ze przeca nie mam roboty :P W ogóle nie opowiadam nikomu o ciazy, bo poprzednim razem powiedzielismy rodzicom, w 7 tyg. ciotkom wujkom a potem w 8 poronilam i wysluchiwanie tych wszystkich : o jak wspolczuje, ale bedzie dobrzee, macie czas, nie martw sie jesczcze sie udaaa bylo mordega. Mordęgą o tyle, ze ja nie martwilam sie poronieniem, bo od razu wiedzialam, ze jest nie tak ( plamienia od samego poczatku) i mimo lekow widzialam, ze sie nie rozwija ciaza jak powinna. Przyjelam to na chlodno i mowi sie trudno, trzeba zyc dalej. Ale i tak kazdy wiedzial lepiej, ze tak naprawde cierpie strasznie itd. Dlatego teraz cicho sza. Do lekarza ( o ile nie bedzie plamien, nie bedzie meisiaczki itp) pojde za ok 2-3 tyg. jak bedzie to 6-7 tydzien. Powiemy innym pewnie dopiero po magicznym 8 tygodniu, a wiec za miesiac, choc nie powiem, ze nie kusi wygadac sie wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja powiedzialam najblizszym bo to jest tak cudna informacja, ze ciezko utrzymac za zebami :P moje 2 poprzednie ciaze byly bez zadnych komplikacji i mam nadzieje, ze ta teraz tez bedzie magiczny 8 tydzien:) wlasnie wtedy chyba owiem szefowi po pierwszym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam Fajnie dziewczyny:) Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom:) Ja póki co żyje w niewiedzy, czy ten cykl okaże się szczęśliwy, zaznaczę , że to pierwszy miesiąc starań o dzidziusia, i już nie mogę się doczekać 11.04 jak @ nie nadejdzie, dzisiaj oczywiście będziemy jeszcze z mężem działać, w razie gdyby się owulacja przesunęła, Pozdrawiam i Dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już rodzince powiedziałam, tej najbliższej bo żadne ciotki ani babcie jeszcze nie wiedzą tylko rodzice, teściowie i nasze rodzeństwo wie.Jak we wtorek już coś będzie widać na USG to powiemy może reszcie. Anielica mnie się w 1 cyklu udało. A test robiłam 7 dni przed terminem więc jeszcze z tydzień i możesz testować. Trzymam kciuki żeby się udało. Czy wy też jesteście takie głodne? Ja bym ciągle jadła muszę nad sobą panować bo inaczej bym cały czas buzią ruszała tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarofnico - no u mnie wiedza moi rodzice i paru przyjaciol ;) tesciowie jeszcze nie wiedza :D 13 kwietnia mam umowione usg po wizycie powiem szefowi :) ale zaznacze ze wymagam dyskrecji bo nie chce zeby wszyscy w pracy wiedzieli no mi pierwszy test wyszedl pozytywnie 9dpo i tez bym ciagle podjadala :D spoko, mdlosci jeszcze przed nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja wczoraj zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki tak więc pewnie tak jak wy zaliczę grudzień :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×